Jar prostředek na nádobí Lemon 2 x 900 ml-34%
5,81 € 3,80 €

Akcia

Prostředek na mytí nádobí Jar má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit.

Jar prostriedok na riad Chamomile 2 x 900 ml-34%
5,81 € 3,80 €

Akcia

Prostriedok na umývanie riadu Jar má také čistiace účinky, ktorým môžete vždy dôverovať. Či už sa jedná o taniere a poháre alebo hrnce a panvice – účinné zloženie Jari si ľahko poradí s mastnotou bez ohľadu na úroveň znečistenia riadu. Každá kvapka umyje veľa mastného riadu, takže vám pomáha šetriť.

Jar Active Foam - Dávkovač 350 ml + Náplň 375 ml-38%
7,42 € 4,60 €

Akcia

Jar s revolučnou technológiouokamžitou penou má silné odmasťovacie účinky, vďaka ktorým riad umyjete rýchlo a jednoducho. Odteraz už nebude nutné namáčať a stláčať hubku, aby sa vytvorila pena.

Jar Sensitive Tea Tree & Mint 2 x 900 ml-34%
5,81 € 3,80 €

Akcia

Prostředek na mytí nádobí Jar má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit.

MEFISTO Kuchyně 500 ml
4,99 € 3,83 €

Čisticí přípravek určen na čištění nerezových, smaltovaných nebo glazovaných povrchů. Mefisto Kuchyně je vhodný na sporáky, trouby, grily, kuchyňské obložení nebo i nádobí. Příjemná vůně limetky zajistí, že čištěný povrch bude i vonět čistotou.

MEFISTO Kera 300 ml-21%
4,99 € 3,90 €

Akcia

Čisticí přípravek určen na čištění sklokeramických desek. Mefisto Kera vyčistí povrch od připečených potravin, mastnot a nečistot. Příjemná vůně zeleného jablka a skořice nikoho neurazí.

Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml
8,39 €

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.

Frosch Eko Sprej čistič na kuchyne sa sódou 2x500 ml
6,99 €

Frosch Eko čistič so sódou čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinnosť zaručuje obsah prírodnej sódy.

Vitroclen Čistič na sklokeramické dosky 200 ml-33%
4,63 € 3,10 €

Akcia

Vitroclen je špeciálny krémový prostriedok na čistenie sklokeramických dosiek. Jeho jemný krém účinne odstraňuje nečistoty, ale zároveň je šetrný k povrchu vašej sklokeramickej doske a nepoškriabe ju.

Real Real Riad 4x500g

Real Real Riad 4x500g

Hodnotenie: 5
7,49 € 6,99 €

Účinný, ale zároveň šetrný umývací prostriedok Green Clean má silnú odmasťovaciu schopnosť a pritom je biologicky odbúrateľný. Je jemne kvetinovo-citrusovo parfumovaný a zanecháva riad dokonale čistý.

Frosch Eko Na riad mandľové mlieko 3 x 750 ml-16%
7,79 € 6,50 €

Akcia

Prostriedok na riad Frosch Eko zaručuje dokonalú čistotu a lesk pre váš riad. Zloženie je založené na rastlinných látkach s mandľovým olejom, ktorý zároveň ošetruje pokožku rúk.

Cillit Bang Spray Proti mastnote a pre väčší lesk 750 ml-32%
5,79 € 3,90 €

Akcia

Nový Cillit Bang proti mastnote a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Účinne odstraňuje škvrny od jedla, mastnotu a zapečené jedlo. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.

Savo Kuchyňa čistiaci sprej 3 x 500 ml
5,88 € 4,70 €

Účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných plôch v kuchyni. Čistené povrchy zanecháva lesklé a príjemne vonia. Používajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy. Obsahuje 3 ks.

SANYTOL Dezinfekce čistič Kuchyně 500 ml
5 € 3,84 €

Sanytol čistič kuchyně účinně odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin na lince. Díky trojímu účinku – bakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu odstraňuje 99,99% mikroorganismů. Čistí a dezinfikuje do hloubky a je šetrný k povrchům.

Electrolux Vitro Care krém na čistenie varných dosiek M3HCC200
7 € 6,10 €

Čistiaci krém Electrolux Vitro Care čistí a leští povrchy varných dosiek a pritom zanecháva ochranný film, ktorý uľahčuje následné čistenie. Jednoducho odstráni odolné nečistoty ako pripálené zvyšky. Možno ho používať na keramické, indukčné a sklenené varné dosky.

Electrolux Oven and Micro Care Spray M3OCS200 500 ml
7,50 € 6,10 €

Čistiaci prostriedok na účinné čistenie vnútra mikrovlnných rúr. Electrolux Sprej odstraňuje tuk a pripálené zvyšky jedál zo stien a dna rúr. Nekompromisný voči škvrnám, nekorozívny a nie je dráždivý, povrchy udržiava čisté a ako nové.

Electrolux Sprej na ošetrovanie nerezových povrchov M3SCS200
8,50 € 6,90 €

Sprej na ošetrovanie povrchov Electrolux šetrne leští nerezové povrchy v chladničke či kdekoľvek v kuchyni, ako napríklad na varných paneloch. Postará sa, aby nerezová oceľ bola skutočne bez hrdze. Sprej neobsahuje aerosóly. Nie je potrebné ho oplachovať.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,31 €

Sidolux Professional je určený na udržanie každodennej čistoty v kuchyniach. Prostriedok ľahko a účinne odstraňuje nečistoty typické pre kuchyne ako zaschnuté zvyšky jedla, nečistoty, mastnotu. K tomu navyše zanecháva príjemnú sviežu ovocnú vôňu.

Electrolux Clean and Care M3GCP400 3v1 12 ks
15 € 12,60 €

Čistiaci prostriedok Electrolux Clean And Care ovláda tri funkcie, ktorými sa postará o maximálnu čistotu **práčky či umývačky – **odmasťuje, odvápňuje a dezinfikuje. Zbaví sa tak zrazu vodného kameňa, zanechaného tuku i zápachu.

Electrolux Clean and Care M3GCP400 3v1 6 ks
10 € 8,40 €

Čistiaci prostriedok Electrolux Clean And Care ovláda tri funkcie, ktorými sa postará o maximálnu čistotu **práčky či umývačky – **odmasťuje, odvápňuje a dezinfikuje. Zbaví sa tak zrazu vodného kameňa, zanechaného tuku i zápachu.

Madel Pulirapid 2 x Splendi Acciato 500 ml pumpička nerez
5,78 € 4,62 €

Starajte sa pravidelne o nerezové povrchy s Pulirapid Splendi Acciato čističom, ktorý pri pravidelnom používaní zanechá povrch dlhšie čistý, uľahčí odstránenie akejkoľvek špiny a ochráni ho pred vodným kameňom. Pomocou pumpičky bude nanášanie ešte jednoduchšie.

Electrolux Super Clean odmasťovač umývačiek riadu M3DCP200 2 balenia
7 € 5,70 €

Odmasťovací prípravok Electrolux Super Clean odstraňuje usadeniny tuku, a to v ťažko prístupných miestach ako je vnútorné potrubie, filtračný systém a nádrž. Usadeniny spôsobujú horšiu kvalitu umývania a zápach, ktorý tento liek dokáže odstrániť.

Electrolux Sprej na ošetrovanie chladničky M3RCS200 500 ml
6,50 € 5,70 €

Čistiaci prostriedok Electrolux sprej na chladničky neutralizuje pachy a dôkladne a hygienicky čistí povrchy v chladničke. Čistí škvrny a police zanecháva žiarivo čisté. Ľahko opláchnuteľná receptúra neutralizuje a čistí do hĺbky.

Madel Pulirapid 2 x Sgrasso Tutto 500 ml odmasťuje
6,17 € 5,01 €

Pulirapid Sgrasso Tutto je účinný odmasťovač, ktorý môžete použiť prakticky kdekoľvek. Čistiť do hĺbky a leštiť povrchy s týmto prípravkom môžete nielen v kuchyni, kúpeľni, ale napríklad aj v dielni.

Cif Nature sprej kuchyňa 750 ml
5,01 € 4,30 €

Čistiaci sprej do kuchyne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kuchyne s výťažkami z citróna účinne odstraňuje mastnotu a iné nežiaduce nečistoty.

Real Green Clean plochy - multifunkčný 5 kg-23%
9,66 € 7,40 €

Akcia

Čistiaci prostriedok Real Green Clean možno použiť na všetky plochy v domácnosti – v kúpeľni i kuchyni. Šetrne odstraňuje mastnotu, vápenaté a mydlové usadeniny a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Z 96,2% je biologicky odbúrateľný.

Electrolux Krém na ošetrovanie nerezových povrchov M3SCC200
7 € 6,10 €

Koncentrovaný krém na ošetrovanie povrchov Electrolux šetrne leští nerezové povrchy v chladničke či kdekoľvek v kuchyni, ako napríklad na varných paneloch. Postará sa, aby nerezová oceľ bola skutočne bez hrdze. Nie je potrebné ho oplachovať.

Electrolux Oplachovací a leštiaci prostriedok M3DCR200 300 ml
7,50 € 6,10 €

Čistiaci prostriedok Electrolux určený na oplachovanie a leštenie riadu v umývačke tak, aby bol žiarivo čistý a trblietavý. Leštidlo s vodoodpudivou receptúrou riad dokonale usuší. Šetrné k pohárom aj príborom z ocele.

Domestos Čistič odpadov 2 x 500 ml
9,04 € 6,67 €

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu umožňuje Domestos tekutý čistič odpadov veľmi pohodlne vyčistiť bežne upchaté odpady a potrubia v kúpeľni a kuchyni počas iba pätnástich minút. Je vhodný pre odpadové odtoky drezu, sprchy, umývadla a vane. Obsahuje 2 ks.

Frosch Eko Na riad aloe vera 3x750 ml-16%
7,79 € 6,50 €

Akcia

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chránia vaše ruky pred vysušením.

Frosch Eko Na riad citrón 3x750 ml-16%
7,79 € 6,50 €

Akcia

Citrónový balzam Frosch Eko účinne odstraňuje všetku mastnotu a nečistoty vďaka výťažkom z citrónovej kôry. Receptúra s neutrálnym pH chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej hebkosť.

Frosch Eko Prostriedok na riad Aloe Vera 400 + 800 ml
7,01 € 5,84 €

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chráni Vaše ruky pred vysušením.

Electrolux Čistič mikrovlnné trouby spray 250 ml-20%
6,40 € 5,10 €

Akcia

Tento velmi kvalitní čistič rozpouští mastnotu a skvrny uvnitř i zvenčí vaší mikrovlnné trouby. Účinně odstraňuje bakterie, plíseň a nechtěné pachy, zatímco je stále šetrný k životnímu prostředí a netoxický při použití.

Savo Odmasťovač dezinfekčný sprej bez chlóru 3 x 700 ml
9,04 € 6,67 €

Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok v spreji bez chlóru ľahko odstráni aj silné znečistenie a mastnotu a zároveň zaisťuje dezinfekciu čistených povrchov. Prípravok príjemne vonia a je vhodný na použitie v kuchyni a pre všetky umývateľné povrchy, ktoré je potrebné zbaviť mastnoty a zároveň dezinfikovať. Obsahuje 3 ks.

LEIFHEIT Odmašťovač 0,5 l 41413
8 € 4,50 €

Vynikajúci odmasťovač Leifheit v balení s objemom 0,5 l pre dokonalé vyčistenie mastnoty vo vašej domácnosti. Svoje uplatnenie tak nájde vo všetkých kuchyniach, kde sa zvyšky oleja, tuku a spáleného jedla hravo zatočia. S bezpečnostným uzáverom a 3 úrovňami rozprašovača.

AEG Súprava príslušenstva pre chladničku-32%
17,41 € 11,70 €

Akcia

Kompletná sada pre starostlivosť a údržbu, ktorú si vašu chladnička zaslúži. Uchová vašu chladničku dlhšie ako novú. Sada obsahuje podložku, pohlcovač pachov, sprej pre starostlivosť o chladničku a utierku pre hĺbkové čistenie.

Savo Prípravok na umývanie riadu Limetka a mäta 3 x 1 l
5,88 € 4,70 €

Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu. Pomáha zachovať hubku hygienicky čistú. Prípravok obsahuje citrónovú šťavu. Dermatologicky testované. Obsahuje 3 ks.

Frosch EKO 3x500ml Umývací prostriedok na dojčenské fľaše a cumlíky
14,90 €

Pre jemné čistenie všetkého vybavenia pre dojčatá ako sú cumlíky, dudlíky, dojčenské fľaše, riad a tiež umývateľné hračky. Jemné zloženie je priaznivé pre dojčatá a čistí dôkladne a spoľahlivo odolné zvyšky mlieka, štiav a ďalších potravín. Bezo zvyšku sa opláchne.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: