Čistiace prostriedky pre vonkajšie povrchy

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Čistiace prostriedky pre vonkajšie povrchy u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Čistiace prostriedky pre vonkajšie povrchy alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Čistiace prostriedky pre vonkajšie povrchy nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Carlson CARLSON PRÍPRAVOK NA ODSTRÁNENIE OLEJOVÝCH A MASTNÝCH ŠKVŔN 500ML Carlson CARLSON PRÍPRAVOK NA ODSTRÁNENIE OLEJOVÝCH A MASTNÝCH ŠKVŔN 500ML
Carlson CARLSON PRÍPRAVOK NA ODSTRÁNENIE OLEJOVÝCH A MASTNÝCH ŠKVŔN 500ML

Ľahko odstraňuje usadeniny. Používa sa na náhrobné dosky a pomníky s matným povrchom.

môžete mať 23.03

Chante Clair 2x VERT ECO na podlahy 1000ml- Pavimenti- Kvet jablone Carlson CARLSON PRÍPRAVOK NA ODSTRÁNENIE OLEJOVÝCH A MASTNÝCH ŠKVŔN 500ML
Chante Clair 2x VERT ECO na podlahy 1000ml- Pavimenti- Kvet jablone

Čistič podlahy, dôkladne vyčistí a odstráni aj tie najťažšie nečistoty z povrchov bez nutnosti ďalšieho zmývania. Cena za 1 kus je 5,60€

môžete mať 28.03

Yope Yope Green Tea prípravok na podlahy Carlson CARLSON PRÍPRAVOK NA ODSTRÁNENIE OLEJOVÝCH A MASTNÝCH ŠKVŔN 500ML
Yope Yope Green Tea prípravok na podlahy

Prírodné čistiace prostriedky účinne odstraňujú nečistoty a prach, nepoškriabu povrch a nezanechávajú na ňom šmuhy. Ideálne na čistenie terakoty, linolea, mramoru, parkiet a dverí. Čistiace kvapaliny na podlahy YOPE sú bezpečné pre životné prostredie – majú certifikát environmentálnej značky.

môžete mať 22.03 - 23.03

Isokor Baby Cleaner - Čistič detských hračiek a potrieb Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Natural
Isokor Baby Cleaner - Čistič detských hračiek a potrieb

Čistite hračky a potreby pre deti bezpečne, prírodne a hygienicky. Používajte čistič detských hračiek Baby Cleaner, ktorý spĺňa najnáročnejšie požiadavky rodičov na hygienu.

môžete mať 23.03

Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Natural Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Natural
Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Natural

Ekologický a zdravotne nezávadný prípravok OdourClean je zmesou baktérií a enzýmov. Výrobok je určený k likvidácii zápachov v domácnostiach aj v rôznych inštitúciách. Prípravok zapáchať neprekrýva, ale likviduje jeho zdroj. Je účinný proti zápachu zo všetkých povrchov. Vôňa Natural.

môžete mať 23.03 - 24.03

Fluxaf Power Clean – silný čistič a odmasťovač, 750 ml Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Natural
Fluxaf Power Clean – silný čistič a odmasťovač, 750 ml

Fluxaf Power Clean je biologicky odbúrateľný, veľmi silný čistiaci a odmasťovací prostriedok. Rýchlo odstraňuje mastnotu a špinu prakticky zo všetkých pevných povrchov. (etikety, sadze, žuvačky, pastelky, rúž, škvrny,…) Vhodný na čistenie a odmasťovanie kuchýň a všetkých povrchov pred natieraním.

môžete mať 22.03 - 23.03

Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Lemon Mint Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Lemon Mint
Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Lemon Mint

Ekologický a zdravotne nezávadný prípravok OdourClean je zmesou baktérií a enzýmov. Výrobok je určený k likvidácii zápachov v domácnostiach aj v rôznych inštitúciách. Prípravok zapáchať neprekrýva, ale likviduje jeho zdroj. Je účinný proti zápachu zo všetkých povrchov. Vôňa Lemon Mint.

môžete mať 23.03 - 24.03

Fluxaf Pro-Clean - Čistič a odmasťovač, 1 l Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Lemon Mint
Fluxaf Pro-Clean - Čistič a odmasťovač, 1 l

Fluxaf PRO-CLEAN je veľmi silný, koncentrovaný alkalický čistiaci a odmasťovací prípravok založený na základe celého radu rozpúšťadiel a povrchovo aktívnych látok.

môžete mať 22.03 - 23.03

Qalt Rakovník Jsem na podlahy - divoký grep 1000ml Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Lemon Mint
Qalt Rakovník Jsem na podlahy - divoký grep 1000ml

Som multifunkčný čistiaci prostriedok na podlahy a poradím si s upratovaním všetkých druhov podláh. Som efektívny v čistení drevených, keramických a syntetických podlahových krytín.

môžete mať 22.03 - 23.03

Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Grape Kiwi AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
Bioclean Ekologický odstraňovač zápachu OdourClean vôňa Grape Kiwi

Ekologický a zdravotne nezávadný prípravok OdourClean je zmesou baktérií a enzýmov. Výrobok je určený k likvidácii zápachov v domácnostiach aj v rôznych inštitúciách. Prípravok zapáchať neprekrýva, ale likviduje jeho zdroj. Je účinný proti zápachu zo všetkých povrchov. Vôňa Grape Kiwi.

môžete mať 23.03 - 24.03

AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml

AF Label clene – Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom. Existuje jednoduché riešenie, ako odstrániť papierové štítky z povrchov! Efektívne riešenie na odstránenie papierových štítkov z dreva, kovu, skla a väčšiny plastov (najprv vyskúšajte).

môžete mať 24.03 - 27.03

Autosol Marble & Granite Polish - Ochranná emulzia na žulu a mramor AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
Autosol Marble & Granite Polish - Ochranná emulzia na žulu a mramor

Emulzia SHINE Marble & Granite Polish predlžuje životnosť a krásny vzhľad mramorových, kamenných alebo žulových povrchov.

môžete mať 23.03 - 24.03