Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml

Sidolux Window Nano Code s vôňou limetky je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml. Celý popis
3,10 €
Vrátane DPH
6,20 €/l
Tovar od predajcu MALL
2,16 €

Na sklade 5+ kusov

Už dnes na výdajnom mieste
 
Už zajtra na vašej adrese
 
Kód: 1377878

Popis

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml

Vďaka funkcii Nano Code sa na povrchu neusadzuje také množstvo prachu a špiny. Sidolux Window Nano Code obsahuje alkohol, vďaka ktorému je čistenie sklenených plôch veľmi jednoduché. Prostriedok nie je vhodný na LCD, TV, displeje a iné elektronické obrazovky.

Vlastnosti

  • Vhodný na umývanie a leštenie sklenených plôch, porcelánu i plastu
  • Nano Code – vytvára ochrannú vrstvu odpudzujúcu prach a nečistoty
  • Nezanecháva šmuhy
  • Obsahuje alkohol

Návod na použitie: Pretraste a pomocou rozprašovača naneste prípravok priamo na povrch a potom zotrite suchou handričkou.
Skladovanie: Skladovať na dobre vetranom mieste. Skladovať na suchom a chladnom mieste. Chrániť pred pôsobením tepla a priamym slnečným žiarením.
Vyrobené: Poľsko
Výrobca: Lakma
Distribútor: FARBY A LAKY HOSTIVAR
Zloženie: 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, vonné látky (Limonene), konzervant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).
Predlekárska prvá pomoc: · Pri nadýchaní: Pri normálnom použití neboli žiadne riziká identifikované. Postarať sa o prívod čerstvého vzduchu a pri následných alebo pretrvávajúcich problémoch vyhľadať lekársku pomoc. · Pri styku s pokožkou: Postihnutú pokožku umyť vodou a mydlom a dôkladne opláchnuť. Pri podráždení kože alebo iných problémoch ďalší postup konzultovať s odborným lekárom. · Pri zasiahnutí očí: Roztvoriť očné viečka, prípadne vybrať kontaktné šošovky a postihnuté oči dôkladne vyplachovať čistou tečúcou vodou po dobu cca 15 minút. Pri pretrvávajúcom podráždení očí alebo iných problémoch ďalší postup konzultovať s očným lekárom. · Pri požití: Dôkladne vypláchnuť ústa vodou, nechať vypiť väčšie množstvo vody a nevyvolávať zvracanie. Postihnutého uložiť v teple a v pokoji. Bezodkladne vyhľadať lekársku pomoc. Nikdy nepodávať postihnutému nič do úst, pokiaľ nie je pri vedomí.
Trieda a kategórie nebezpečnosti: Výrobca neuvádza
Signálne slovo: Výrobca neuvádza
H-vety (Štandardné vety o nebezpečenstve): H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary. H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. H332 Zdraviu škodlivý pri vdychovaní. H 315 Dráždi kožu. H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary. H315 Dráždi kožu. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
P-vety (Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie): P102 Uchovávajte mimo dosah detí.
Na stiahnutie:
Bezpečnostný list

Technické parametre

Zaradenie – čistiace prostriedky Okná
Objem 500 ml
Počet kusov v balení 1 ks