Vanish Shake&Clean Prášok na čistenie kobercov 650 g

Vanish Shake&Clean Prášok na čistenie kobercov 650 g

Akcia
Shake&Clean Prášok na čistenie kobercov 650 g čistí vďaka aktívnej zložke kyslíka. Uvoľňuje a rozkladá aj tie najodolnejšie a zaschnuté škvrny. Vanish preniká hlboko do koberca. Neutralizuje nepríjemný zápach. Jednoduchá aplikácia. Celý popis
7,40 €
Vrátane DPH
11,38 €/l
Tovar od predajcu MALL
Nízka cena overená
Pravidelne overujeme viac než 100 000 produktov a upravujeme cenu tak, aby ste u nás mohli nakúpiť najlacnejšie.
Platí do 12.2.2023 alebo do vypredania

Na sklade 5+ kusov

31.1.2023 na výdajnom mieste
 
31.1.2023 na vašej adrese
 
Kód: 544241

Popis

Shake&Clean Prášok na čistenie kobercov 650 g čistí vďaka aktívnej zložke kyslíka. Uvoľňuje a rozkladá aj tie najodolnejšie a zaschnuté škvrny. Vanish preniká hlboko do koberca. Neutralizuje nepríjemný zápach. Jednoduchá aplikácia.

Informácie pre zákazníkov – prekurzory výbušnín
Porovnávacia tabuľka produktov Vanish

Návod na použitie: Pokyny na použitie:

1. Pred použitím vysajte koberec vysávačom. 2. Pred otvorením s vreckom dobre zatraste, aby sa zaistilo maximálne pokrytie produktom. Potom vrecko otočte a úplne odstráňte oba uzatváracie prúžky z dolnej časti balenia. 3. Vrecko držte za úchyt, zatraste s ním a naneste prášok na koberec. Zvlhčovanie vodou nie je nutné. 4. Pomocou kefy votrite prášok Vanish Shake&Clean do koberca. 5. Nechajte pôsobiť prášok na koberci tak dlho, pokiaľ nebude koberec úplne suchý (približne 20 min.). Pri schnutí a vysávaní zaistite dobrú vetrateľnosť miestnosti. V priebehu čistenia je možné po koberci chodiť. 6. Zvyšky suchého prášku z koberca vysajte pomocou vysávača. Vrecko vysávača pravidelne vymieňajte. 7. Po použití opatrne zrolujte vrecko k znovu uzatvárateľnej lepiacej páske. 8. V zriedkavých prípadoch môžu na koberci zostať po vysávaní biele škvrny. Tie sú spôsobené prichytením prášku na usadené zvyšky škvŕn. Odporúčame odstrániť tieto usadeniny pomocou jemnej kefy a následným vysaním. Na odstránenie zvyškov nepoužívajte vodu.

Skladovanie: Skladujte v originálnych obaloch chránených pred priamym slnečným žiarením v suchých, chladných a dobre vetraných priestoroch.
Vyrobené: Poľsko
Výrobca: Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.
Distribútor: RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Zloženie: menej ako 5 %: bieliace činidlá na báze kyslíka, aniónové povrchovo aktívne látky, parfum.
Trieda a kategórie nebezpečnosti: nie je
Signálne slovo: nie je
H-vety (Štandardné vety o nebezpečnosti):

nie sú

P-vety (Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie):

nie sú

Na stiahnutie:
Bezpečnostný list