Isokor Sofa Cleaner - Prostriedok na tepovanie sedačky a kobercov - 500ml

Isokor Sofa Cleaner - Prostriedok na tepovanie sedačky a kobercov - 500ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prírodný ekologický prostriedok na tepovanie sedačiek, autosedačiek, kobercov a iných textilných povrchov vyrobený z kvalitných, za studena lisovaných olejov a výťažkov z rastlín. Celý popis
7,90 €
Vrátane DPH
Partner: ISOKOR

Skladom u partnera 5+ kusov

8.2.2023 na výdajnom mieste
 
8.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu ISOKOR

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11233041

Popis

Isokor Sofa Cleaner – prírodný prostriedok na tepovanie sedačky

Prípravok Sofa Cleaner je určený na tepovanie sedačiek, gaučov, kobercov, autosedačiek, či iných textilných povrchov je vyrobený z kvalitných, za studena lisovaných olejov a výťažkov z rastlín. Pre svoje špičkové zloženie získal prestížny švajčiarský certifikát V-label. Veľmi účinne a rýchlo odstraňuje aj veľmi odolné fľaky. Technológia tepovania pomocou aktívnych prírodných extraktov je bezpečná, zdraviu neškodná a zároveň veľmi účinná. Okrem účinného čistenia fľakov a zájdených nečistôt veľmi účinne odstraňuje aj usadené pachy.

Čistenie a tepovanie sedačky ekologicky, zdravo a účinne

Prípravok na tepovanie je dokonale bezpečný pri kontakte s ľudskou, zvieracou pokožkou a zároveň zostáva mimoriadne účinný pri čistení. Ľahko si poradí aj s veľmi odolným znečistením. Pri tepovaní nie je nutné používať ani ochranné rukavice, skôr naopak, výrobok pôsobí na pokožku rúk pozitívne, regeneračne.

Ako tepovať s Isokor Sofa Cleaner?

Výrobok naneste speňovačom na čistený podklad, nechajte chvíľu pôsobiť a následne jemne (kefou) zapracujte do textílie. Potom ho pomocou vody spoločne s nečistotou odstránite, prípadne použite vysávač určený na vysávanie vody. Ak je to potrebné postup opakujte.

Dlhodobo čistá sedačka, bez fľakov a škvŕn

Keď je ošetrovaný povrch vytepovaný a vysušený, odporúčame ho ihneď ošetriť nanometrickou impregnáciou značky Isokor Lotos Profi (v našej ponuke), ktorý povrch chráni pred ďalším rýchlym zašpinením. Tento výrobok je taktiež bezpečný pre styk s pokožkou, tým pádom je vhodný napríklad na impregnáciu sedačiek, autosedačiek či lôžok. Pri kombinácii použitia tepovacieho prípravku Isokor Sofa Cleaner a Impregnácie Isokor Lotos Profi dosiahneme dlhotrvajúcu a zároveň hygienickú čistotu sedačky či iného ošetrovaného povrchu. Zníži sa frekvencia čistení a zjednoduší sa samotná údržba sedačky či ktoréhokoľvek iného textilného povrchu v domácnostiach alebo v motorových vozidlách.

Zero Waste program a tepovač sedačiek Sofa Cleaner

Isokor presadzuje starostlivosť a ochranu životného prostredia, preto naším zákazníkom poskytujeme pri opätovnom zakúpení nového 5 l balenia čistiaceho prostriedku Isokor Sofa Cleaner zľavu 2,– € na nákup a to pri vrátení použitého, prázdneho plastového 5 l obalu.

Galéria

Isokor SOFA CLEANER Before
Isokor SOFA CLEANER After