Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň, kanister 5 l

Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň, kanister 5 l

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách, sprchových kútoch. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach. Vegan friendly, certifikát Eco Garantie. Balenie: kanister 5 L. Celý popis
25,99 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Widerio

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059820164

Popis

Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách, na sprchové kúty. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.

Citrónový gél na vodný kameň s citrónovou silicou na vodný kameň a minerálne usadeniny. Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.

Ako sa používa

Naneste primeranú vrstvu čističa na miesta so zrazeninou a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom opláchnite vodou alebo zotrite hubkou. Kyselina citrónová rozpúšťa minerálne usadeniny, citrónová silica má bieliaci a dezinfekčný účinok.

Zloženie: 5 – 15 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní citronová silice v biokvalitě (Citrus limon), d-limonene.

Certifikát Ecogarantie

Dostali sme medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že naše produkty spĺňajú prísne ekologické požiadavky.