U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie čistiace pletové vody a tonika. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nákup vám privezieme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Platiť môžete online alebo dobierkou.
  • Ak nebudete spokojný, môžete nám tovar z kategórie čistiace pletové vody a tonika vrátiť do 14 dní.
  • Máte otázky k objednávke? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najlepšie hodnotené produkty zo sekcie čistiace pletové vody a tonika. Pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

-16%
Bioderma Upokojujúca pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire) (Objem 250 ml)
16x

Bioderma Upokojujúca pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)

10,60 €
8,80 €

Micelárny roztok Bioderma Sensibio H2O, určený pre citlivú, normálnu až suchú pokožku, jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up. Neobsahuje mydlá. Voda Bioderma Sensibio H2O je výborne tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).

Partner: Vivantis
Dr. Hauschka Pleťové tonikum (Facial Toner) 100 ml

Dr. Hauschka Pleťové tonikum (Facial Toner) 100 ml

23,50 €
21 €

Pleťové tonikum je základný pestujúci prípravok vhodný pre normálnu, suchú a citlivú pleť. Podporuje a podnecuje funkcie pokožky a zároveň posilňuje jej látkovú premenu, reguluje objem väzivového vlákna a dodáva pleti ružový a oživený vzhľad.

Partner: Vivantis
-15%
Bioderma Micelárna voda Créaline H20 (Solution Micellaire) (Objem 500 ml)

Bioderma Micelárna voda Créaline H20 (Solution Micellaire)

10,60 €
9 €

Micelárna voda určená na každodenné čistenie a odstraňovanie make-upu, vhodná pre citlivú, normálnu až suchú pokožku. Obsahuje micely, ktoré rýchlo a účinne odstraňujú nečistoty a zároveň udržujú rovnováhu pokožky. Spoľahlivo odstraňuje aj vodeodolný make-up.

Partner: Vivantis
Pharma Activ Koloidné striebro Ag100 (10 ppm) (Objem 500 ml)
8x

Pharma Activ Koloidné striebro Ag100 (10 ppm)

8,30 €

Strieborné tonikum na tvár a dekolt je plne prírodná kozmetika. Vďaka obsahu najjakostnejšieho striebra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používanie pokožku vyhladzuje a dodáva ju matný vzhľad. Tonikum je určené pre všetky typy pleti, nezávisle na veku.

Partner: Vivantis
Pharma Activ Koloidné striebro Ag100 (25ppm) (Objem 300 ml)
8x

Pharma Activ Koloidné striebro Ag100 (25ppm)

8,10 €

Strieborné tonikum na tvár a dekolt je plne prírodná kozmetika. Vďaka obsahu najjakostnejšieho striebra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používanie pokožku vyhladzuje a dodáva jej matný vzhľad. Tonikum je určené pre všetky typy pleti nezávisle na veku.

Partner: Vivantis
Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg
3x

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg

11,10 €

Aktívne zelený íl vysušený slnkom je 100% prírodný produkt. Je veľmi jemne mletý, veľkosť častíc ílu je len 0. 2 – 15 mikrometrov (tisíciny milimetra). Aktívne zelený íl má značné regeneračné, čistiace a detoxikačné schopnosti. Absorbuje škodlivé látky a pôsobí proti starnutiu.

Partner: Vivantis