K2 vosk v spreji 700 ml

K2 vosk v spreji 700 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
K2 Spectrum je unikátny Quick Detailer a taktiež syntetický vosk (2 v 1), ktorý bol vytvorený na základe najmodernejších technológií. Umožňuje navoskovanie laku na automobile bez akejkoľvek námahy, vďaka čomu získava vysoký lesk. Stačí len naniesť pomocou rozprašovača a povrch zotrieť. Celý popis
9,79 €
Vrátane RP a DPH
Partner: gumko

Skladom u partnera 2 kusy

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059131017

Popis

K2 Spectrum je unikátny Quick Detailer a taktiež syntetický vosk (2 v 1), ktorý bol vytvorený na základe najmodernejších technológií. Umožňuje navoskovanie laku na automobile bez akejkoľvek námahy, vďaka čomu získava vysoký lesk.

Stačí len naniesť pomocou rozprašovača a povrch zotrieť. Spectrum sa ľahko leští a nezanecháva biele stopy. Zaručuje dokonalé použitie pre všetky druhy lakov. Je možné ho nanášať aj na rozohriaty povrch. Tento výrobok má tisíce využitie. Je ideálny tiež na obnovu plastov, svetlometov, palubných dosiek, chrómovaných povrchov, gumou, pneumatík, kože a skla.

Jeho špeciálne vlastnosti možno využiť aj doma, alebo v kancelárii. Slúži tiež na ošetrenie nábytku, okien, plastov, LCD obrazoviek, okuliarov atď. Zanecháva príjemnú vôňu.