4Cars 4CARS Obnovovač plastov - 750ml/pumpička

4Cars 4CARS Obnovovač plastov - 750ml/pumpička


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNáš tip

Čistí a chráni plastové a gumené súčasti karosérií a pneumatiky. Ochraňuje ošetrované časti pred poveternostnými a chemickými vplyvmi. Celý popis

4.52
4,52 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100010784047

Popis

Popis produktu

Návod na použitie: Čistí a chráni plastové a gumové časti karosérie a pneumatiky. Ochraňuje ošetrované časti pred atmosférickými a chemickými vplyvmi. Pred použitím prípravok pretrepte! Nastriekajte na ošetrovanú plochu a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom rozotrite čistou hadričkou. Pre zosilnenie intenzívneho lesku postup opakujte.

Vlastnosti: čistí plastové časti karosérie, oživuje, chráni a konzervuje, odpudzuje prach, vlhko a vodu, nepoškodzuje laky a kov.

Podľa Nariadenia ES 648/2004 obsahuje: menej ako 5% neiónových povrchovo aktívnych látok, parfum, LIMONENE, CITRAL, DIMETHYLOL GLYCOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE. Zoznam zložiek a kartu bezpečnostných údajov na vyžiadanie.

Skladovateľnosť: pri +5 oC až +25 oC doba skladovania 48 mesiacov od dátumu výroby uvedenom na obale.

Bezpečnostné upozornenie: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie o nebezpečnosti: EUH208 Obsahuje reakčnú zmes: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazolín-3-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ kvapaliny externých plastov, čistenie
Objem 750 ml
Vôňa WITHOUT SMELL