Clarins Čistiaci krém (Extra Comfort Cleansing Cream) 200 ml
27,90 € 21,10 €

Čistiaci krém Extra Comfort Cleansing Cream od značky Clinique je určený na čistenie všetkých typov pleti. Dokonale odstraňuje z pleti zvyšky nečistôt a make-upu a zároveň o pleť stará. Hydratuje ju, vďaka jemnému zloženiu možno prípravok použiť aj pre očné okolie.

Clinique Odličovací balzam Take The Day Off (Cleansing Balm) 125 ml
27,20 € 23,70 €

Ľahká textúra odličovacího balzamu dokonale odstraňuje dlhotrvajúci make-up tváre i očných partií. Je určený pre všetky typy pletí, pleť nemastí ani nevysúša. Premieňa sa pri aplikácii z pevného balzamu na hutný, ale hodvábny olej.

Uriage Čistiaci krém pre mastnú pleť Hyséac ( Cleansing Cream) 150 ml
13,80 €

Čistiaci krém pre mastnú pleť Hyséac od značky Uriage odstraňuje z pleti prebytočný kožný maz a redukuje jeho tvorbu. Odstraňuje z pleti nečistoty, odumreté kožné bunky a tiež zvyšky make-upu a iných líčidiel. Je bez obsahu mydiel preto pleť nevysušuje a dodáva jej prirodzený zdravý vzhľad.

AUSTRALIAN BODYCARE Face Cream 50 ml
15,90 €

Australian Bodycare Face Cream vyživuje a hydratuje. Olej Tea Tree je antibakteriálny a pomáha zabrániť tomu, aby baktérie zostávali na pokožke. Obsahuje výťažok z mandľovníku (Terminalia ferdinandiana), ktorý chráni pokožku vďaka vysokým antioxidačným účinkom.