NAMY Hydrolát – 100% BIO Kvetová voda – Medovka lekárska

NAMY Hydrolát – 100% BIO Kvetová voda – Medovka lekárska

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% BIO HYDROLÁT – kvetová voda z Medovky lekárskej, bez farbív a konzervantov. Čistá sila prírody v každej kvapke na dosah ruky. Použitie: HYDROLÁT – Kvetová voda na ošetrenie pleti a celého tela Objem: 150 ml recyklovateľná fľaška s rozprašovačom Celý popis
9,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 3198333

Popis

HYDROLÁT – Kvetová voda – Medovka lekárska

100% BIO hydrolát Medovka lekárska (Melissa officinalis) sa odporúča na starostlivosť o všetky typy pokožky. Ideálna je však pre suchú, zrelú alebo zmiešanú pleť. Čistí, osviežuje a obnovuje vašu pleť a pomáha normalizovať prirodzenú funkciu pokožky. Podporuje minimalizáciu vzniku vrások a udržuje mladý vzhľad pokožky. Dobre funguje aj na pokožku hlavy, pretože podporuje jej rovnováhu a dokonale ju vyživuje. Odporúča sa na udržanie prirodzeného a mladistvého vzhľadu pokožky. Pokožku upokojuje, zmierňuje podráždenie, reguluje tvorbu kožného mazu, tlmí bolesti hlavy a je výborným prostriedkom na upokojenie pokožky po holení.

Čo obsahuje Hydrolát – Medovka lekárska

Hydrolát Medovka lekárska obsahuje 100% BIO kvetovú vodu z medovky lekárskej bez farbív a konzervantov.

Čo je Hydrolát – Kvetovaná voda

Hydrolát alebo kvetová voda vzniká ako vedľajší produkt pri destilácii éterických olejov z rastlín. Kvetovaná voda je vlastne kondenzát, ktorý obsahuje všetky prírodné látky a extrakty ako éterický olej (silica) ale v oveľa nižšej koncentrácii. A práve tento fakt predurčuje hydrolát k širokému spektru použitia aj priamo na veľmi citlivú pokožku.

Rozsah použitia kvetovanej vody je skutočne veľmi široký. Či už ho použijete na čistenie pleti, osvieženie počas horúcich letných dní, na prevoňanie prádla pri žehlení alebo ho len nastriekate do ovzdušia pre jeho nádhernú vôňu, vždy pocítite závan čistoty, prírody a relaxu.

Nechajte sa uniesť 100% BIO hydrolátmi od NAMY a zažite jedinečnú silu prírody v každej kvapke tejto vzácnej tekutiny.

Navyše používaním kvetovej vody od NAMY šetríte aj prírodu, pretože všetky hydroláty balíme do 100 alebo 150 ml kompostovateľných flašiek, ktoré po použití môžete opätovne naplniť alebo ich ekologicky zrecyklovať v BIO odpade alebo komposte.

Ako používať kvetovanú vodu – Medovka lekárska

  • ČISTENIE PLETI – nastriekajte kvetovú vodu na tampón a vyčistite si jemne pokožku tváre
  • SPREJ NA TVÁR – pumpičkou si jemne nastriekajte hydrolát, pri zatvorených očiach, na pleť. Cez leto odporúčame hydrolát vychladiť v chladničke pre extra osvieženie.
  • VOŇAVÝ KÚPEĽ – pridajte hydrolát do kúpeľa a vychutnajte si podmanivú vôňu a relax
  • STAROSTLIVOSŤ O VLASY – pumpičkou nastriekajte kvetovú vodu na umyté, ešte vlhké vlasy a vmasírujte ho do pokožky hlavy
  • PREVOŇANIE BIELIZNE – použite kvetovú vodu pri žehlení na prádlo, ktoré získa nádhernú vôňu
  • OSVIEŽENIE VZDUCHU – vytvorte pomocou rozprašovača príjemnú hmlu z hydrolátu v miestnosti, kde sa nachádzate

Zloženie

Hydrolát – Medovka lekárska

Upozornenie

Neslúži na konzumáciu. Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku.

Nepoužívajte v okolí očí a intímnych partií tela.