Angelic Mýdlový fondant Aktivní uhlí 105 g

Angelic Mýdlový fondant Aktivní uhlí 105 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanechá vašu pokožku dýchajúcu, žiarivú a sviežu. Premasírujte v navlhčených rukách a krúživými pohybmi pomôžte aktívnemu uhliu povysávať z vašej vlhkej pokožky tváre a tela, čo tam nepatrí. Celý popis
4,76 €
Vrátane DPH
Partner: FOLLY.sk

Skladom u partnera 5+ kusov

3.2.2023 na výdajnom mieste
 
3.2.2023 - 6.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu FOLLY.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12300604

Popis

Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanechá vašu pokožku dýchajúcu, žiarivú a sviežu.

Premasírujte v navlhčených rukách a krúživými pohybmi pomôžte aktívnemu uhliu povysávať z vašej vlhkej pokožky tváre a tela, čo tam nepatrí. Pozor na oči, tie si s mydlom nerozumejú!

Dôležité: Určené pre osoby, ktoré nedajú dopustiť na osvedčené, ale zároveň sa nevzdali hľadania nových ciest. Testované výhradne na dobrých ľuďoch. Zhasínajte v kúpeľni. Skladujte tam, kam nedosiahne slnko a nečistoty, pri teplote tak akurát. Mokro môže zapríčiniť rýchly úbytok hmoty.

Zloženie: Aqua, Sodium Palmae Glycerín, Sodium Cocoate, Activated Charcoal, Alcohol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.

Angelic je čerstvá značka z Čiech, ktorá ctí pravidlá prírody a je fascinovaná jej silou. Anjelské produkty s ľahkými tónmi luxusu sú starostlivo vyberanou kombináciou olejov a bylín, blahodarných a starajúcich sa o telo i zmysly. Nechajte sa uniesť ich príjemnou textúrou, konzistenciou aj vôňou. V Angelic nezabudli ani na potešenie oka a svoje produkty prezentujú vo vkusných obaloch s dôrazom na detail, ktoré sú okrasou každej kúpeľne. Všetky produkty sú vyrábané v Českej republike a v žiadnom z procesov výroby nie sú testované na zvieratách – výhradne na dobrých ľuďoch.