Bioderma Upokojujúca pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)-21%
9,70 € 7,60 €

Akcia

Micelárny roztok Bioderma Sensibio H2O, určený pre citlivú, normálnu až suchú pokožku, jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up. Neobsahuje mydlá. Voda Bioderma Sensibio H2O je výborne tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg
10,50 €

Aktívne zelený íl vysušený slnkom je 100% prírodný produkt. Je veľmi jemne mletý, veľkosť častíc ílu je len 0. 2 – 15 mikrometrov (tisíciny milimetra). Aktívne zelený íl má značné regeneračné, čistiace a detoxikačné schopnosti. Absorbuje škodlivé látky a pôsobí proti starnutiu.

Bioderma Čistiace mlieko Hydrabio Lait (Moisturising Cleansing Milk) 250 ml-44%
17,60 € 9,80 €

Akcia

Čistiace mlieko Hydrabio Lait patrí vďaka vylepšenej galenickej forme k prvým prípravkom na čistenie a odličovanie, ktoré v sebe kombinujú jemnosť mlieka a čerstvosť vody. Jemne vyčistená, opätovne vyvážená a trvalo hydratovaná pokožka opäť získa pocit harmónie, je pružná a žiarivá. Hypoalergénny.

Dr. Hauschka Pleťové tonikum (Facial Toner) 100 ml-17%
23,20 € 19,20 €

Akcia

Pleťové tonikum je základný pestujúci prípravok vhodný pre normálnu, suchú a citlivú pleť. Podporuje a podnecuje funkcie pokožky a zároveň posilňuje jej látkovú premenu, reguluje objem väzivového vlákna a dodáva pleti ružový a oživený vzhľad.

Vichy Osviežujúci čistiaci gél Pure te Thermale
15,10 €

Osviežujúci gél s detoxikačným účinkom, ktorý z pleti účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt. Textúra vytvára polštářovitou penu, ktorá zmierňuje nepríjemné pnutie spôsobené vplyvom tvrdej vody.

RYOR Dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti
8,10 € 7,10 €

Akcia

Dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti. Slúži k večernému odličovaniu pleti vrátane očí, ktorá sa skladá z dvoch častí:1. čistenie odličovacou emulziou, ktorá odstráni vodeodolný make-up, riasenku a ďalšie nečistoty. 2.

Himalaya Exfoliačný umývací gél na tvár 150 ml
5,10 €

Peelingový čistiaci gél neobsahuje mydlo a je vhodný na každodenné používanie. Jemná drť z marhuľových jadierok účinne čistí pokožku, jemne ju zbavuje odumretých kožných buniek a pomáha predchádzať vzniku čiernych bodiek.

Esperanza Sonická čistiaca kefka na tvár - tyrkysový
11,70 €

Čistiaca sonická kefka, ktorý sa požíva na tvár a dekolt. Je skvelým zariadením pre umývanie, masírovanie tváre a čistenie pleti. Účinne čistí pleť normálnu aj nedokonalú. Dokonale odstraňuje z pokožky make-up, nečistoty a kožné masti a dôkladne vyčistí póry.

Garnier Kozmetická sada pre normálnu až zmiešanú pleť BIO
9,70 € 6,80 €

Sada obsahuje:Čistiaci gél pre normálnu až zmiešanú pleť BIO Fresh Lemongrass (Purifying Gel Wash) 150 mlVyvažujúc hydratačný krém pre normálnu až zmiešanú pleť BIO Fresh Lemongrass (Balancing Moisturizer) 50 ml.

Garnier BIO micelárna voda pomarančový kvet 400 ml
7,70 €

Táto pleť-milujúci micelárna voda čistí a odstraňuje make-up, bez toho aby na pleti zanechávala zvyšky. Ingrediencie pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva. 10% všetkých ingrediencií pochádza z ekologického poľnohospodárstva. 99% prírodného pôvodu celkom. Certifikovaný ako BIO.

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml
4,30 €

Odličovač očí obsahuje dve viditeľné fázy: olejovou a vodnou, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú make-up bez nutnosti drhnutia. Je ideálny pre citlivé oči a viečka, dokonale odstraňuje aj vodeodolný make-up.

Natu Kremelina 250 g
7,50 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

Nivea Hĺbkovo čistiaci gél Clean Deeper 150 ml
4,10 €

Hĺbkovo čistiaci gél Clean Deeper vám dovolí navždy zabudnúť na čierne bodky a pocit unavenej pleti. Výsledkom je čistá a hebká pleť so sviežim vzhľadom!.

Vieste group Koloidné striebro sprej 150 ml
9,20 €

Koloidné striebro je svojimi účinkami najuniverzálnejším antibakteriálnym prostriedkom, ktorý ľudstvo pozná. Zabraňuje rozširovanie vírusov, baktérií a mikroorganizmov. Dá sa použiť ako dezinfekcia rúk a pokožky. .

Pharma Activ Koloidné striebro Ag100 (10 ppm)
8,30 €

Strieborné tonikum na tvár a dekolt je plne prírodná kozmetika. Vďaka obsahu najjakostnejšieho striebra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používanie pokožku vyhladzuje a dodáva ju matný vzhľad. Tonikum je určené pre všetky typy pleti, nezávisle na veku.

Vieste group Koloidné striebro 500 ml
13,30 €

Koloidné striebro je svojimi účinkami najuniverzálnejším antibakteriálnym prostriedkom, ktorý ľudstvo pozná. Zabraňuje rozširovanie vírusov, baktérií a mikroorganizmov. Dá sa použiť ako dezinfekcia rúk a pokožky. .