WHOOSH! Čistič obrazoviek - 5 x 8 ml-30%
23,15 € 16 €

Výpredaj

Praktická sada na čistění displejů. WHOOSH! Screen Shine Take 5 čistič obrazovek – 5 × 8 ml vás v mžiku vyčistí otravné otisky prstů a bakterie z displeje vašeho telefonu, televize nebo jiné elektroniky. Přípravek je 100% přírodní a vhodný pro všechny typy obrazovek.

CLEAN IT Stlačený plyn 400 g nehořlavý CL-131-17%
19,30 € 16 €

Výpredaj

400 g stlačeného vzduchu určeného k vyfoukávání prachu a nečistot ze špatně přístupných míst. Stlačený plyn od Clean IT je nehořlavý a umožní vám vyčistit například klávesnici, ventilátor notebooku či počítače, tiskárnu nebo optickou mechaniku.

CLEAN IT Stlačený plyn 500 g nehořlavý EXTREME CL-136
23,17 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

500 g stlačeného vzduchu určeného k profesionálnímu čištění v místech, kde je nutné důkladně odstraňovat odolné prachové usazeniny. Stlačený plyn Extreme od Clean IT je nehořlavý a vyčistíte s ním počítače, servery, optiky, fotoaparáty, kamery a jiná elektronická zařízení.

CLEAN IT cl-102 stlačený vzduch, 400 ml
11,90 € 5,90 €

Stlačený vzduch je určený pre vyfúkavanie prachu a nečistôt zo zle prístupných miest. 400ml stlačeného vzduch je množstvo, ktoré postačí pre dlhé a intenzívne používanie.

SENCOR SCL 2000

SENCOR SCL 2000

Hodnotenie: 4,5
3,50 €

Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach. Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy, odtlačky prstov a prach.

SENCOR SCL 2100

SENCOR SCL 2100

Hodnotenie: 5
6 €

Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy a odtlačky prstov. Mäkký štetec jednoducho odstraňuje prach a špinu z obrazovky, klávesnice a pod. bez poškriabaniu povrchu. Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach.

SENCOR SCL 2200

SENCOR SCL 2200

Hodnotenie: 4,5
5,90 €

Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach. Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy a odtlačky prstov. Mäkký štetec jednoducho odstraňuje prach a špinu z obrazovky, klávesnice a pod. bez poškriabaniu povrchu.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá žltá CL-712
2,50 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT Čistiace obrúsky mokré na LCD/TFT 100 ks (náhrada za CL-4)
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vlhčené čistiace obrúsky pomôžu udržať displej vášho zariadenia čistý a perfektne čitateľný. Clean IT Čistiace obrúsky mokré na LCD/TFT CL-140 (náhrada za CL-4) sú určené na LCD, TFT a LED displeje a ďalej na plazmové obrazovky. Balenie obsahuje 100 kusov mokrých obrúskov.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá svetlo modrá CL-710
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, veľká svetlo modrá CL-700
3,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 40 × 42 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT čistící ubrousky mokré na plasty, 100ks
4,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vlhčené univezální ubrousky dokonale čistí a pečují o kancelářskou techniku s plastovým povrchem. Antistatická úprava ubrousků pomůže udržet ošetřené povrchy déle čisté.

CELLY Vreckový čistiaci set na displeje s puzdrom Clean Kit Pochette 5 ml, modrá, CLEANKITPOCH5BL
5,40 €

Praktický vreckový čistiaci set na displeje Clean Kit Pochette 5 ml v modrom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. A to všetko s praktickou cestovnou kapsičkou. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CLEAN IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190
6,30 €

Čisticí roztok na velmi znečištěné plasty. Clean IT Extreme se obzvlášť hodí k čištění tiskáren a dalších zařízení, se kterými si běžné čističe neporadí. Součástí balení je utěrka z mikrovlákna. Nepoužívejte na čištění obrazovek.

CELLY Čistiaci set Clean Kit Pro 30 ml, biela, CLEANKITPRO30WH
8 €

Praktický čistiaci set Clean Kit Pro 30 ml v bielom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou vašich mobilných zariadení. Set sa skladá z čistiaceho spreja, ktorý dokáže odstrániť z displeja rôzne nečistoty. Mini kefku ** so štetinkami a 50 ks čistiacich **vatových tyčiniek zase využijete na ťažko prístupných miestach, ako sú reproduktory alebo mikrofón.

CELLY Čistiaci set na displeje - Clean Kit 10 ml, čierny, CLEANKIT10BK
5 €

Praktický čistiaci set na displeje Clean Kit 10 ml v čiernom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CELLY Čistiaci set na displeje Clean Kit 30 ml, čierny, CLEANKIT30BK
8 €

Praktický čistiaci set na displje Clean Kit 30 ml v čiernom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CELLY Vreckový čistiaci set na displeje s púzdrom Clean Kit Pochette 5 ml, žltá, CLEANKITPOCH5YL
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický vreckový čistiaci set na displeje Clean Kit Pochette 5 ml v žltom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. A to všetko s praktickou cestovnou kapsičkou. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

WHOOSH! Grab GO Portable Sprayer 80ml with cloth, WH-1DP80PPK
10,99 € 10 €

Výpredaj

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Grab GO Portable Sprayer 80ml with cloth je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví otravných odtlačkov prstov, ako aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

WHOOSH! Screen Shine Duo Box - 100 + 30 ml, WH-1FG130ML7L
18,49 € 18 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné čistiace prostriedky. WHOOSH! Screen Shine Duo Box – 100 + 30 ml sú ideálnou voľbou na vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

WHOOSH! Screen Shine Duo Box - 100 + 8 ml, WH-31AP100BEU
22 €

Kvalitné čistiace prostriedky. WHOOSH! Screen Shine Duo Box – 100 + 8 ml sú ideálnou voľbou na vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

WHOOSH! Screen Shine On the Go 30 ml, WH-31030MLSSR
10,99 € 10 €

Výpredaj

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine On the Go 30 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví otravných odtlačkov prstov, ako aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

WHOOSH! Screen Shine Pocket 8ml, WH-31008MLSSR
7,49 € 7 €

Výpredaj

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine Pocket 8 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví, ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

CLEAN IT Čisticí roztok na notebooky s utěrkou, 2 × 30 ml CL-182
5,82 € 4,70 €

Čisticí roztok na notebooky, jejich obrazovky a klávesnice, se kterým dáte sbohem flekům i bakteriím. Čistič CleanIT sestává ze 2 lahviček o objemu 30 ml a mikrovláknové utěrky. Lahvičky jsou malé, můžete je tak pohodlně přenášet v brašně na notebook a mít je vždy při sobě.

CLEAN IT Magic Cleaning Gum, CL-200
7,90 €

Magic Cleaning Gum je ideálna čistiaca guma na pravidelné odstraňovanie prachu a špiny hlavne z počítačových a notebookových klávesníc, ktoré po jej použití doslova svieti

WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazoviek - 100 ml, WH-1FG100XLENSP
12,99 € 10,99 €

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazoviek – 100 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

CELLY Čistiaci set na displeje Clean Kit 10 ml, modrý, CLEANKIT10BL
5 €

Praktický čistiaci set na displeje Clean Kit 10 ml v modrom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CELLY Čistiaci set na displeje Clean Kit 30 ml, modrý, CLEANKIT30BL
8 €

Praktický čistiaci set na displeje Clean Kit 30 ml v modrom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

HAMA Čistiaci stlačený vzduch
11,90 € 7 €

Vyfúknutie nečistoty zo zle dostupných miest. Pre externé čistenie elektronických a kancelárskych zariadení. Súčasťou spreja je hadička k použitiu na nedostupné miesta.

Meliconi 621018

Meliconi 621018

Hodnotenie: 5
19,19 € 15 €

Sada na čištění vinylových desek. Skládá se z dvojitého kartáčku, jehož jednou stranou odstraníte prach a druhou stranou za pomoci uhlíkového roztoku odstraníte elektrostatické náboje. S čisticí sadou Meliconi zíkáte ze svých gramofonových desek ten nejčistší zvuk.

SENCOR SCL 1100

SENCOR SCL 1100

Hodnotenie: 4,5
1,99 €

Ľahko odstraňuje odtlačky prstov a nezanecháva šmuhy. Vysoký čistiaci efekt bez nutnosti použitia tekutého roztoku.

WHOOSH! Screen Shine Duo+ 8+100 ml, WH-31100BMLSSR
22,90 €

Kvalitné čistiace prostriedky. WHOOSH! Screen Shine Duo+ 8 + 100ml sú ideálnou voľbou na vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.