Puori PB - Plant protein booster

Puori PB - Plant protein booster

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
V balení je 25 dávok. Organický hrachový protein s vápnikom z morských rias. Hrachový protein má široké spektrum aminokyselín a v spojení s vápnikom podporuje fungovanie svalstva. Hlavne pri rastlinnej strave dochádza k deficitu vápnika, ktorý zlepšuje funkciu tráviacich enzýmov. Celý popis
Partner: Puori
30 €
Vrátane DPH
27,90 €

Skladom u partnera 5+ kusov

1.6.2022 - 2.6.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11165328

Popis

Prečo vznikol produkt PB od Puori?

Puori Plant Protein Booster je organický, vápnikom zosilnený vegánsky proteinový prášok určený na zlepšenie zloženia vašich shejkov, smoothies a jedál. Vyrobili sme ho, aby sme uľahčili ľuďom s prevažne rastlinnou stravou získanie dostatočného množstva kvalitných bielkovín a vápnika.

Prečo by ste mali užívať Puori PB?

Nie je jednoduché prijať dostatočné množstvo esenciálnych aminokyselín pri prevažne rastlinnej strave. Puori PB poskytuje vysoko kvalitný zdroj proteinu v spojení s vápnikom, ktorý napomáha mnohým procesom v tele. Väčšina vápnika je získavaného pri bežnom stravovaní z mliečnych produktov, ktoré ale pri vegánskom spôsobe stravovania nie sú dostupné a tým pádom môže prísť k ochudobneniu o potrebný vápnik. Náš produkt PB prináša vápnik v prírodnej forme z morských rias.

Zdroje v produkte Puori PB?

Hrachový protein najvyššej kvality, ktorý obsahuje množstvo esenciálnych aminokyselín a je ľahko rozpustený vo vašom smoothie alebo jedle. Morské riasy, ktoré dodávajú vápnik a ďalšie minerály a sú čisto prírodným zdrojom bez chemického zásahu.