Iswari Bio Konopný proteín (Varianta 250 g)

Iswari Bio Konopný proteín (Varianta 250 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Konopný proteín je 50% bielkovina veľmi vysokej nutričnej hodnoty. Konopný proteín predstavuje kompletné zastúpenie všetkých aminokyselín, dokonalú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o skvelý doplnok vašej výživy. Celý popis
9,40 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 4 kusy

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100027458416

Popis

Konopný proteín je 50% bielkovina veľmi vysokej nutričnej hodnoty. Konopný proteín predstavuje kompletné zastúpenie všetkých aminokyselín, dokonalú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o skvelý doplnok vašej výživy.

Konopný proteín je získavaný rozžuvaním semienok rastlín cannabis sativa. Je prostý THC (aktívna zložka marihuany), preto nemá žiadny vplyv na ľudskú psychiku. Konope je výborným zdrojom proteínov vysokej biologickej kvality, čo ocenia najmä vegáni a takisto ľudia venujúci sa silovým športom, ktorí potrebujú kvalitnú výživu na tvorbu svalovej hmoty.

Konopný proteín je v rastlinnom svete výnimočný tým, že obsahuje všetkých 22 aminokyselín vyskytujúcich sa v prírode, vrátane 8 esenciálnych, teda nevyhnutných pre telo. Je bohatý aj na vlákninu a obsahuje takmer dokonalú rovnováhu nenasýtených mastných kyselín 3, 6 a 9. Z nich napr. Kyselina linolová a kyselina linolénová sú nevyhnutné pre výmenu elektrických impulzov v tkanivách. Okrem toho vďaka mierne zápornému náboju napomáhajú detoxikácii tela tým, že privádza k povrchu tkaniva (pokožka, črevá, pľúca, obličky) škodlivé látky.

Ako používať:

Pridajte 2–10 lyžičiek denne do koktailov, zeleninových štiav, polievky, šalátov, zmrzliny atď.

Recept na „Proteínovú vášeň“:

Premiešajte 2 lyžičky konopného proteínu, 250 ml neživočíšneho mlieka, 1 banán, hrsť goji a 1 lyžičku spiruliny, chlorely alebo mladej pšenice.

Balenie:

250 ga 1 kg (sypký prášok)

Upozornenie:

Nie je tepelne ani chemicky ošetrené, zachované všetky pôvodné enzýmy, vitamíny a minerály. Nespracovávajte pri teplotách nad 40 ° C kvôli zachovaniu všetkých nutričných látok. Skladujte v Uschi, chlade a mimo slnečné žiarenie. Krajina pôvodu EÚ.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Bio konopný proteín 100%
Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.