Natural Medicaments Chaga 500 mg 90 kapslí
22 €

Chaga, čiže Rezavec šikmý, rastie na kmeňoch stromov, najčastejšie briez, v oblastiach východnej Európy a Sibíri. Zbiera sa na jeseň a na jar, kedy má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Chaga bola využívaná v Ruskej tradičnej medicíne už od 16. storočia a ani dnes popularita tejto huby neklesá.

Yaomedica Maitake 50 ml
10,10 €

Maitake je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Maitake zároveň vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.

TEREZIA COMPANY Hliva ustricová 150 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO
16,90 €

Hliva ustricová je huba, ktorá svojím ojedinelým zložením ľudskému zdraviu jednoznačne prospieva a na organizmus pôsobí veľmi blahodárne. Pravidelnou konzumáciou huby hliva ustricová dochádza k regenerácii buniek a normalizáciu imunitného systému.

Yaomedica Reishi 50 ml
10,10 €

Reishi je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Reishi tiež vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.

Natural Medicaments Hericium 500 mg 90 kapslí
18,30 €

Hericium, čiže Koralovec ježovitý, najčastejšie rastie na poškodených kmeňoch bukov a dubov. Je bielej farby a svojím tvarom pripomína morský koral. Teší sa veľkej obľube v Tradičné čínskej medicíne. Hericium bolo používané v mníšskych rádoch pri meditáciách.

Allnature Reishi 100 kapsulí
21,20 €

Reishi je huba, ktorá podľa tradičnej čínskej medicíny podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zabezpečuje normálnu funkciu obehovej sústavy a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Yaomedica Chaga 50 ml

Yaomedica Chaga 50 ml

Hodnotenie: 4,5
10,10 €

Chaga je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Chaga tiež vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.

Nefdesanté Beta glukán 90 kapsúl
8,40 €

Beta glukán je extra účinný prírodný betaglukan s mimoriadne vysokou čistotou (min. 70%). Získava sa modernými technologickými postupmi z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae. .

Yaomedica Cordyceps 50 ml
10,10 €

Cordyceps je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Cordyceps tiež vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.

Yaomedica Hericium 50 ml
10,10 €

Hericium je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Hericium zároveň vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.

Reishi, Ganoderma, 90 tabliet
21,60 €

Novinka

Prípravok na báze hubovej biomasy. Reishi prispieva k prirodzenej imunologickej ochrane organizmu. Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, laktózu. Vhodné aj pre vegetariánov.

Allnature Cordyceps bylinné kvapky 50 ml
5,20 € 3,70 €

Cordyceps bylinné kvapky podporujú imunitný systém, znižujú hladinu cholesterolu v krvi, sú prírodným antibiotikom, zlepšujú funkciu obličiek, podporujú plodnosť u mužov i žien. .

DoktorBio Bio Chaga - Čaga 60 kapslí
20,90 €

Bio Chaga (Čaga) je legendárny vitálny huba z arktických lesov Fínska. Je jedným z najčistejších zdrojov betaglukánov, adaptogénov a antioxidantov na svete. Teraz novo aj v kapsuliach. Ručný zber v polárnom Fínsku, divoko rastúce v certifikovaných bio lesoch.

Klas Shiitake 500 mg 90 kapslí
21,90 €

Novinka

Shiitake, je obľúbená nielen pre svoju vynikajúcu a originálnu chuť, ale aj pre obsah látok majúcich priaznivý vplyv na ľudský organizmus. V tradičnej čínskej medicíne sa huby Shiitake používajú viac ako 2000 rokov. Účinky je potrebné hľadať v odbornej literatúre, herbároch, apod.

MeCelium - Reishi, Shiitake, Maitake, Blazei, 30 kapsúl
21,40 €

Novinka

Doplnok stravy MeCelium je zmesou mycélia (podhubie) 4 známych čínskych húb: Reishi, Shiitake, Maitake a Blazei v rastlinnej kapsuli. Každá kapsula obsahuje až 160 mg extraktu z mycélia AHCC (Active Hexose Correlated Compound). .

Natural Medicaments Maitake 500 mg 90 kapslí
18,30 €

Maitake, čiže trsovnica lupeňovitá, je huba pochádzajúca z Japonska a jej doslovný preklad je tancujúca huba. Je významná predovšetkým svojím obsahom polysacharidov a proteoglykánov. Táto huba je vysoko cenená v Tradičné čínskej medicíne.

Naturalis Podpora imunity 70 g
8,50 €

Podpora imunity je špeciálnou zmesou húb z tradičnej čínskej medicíny, ktorá kombinuje reishi, chaga, Hericium a cordyceps. Prípravok podporuje prirodzenú obranyschopnosť a celý imunitný systém. .

Naturalis Zdavé zažívání 70 g
7,70 €

Sníva zažívanie je zmes, ktorá vďaka unikátnej kombinácii novodobých aj ajurvédskych plodín Yucca (vzácny koreň), Yacon (vzácny koreň), cordycepsu (čínska huba) a chlorelly (sladkovodná riasa) efektívne detoxikuje a prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie črevného traktu, mikrobiálne rovnováhy či

Salvia Paradise Pornatka kokosová - FU LING
58,70 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá huba pornatka kokosová – Pori Cocos – FU LING: je použité sklerocium, ktorá je tvrdý vnútorný útvar pevne spletený tzv. Hýfami. Pornatka kokosová má ľahko sladkastú neutrálnu chuť. .