TEREZIA COMPANY Reishi Bio 120 kapsúl + Reishi v káve 2 ks - darčekové balenie v plechovej dóze

TEREZIA COMPANY Reishi Bio 120 kapsúl + Reishi v káve 2 ks - darčekové balenie v plechovej dóze

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prípravok Reishi je vyrobený s využitím všetkých aktívnych látok celej huby reishi. Celý popis
Partner: Vivantis
26 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 4 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002246512

Popis

Prípravok Reishi je vyrobený s využitím všetkých aktívnych látok celej huby reishi.

Reishi (Ganoderma lucidum, Leskokôrka lesklá) vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patria medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi je v ázijských krajinách používaná už viac ako 4 000 rokov. Ako kráľovná húb je považovaná za významnejšie než zázvor. Z plodníc a podhubie reishi bolo izolovaných až 50 polysacharidov – glukánov.

 

Pri výrobe prípravku Reishi nebola použitá extrakcia, vďaka ktorej sa z niektorých húb cielene získavajú konkrétne aktívne látky a súčasne sa tým zbavujeme ďalších aktívnych látok, ktoré huby prirodzene obsahujú. Komplex všetkých látok prirodzene obsiahnutých v reishi má ďaleko vyšší účinok než jediná látka získaná extrakciou.

Reishi sa vyrába nadštandardné technológiou výroby – lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, kde sa surovina najskôr zmrazí a cestou sublimácie sa odstráni ľad. Ľad sa mení priamo na vodnú paru s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100% prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú plne zachované vlastnosti čerstvej huby (chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky).

Prídavné látky:

celulóza (obal kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2× denne pred jedlom po dobu 3–6 mesiacov. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Reishi je vhodná aj na dlhodobé užívanie.

Balenie:

120 kapsúl (dávka na 2 mesiace) + 2 ks reishi v káve (light, strong)

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Vhodné pre bezlepkovú diétu, vegetariánov a vegánov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Leskokôrka leská (Reishi, Ganoderma lucidum, prášok celé huby bez prímesí 100% s obsahom 33,2 mg beta-glukánu ± 1,5%) 150 mg
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
Normálna hladina cholesterolu v krvi
Normálna funkcia obehovej sústavy