Salvia Paradise Šiitake - Shiitake klobúčiky
4 €

100% čistej Šiitake – Shiitake (Húževnatec jedlý) klobúčiky sú delikátne kulinárskou ingrediencií, rovnako tak je huba hojne používanou hubou v tradičnej čínskej medicíne. .


Allnature Auricularia Judášovo ucho 100 kapsulí-20%
19,50 €

15,60 €

Akcia

Auricularia Judášovo ucho má široké spektrum účinkov, pre ktoré je cenené v tradičnej čínskej medicíne. Judášovo ucho je bohaté na bielkoviny, minerály (najmä draslík a vápnik, v menšom množstve tiež fosfór, horčík a sodík), vlákninu, polysacharidy a vitamíny skupiny B.


Allnature Cordyceps 100 kapsulí-20%
19,50 €

15,60 €

Akcia

Cordyceps je huba cenená v tradičnej čínskej medicíne vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov, bielkovín, aminokyselín a koenzýmu Q10. Pre obsah týchto látok je cordyceps veľmi obľúbený najmä medzi vrcpalicovými športovcami. .


Allnature Hliva ustricová 100 kapsulí-20%
19,50 €

15,60 €

Akcia

Hliva ustricová je jednou z najznámejších húb, ktorá vyniká svojou lahodnou chuťou a vysokým obsahom beta-glukánov. Tie sú známe pre svoju schopnosť podporovať normálnu funkciu imunitného systému a zároveň pôsobí antioxidačne. .


Allnature Maitake 100 kapsulí-20%
19,50 €

15,60 €

Akcia

Maitake je chutná huba, ktorej tradičná čínska medicína prisudzuje tiež významné účinky. Maitake je bohatá na polysacharidy, alfa-gukany a beta-glukány. Beta-glukány majú antioxidačné vlastnosti a zároveň majú schopnosť podporovať normálnu funkciu imunitného systému.


Allnature Reishi 100 kapsulí-21%
19,50 €

15,40 €

Akcia

Reishi je huba, ktorá podľa tradičnej čínskej medicíny podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zabezpečuje normálnu funkciu obehovej sústavy a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.


Allnature Shiitake 100 kapsulí-20%
19,50 €

15,60 €

Akcia

Shiitake je pre svoj vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov známa tiež ako „kráľovná húb“.


DoktorBio Chaga 28 sáčkov
21,50 €

Bio Chaga je huba rastúca na brezách v chladných oblastiach severnej pologule, predovšetkým v Škandinávii a Rusku.


Empower Supplements Chaga PREMIUM 100 kapslí
19,50 €

Chaga je perla tradičnej ruskej a čínskej medicíny, prisudzujú sa jej blahodarné účinky na pečeň, obličky a srdce, a zároveň podpora obranyschopnosti. Doplnok stravy, ktorý predstavuje čistý EXTRA z plodnice s obsahom minimálne 30% polysacharidov.


Empower Supplements Hlíva PREMIUM 100 kapslí
19,50 €

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je nielen veľmi chutná a obľúbená huba, ale predstavuje jeden z pilierov Tradičné čínskej medicíny. Extrakt hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) s 30% podielom polysacharidov pre optimálny účinok.


Empower Supplements Shiitake PREMIUM 100 kapslí
19,50 €

Shiitake PREMIUM, doplnok stravy, predstavuje čistý extrakt z plodnice s obsahom minimálne 30% polysacharidov. Shiitake je veľmi obľúbenou hubou nielen na tanieri, ale aj v rámci celostnej medicíny. Obsahuje celý rad minerálov, a najmä polysacharidov, pod ktoré spadajú tiež známe beta-glukány.


Salvia Paradise Ženšen pravý 6-ročný - Ginseng BIO kapsule
18,70 €

Kapsule sú vyrobené z Ženšenu bieleho BIO 6letého, kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Ženšen má priaznivý účinok na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.


Ren Shen 50 ml
19,20 €

Ren Shen je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny silno doplňuje Yuan Qi a posilňuje Pi a Wei (slezinu a žalúdok).


Kulatý Buddha 50 ml
11,40 €
10,60 €

Akcia

Okrúhly Budha je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny posilňuje Pi Qi (energiu sleziny) a harmonizuje Wei (žalúdok).


Maitake 50 ml
11,40 €

Maitake je huba, ktorá podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Maitake zároveň vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.


Rozbití blokád 50 ml
11,40 €

Rozbitie blokád je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), premieňa Xua Yu (krvné stázy) a rozbíja Zhen Jia (fixné brušnej masy).


Aimil Pharmaceutical NeeriEU 60 kapslí
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

NeeriEU je bylinný ajurvédsky doplnok stravy s obsahom rastlinných extraktov a bylín, ktoré prispieva k normálnej činnosti obličiek a k pH rovnováhe v žalúdku. Prípravok tiež prispieva k vylučovaniu a k prečistenie tela.


Allnature Dračia krv 30 ml
11,70 €

Dračia krv je doplnok stravy veľmi cenený pre svoj vysoký obsah prírodných aktívnych látok ako sú alkaloidy, flavonoly, diterpény a proanthocyanindiny. V Peru je dračia krv okrem iného používaná tiež na drobné poranenia kože alebo pri uhryznutí hmyzom.


Naturalis Energie & Pamět BIO 70 g
7,80 €

Energia & Pamät BIO je čistý produkt bez pridaných látok, ktorý vyniká unikátnou kombináciou prírodných koreňov a bylín, ktoré majú výnimočné vlastnosti. .


Naturalis Podpora imunity 70 g
9 €

Podpora imunity je špeciálnou zmesou húb z tradičnej čínskej medicíny, ktorá kombinuje reishi, chaga, Hericium a cordyceps. Prípravok podporuje prirodzenú obranyschopnosť a celý imunitný systém. .


Naturalis Zdavé zažívání 70 g
7,90 €

Sníva zažívanie je zmes, ktorá vďaka unikátnej kombinácii novodobých aj ajurvédskych plodín Yucca (vzácny koreň), Yacon (vzácny koreň), cordycepsu (čínska huba) a chlorelly (sladkovodná riasa) efektívne detoxikuje a prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie črevného traktu, mikrobiálne rovnováhy či


Salvia Paradise Dračia krv kvapky
13,50 €

Dračia krv (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá sa teší veľkej popuparitě aj u nás. .


Salvia Paradise Ženšen pravý 6-ročný BIO AF tinktúra
11,50 €

Tinktúra zo 100% čistého Ženšenu v BIO kvalite s 0% alkoholu pre jednoduché užívaný. Ženšen má priaznivý účinok na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.


Salvia Paradise Kozinec blanitý AF tinktúra
6,40 €

100% čistý Kozinec blanitý tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.


Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g
6,80 €

100% čistý Kozinec blanitý jemne mletý koreň bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.


Salvia Paradise Moruša biela plody
3,20 €

Vďaka obsahu čerstvého nektáru sa plody morušovníka stávajú nielen skvelou pochúťkou pre deti, ale aj pre dospelých. Plody moruše nie sú nijako dochutené či aromatizované. Jedná sa o čerstvé plody sušené na slnku.


Salvia Paradise Orech čierny kapsule
12,70 €

100% čistý Orech čierny kapsule pre jednoduché užívanie. Zbernou a užívanou časťou je oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.