Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu s produktmi z kategórie cícer. U nás na MALL.SK si ich môžete ľahko porovnať od najlacnejších či od najlepšie hodnotených ostatnými užívateľmi a uľahčiť si tak výber.

Zobraziť viac
  • Tovar z kategórie cícer vám doručíme ešte dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Nákup vám privezieme domov, alebo na jedno z našich viac ako 350 výdajných miest.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších takmer 1 000 000 výrobkov!

Country Life Cícer BIO (Varianta 0,5 kg)
1x

Country Life Cícer BIO

2,70 €

Cíceru sa tiež niekedy hovorí rímsky hrach. Je to strukovina s jemnou orieškovou chuťou a ľahko krémovou konzistenciou. Môžete ju použiť ako prílohu alebo ako základ nátierok či polievok.

Partner: Vivantis
Emperatriz Cícer NATURAL „premium quality“ 560g

Emperatriz Cícer NATURAL „premium quality“ 560g

1,95 €

Pri objednávkach nad 29 € bez ďalších poplatkov (doprava a balné) EMPERATRIZ Cícer NATURAL „premium quality“ Sterilizovaný výrobok Krajina pôvodu: Španielsko Hmotnosť netto: 560g Nádoba: v sklenenom pohári / objem 580ml

Rapunzel Cícer sterilizovaný BIO 400 g

Rapunzel Cícer sterilizovaný BIO 400 g

2,30 €

Sterilovaný cícer v slanom náleve je vynikajúce riešenie pre tých, ktorým vadí zdĺhavé namáčanie a varenie strukovín. Túto cícer nie je potrebné namáčať a variť, a preto sa hodí k rýchlej a jednoduchej príprave pokrmov.

Partner: Vivantis
Organis Cirzna BIO 500 g

Organis Cirzna BIO 500 g

3,40 €

Cícer čiže rímsky hrach v BIO kvalite. Má všestranné využitie. Nechýba v nej cenné minerálne látky ako zinok, draslík, horčík alebo železo, vitamíny skupiny B, vláknina alebo bielkoviny. Cícer možno pridať do polievok, šalátov aj ako prílohu.

Partner: Vivantis
Allnature Cícer BIO 500 g

Allnature Cícer BIO 500 g

3 €

Cícer BIO je vďaka svojmu nutričnému zloženiu považovaná za jednu z vôbec najzdravších strukovín. Nechýba v nej cenné minerálne látky ako zinok, draslík, horčík a železo, vitamíny skupiny B, vláknina alebo bielkoviny. Cícer možno pridať do polievok, šalátov i použiť samostatne ako prílohu.

Partner: Vivantis
Natu Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g

Natu Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g

4,10 €

Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok. .

Partner: Vivantis