Daunen Step Chránič matrace z peria v bavlnenom poťahu, 200 x 200 cm

Daunen Step Chránič matrace z peria v bavlnenom poťahu, 200 x 200 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chránič matrace z peria v bavlnenom poťahu vám spríjemnia váš spánok, či už vám býva v noci zima, alebo si prajete mäkšie spanie. Rozmer podložky je 200 × 200 cm. Váha výplne chrániče cca 2240 g. Celý popis
464,20 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Na objednanie u partnera

7.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054126453

Popis

Páperový chránič matraca NUVOLA patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep. Hlavným účelom chrániča je predĺženie životnosti vašej matraca. Jeho výhodou je ale tiež jeho hrejivosť.

DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je nomi, ktorý garantuje, že je perie kvalitne vyčistené a neobsahuje roztoče. Vďaka tomu si teraz aj alergici môžu dopriať spánok pod kvalitnými perovými perinami.
Ďalším certifikátom je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.
DaunenStep je tiež členom asociácie EDFA (Medzinárodná asociácia pre perie a páperové výrobky), ktorá dohliada na správny chov husí. Spoločnosť používa perie výhradne z certifikovaných chovov, u ktorých je garantované správne zaobchádzanie so zvieratami v súlade s nemeckou normou TÚV.
Ďalej je DaunenStep členom IDFB (International Down and Feather Bureau), svetovej asociácie, ktorá zoskupuje producentov páperových výrobkov a inštitúty vykonávajú analýzy. Priebežne vykonávané testy v členských i nezávislých laboratóriách zaisťujú kvalitu surovín aj hotových produktov.

Zloženie:
materiál poťahu – 100% bavlna
materiál výplne – 20% páperie, 80% perie
Údržba :
Vyrovnávacia podložky je možné prať na 40 ° C v špeciálnom prípravku (odporúčame napríklad prípravok značky Miele), ktorý nepoškodí štruktúru peria. Po vypraní sušiť odporúčame sušiť v sušičke, aby perie zostávalo nadýchané. Periny môžete tiež bez obáv nechať vyčistiť v čistiarni.