Daunen Step Bavlnený chránič matraca, 120 x 200 cm

Daunen Step Bavlnený chránič matraca, 120 x 200 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bavlnený chránič matraca vám spríjemnia váš spánok a tiež predĺži životnosť vašej matraca. Rozmer chrániča je 120 × 200 cm. Celý popis
158,50 €
Vrátane DPH

Na objednanie u partnera

6.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054129516

Popis

Bavlnený chránič matrace COTTONSTEP-topper patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep. Hlavným účelom chrániča je predĺženie životnosti vašej matraca. Jeho výhodou je ale tiež jeho hrejivosť.

DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.

Zloženie:
materiál poťahu – 100% bavlna
materiál výplne – 100% bavlna
Teplotné podmienky:
Firma DaunenStep vyrába periny v niekoľkých variantoch vhodných do rôznych teplotných podmienok.
Artic Winter – vhodné do naozaj mrazivého klímy
Cold Winter – vhodné do chladných klimatických podmienok, do málo vykurovaných priestorov
Classic Winter – vhodné do miernej zimy, do stredne vykurovaných priestorov
MID Season – vhodné do teplejšieho podnebia, do dobre vykurovaných priestorov
V našich teplotných podmienkach odporúčame na zimu periny Cold Winter alebo Classic Winter. V prípade, že by ste chceli perinu na leto, najvhodnejšie budú periny MID Season.

Údržba:
Bavlnenú vyrovnávacej podložku je možné prať na 95 ° C a sušiť v sušičke na max 120 ° C. Môžete ju tiež nechať vyčistiť v čistiarni.