Whirlpool SW6 AM2Q W

Whirlpool SW6 AM2Q W

Hodnotenie: 5 A++
438,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Monoklimatická chladnička whirlpool SW6 AM2Q W v bielej farbe a energetickej triede A++. Technológia 6.zmysel Fresh Control aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť pre štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín, ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Ponúka elektronické ovládanie pomocou tlačidiel. Ventilátor zabezpečuje rovnomernú teplotu v priestore chladničky.

Zanussi ZRA40100WA

Zanussi ZRA40100WA

Hodnotenie: 5 A+
339 € 309 €

Splátky bez navýšenia

Jednodverová chladnička Zanussi ZRA40100WA v energetickej triede A+ výšky 185 cm. Chladnička má LED osvetlenie a veľký vnútorný priestor Space+. Dvere umožňujú zmenu otvárania na druhú stranu.

CONCEPT LA7383rg-18%
770,80 € 624,61 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Americká chladnička v energetickej triede A+ s celkovým objemom 436 la elektronickým ovládaním s displejom. Concept LA7383rg disponuje beznámrazovým systémom No Frost, úsporným LED osvetlením, ideálnymi rozmermi aj pre menšie priestory s šíri púhych 84 cm a jedinečným skleneným rose gold dizajnom s originálnou kresbou.

CONCEPT LA7383ss
699 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Americká chladnička v energetické třídě A+ s celkovým objemem 436 l a elektronickým ovládáním s displejem. Concept LA7383ss disponuje beznámrazovým systémem No Frost, úsporným LED osvětlením, ideálními rozměry i pro menší prostory a pěkným tmavě nerezovým designem.

CONCEPT LA7383bc
739 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Americká chladnička v energetickej triede A+ s celkovým objemom 436 la elektronickým ovládaním s displejom. Concept LA7383bc disponuje beznámrazovým systémom Total No Frost, úsporným **LED osvetlením, ideálnymi rozmermi aj pre menšie priestory a pekným **dizajnom z čierneho skla.

GUZZANTI GZ 340

GUZZANTI GZ 340

Hodnotenie: 4,5 A+
357 € 294 €

Posledný kus za túto cenu!

Monoklimatická chladnička Guzzanti GZ 340 s využiteľným objemom 335 l. Vo vnútri chladničky sa nachádza 6 sklenených políc, 1 zásuvka na ovocie a zeleninu a 5 políc vo dverným priestoru. Vďaka 6 nastaviteľným policiam možno chladničku ľahko vyčistiť a máte vždy dokonalý prehľad.

CONCEPT LA7383wh

CONCEPT LA7383wh

Hodnotenie: 4 A+
739 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Americká chladnička v energetickej triede A+ s celkovým objemom 436 la elektronickým ovládaním s displejom. Concept LA7383wh disponuje beznámrazovým systémom Total No Frost, úsporným **LED osvetlením, ideálnymi rozmermi aj pre menšie priestory a pekným **dizajnom z bieleho skla.

Beko RSSA 290 M21W

Beko RSSA 290 M21W

Hodnotenie: 5 A+
278 €

Splátky bez navýšenia

Jednodverová chladnička Beko RSSA 290 M21W v energetickej triede A+ výšky 151 cm. Chladnička má objem 286 l a disponuje úsporným LED osvetlením.

CONCEPT LA7591ig
979 € 899 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Americká chladnička v energetické třídě A++ a speciálním povrchem dveří z nerezu pod sklem s dotykovým elektronickým ovládáním a úsporným LED osvětlením. Concept LA7591ig disponuje beznámrazovou technologií Total No Frost, velkým objemem 612 l a invertorovým kompresorem.

Liebherr K 4220

Liebherr K 4220

Hodnotenie: 5 A+
798,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Monoklimatická chladnička Liebherr K 4220 s výškou 185,2 cm a skutočne veľkom objeme 390 l disponuje 6 policami a 5 priehradkami na dverách. Chladničku možno vďaka špeciálnej konštrukcii pristaviť k stene.

Bosch KSV36NW3P
627,77 € 539 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaca chladnička v energetickej triede A++ a bielom prevedení s celkovým objemom 346 l, elektronickou reguláciou teploty, LED osvetlením a veľkou priehradkou MultiBox. Bosch KSV36NW3P disponuje technológiou Perfect Fit, čo znamená, že chladnička môže byť umiestnená priamo pri bočnej stene alebo nábytku.

Liebherr 3710 K
1 161,46 € 1 149 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA: zľava 100 EUR navyše po zadaní kódu AST100 v košíku (platí 19. 8. – 31. 8. 2019, alebo do vypredania zásob)!
Voľne stojaca chladnička s objemom 342 l disponuje priestorom BioCool Box, kde možno regulovať vlhkosť a udržať tak potraviny dlhšie čerstvé. Obsahuje 6 GlassLine políc, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla. Liebherr K 3710 je opatrená úsporným LED osvetlením a integrovaným dotykovým displejom.
Candy CLF 1864 XM
699,27 € 567,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Voľne stojaca samostatná chladnička pre kombináciu Side by Side v energetickej triede A ++ s objemom 350 l. Candy CLF 1864 XM disponuje technológiou No Frost, elektronickým ovládaním a automatickým odmrazovaním. Vo vnútri chladničky sú dve zásuvky na ovocie Crisper.

ROMO SR310A++
439 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Volně stojící chladnička v energetické třídě A++ s celkovým objemem 308 l, úsporným LED osvětlením a mechanickým ovládáním. Romo SR310A++ disponuje automatickým odmrazováním, elektronickým řízením teploty a ochranou vnitřního povrchu Fresh Protect proti množení nežádoucích mikroorganismů.

Candy CLF 1864M
582,84 € 536,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Voľne stojaca samostatná chladnička pre kombináciu Side by Side v energetickej triede A ++ s objemom 350 l. Candy CLF 1864M disponuje technológiou No Frost, elektronickým ovládaním a automatickým odmrazovaním. Vo vnútri chladničky sú dve zásuvky na ovocie Crisper.

Whirlpool SW8 AM2C XRL

Whirlpool SW8 AM2C XRL

Hodnotenie: 5 A++
559 € 459 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Monoklimatická chladnička Whirlpool v energetickej triede A++ disponuje 363l objemom. Chladnička Whirlpool SW8 AM2C XRL v nerezovom prevedení je vybavená senzorovou technológiou 6. zmysel Freshcontrol, ktorá udržuje ideálnu vlhkosť a teplotu v celom priestore spotrebiča.

Chladničky

Vyberáte chladničku a neviete si rady? Akú značku zvoliť a aké technológie prináša moderná chladnička? Pomôžeme vám vyznať sa na dnešnom trhu.

Chladnička Samsung

Chladničky Samsung patria dlhodobo k ťahúňom trhu. Obvykle prichádza Samsung každý rok s novými technológiami, ako napríklad Triple Cooling™ alebo Twin Cooling Plus™, ktoré sa starajú o optimálnu teplotu vo vnútri chladničky.

Chladnička Electrolux

Chladničky Electrolux patria dlhodobo k obľúbeným. Disponujú technológiou SpacePlus®, vďaka ktorej máte viac miesta v chladničke alebo beznámrazovú technológiu TwinTech® pre dlhotrvajúcu čerstvosť potravín.

Chladnička Whirlpool

Ku spotrebičom Whirlpool patrí už tradične 6. zmysel. V chladničkách Whirlpool narazíte na technológiu Fresh/Freeze Lock, ktorá neustále kontroluje teplotu v chladničke a udržuje potraviny maximálne čerstvé. Pri niektorých chladničkách narazíte tak na 6. Zmysel FreshControl, vďaka ktorému samostatne regulujú vnútornú teplotu a vlhkosť. Vďaka tomu vydržia potraviny až 4× dlhšie čerstvé.

Lednička Gorenje

Chladničky Gorenje kombinujú atraktívny dizajn a prijateľnú cenu. Samozrejme aj tieto chladničky sú vybavené rôznymi technológiami ako SuperCool, ktorá zaisťuje rýchle schladenie alebo FastFreeze pre rýchle zmrazenie. Chladničky Gorenje sú tiež veľmi obľúbené vďaka mnohým variáciám retro dizajnu, ktoré ponúkajú.

Lednice Beko

Chladničky Beko využívajú novú technológiu NeoFrost™, ktorá využíva dva chladiace okruhy a dva ventilátory, vďaka čomu potraviny neokorávajú a nevysušujú sa. V kombinácii s technológiou Active Fresh Blue Light™, ktorá využíva modré svetlo, vydrží aj ovocie a zelenina dlhšie čerstvé a zachovajú si nutričné hodnoty.

Lednička Bosch

Chladničky Bosch patria medzi stálice. Teraz ponúkajú modernú technológiu FreshSense, pre konštantnú teplotu v chladiacom a mraziacom priestore. Senzory chladničky nonstop monitorujú okolitú teplotu, a vďaka tomu nastavia optimálne aj teplotu vnútri chladničky a mrazničky. Vďaka Bosch VitaFresh zásuvkám budú potraviny čerstvé aj po dlhšej dobe.

Drahá alebo lacná chladnička

To je otázka. Drahšie chladničky majú obecne lepšie vyriešený priestor a sú nabité mnohými technológiami, ktoré udržia potraviny čerstvé. Tiež obvykle disponujú lepšou energetickou triedou A+++, ktorá dokáže ušetriť veľa energie, taže sa vám po pár rokoch väčšia investícia vráti na menšom účte za elektrinu.

Spotreba lacnejších chladničiek (energetických tried A, A+ a A++) je vyššia, zato počiatočná investícia je nižšia. Ak hľadáte chladničku ako „dočasné riešenie“, na chaty a chalupy, potom rozhodne odporúčame siahnuť skôr po lacnejších modeloch, pretože úspora energie by sa vám pri občasom používaní pravdepodobne nevrátila. Na Mall.sk nájdete širokú ponuku lacných a zlacnených chladničiek v akcii.

Výhody amerických chladničiek, prečo kúpiť americkú chladničku?

Americká chladnička disponuje dvojkrídlovým otváraním. V jednej polovici sa nachádza veľkorysá chladnička, v druhej veľký mraziak. Americká chladnička je vhodná pre veľké rodiny a dokáže uchovať potraviny až pre 6 ľudí. Bohužiaľ sa budete musieť zmieriť s vyššou spotrebou a hlučnosťou (obvykle nad 40 dB). Americké chladničky často disponujú dávkovačom na vodu a ľad z prednej strany dverí. Tie lepšie majú dokonca minibar.

_____

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné ledničky.

_____

^ naspäť hore