HAIER A3FE835CGJE

HAIER A3FE835CGJE

Hodnotenie: 5 A+++
769 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A+++ ponúka celkový objem 328 litrov. Chladnička Beko A3FE835CGJE s externým LED displejomdotykovým ovládaním zaistí riadenú cirkuláciu vzduchu vďaka systému Multi Air Flow. Chladnička je schopná aj plne automatického odmrazovania využitím systému Total No Frost.

Beko RCSA300K30XP

Beko RCSA300K30XP

Hodnotenie: 3,5 A++
386,67 € 290 €

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě A++ s celkovým objemem 291 l, mechanickým ovládání, úsporným LED osvětlením a hlučností 40 dB. Beko RCSA300K30XP disponuje mrazákem se třemi šuplíky, zaměnitelným otvíráním dveří a antibakteriálně upraveným těsněním.

Beko CSA 270 K20XP

Beko CSA 270 K20XP

Hodnotenie: 4 A+
290 €

Kombinovaná chladnička Beko CSA 270 K20XP v energetickej triede A+ s výškou 171 cm. Chladnička má celkový objem 262 l a disponuje jasným a úsporným LED osvetlením.

Beko GN 163120 ZXP
877,86 € 759 €
+ doprava zadarmo

Americká chladnička v energetickej triede A + a titánovom vyhotovení s celkovým objemom 558 l, elektronickým displejom, LED osvetlením a varovným signálom otvorených dverí. Beko GN 163120 ZXP disponuje technológiou NeoFrost vytvárajúcou ideálne prostredie pre udržanie čerstvosti potravín.

HAIER C3FE835CGJE
759 € 721 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Volně stojící kombinovaná lednice v energetické třídě A+++ s technologií Total No Frost v luxusní titanové barvě. Haier C3FE835CGJE nabízí dostatek místa pro všechny vaše potraviny s objemem 339 l, přičemž vnitřní prostor je přehledně osvětlen LED žárovkami.

CONCEPT LA7791ds
1 072,40 € 956,90 €
+ doprava zadarmo

Trojdverová americká chladnička v energetickej triede A + s celkovým objemom 459 l a dotykovým ovládaním s displejom. Concept LA7791ds disponuje beznámrazovým systémom Total No Frost, úsporným LED osvetlením a pekným strieborným dizajnom.

HAIER C3FE735CGJE

HAIER C3FE735CGJE

Hodnotenie: 5 A++
479 € 455 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Volně stojící kombinovaná lednice v energetické třídě A++ s technologií Multi Air Flow v luxusní titanové barvě. Haier C3FE735CGJE nabízí dostatek místa pro všechny vaše potraviny s objemem 341 l, přičemž vnitřní prostor je přehledně osvětlen LED žárovkami.

HAIER C3FE844CGJ

HAIER C3FE844CGJ

Hodnotenie: 5 A+++
919 € 849 €
+ doprava zadarmo

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě A+++ disponuje objemem 450 litrů. Chladnička Haier C3FE844CGJ s invertorovým kompresorem zajistí, že uskladněné potraviny nebudou rychle vysychat díky beznámrazové technologii NoFrost. Optimální cirkulaci vzduchu uvnitř umožní systém Multi Air Flow.

Beko RCSA 365 K30XP

Beko RCSA 365 K30XP

Hodnotenie: 5 A++
319 €

Kombinovaná chladnička Beko RCSA 365 K30XP v energetickej triede A++ vo farebnom prevedení titan. Chladnička disponuje objemom 346 l, úsporným LED osvetlením a antibakteriálnou úpravou tesnenia dverí.

HAIER C3FE837CGJ
789 € 769 €
+ doprava zadarmo

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě A+++ s celkovým objemem 365 l, LED osvětlením a invertorovým kompresorem. Haier C3FE837CGJ disponuje aktivní cirkulací vzduchu Multi Air Flow, beznámrazovou technologií Total No Frost a zásuvkou My Zone s ideálními podmínkami pro uchování ovoce, zeleniny, ryb a masa.

Chladničky

Vyberáte chladničku a neviete si rady? Akú značku zvoliť a aké technológie prináša moderná chladnička? Pomôžeme vám vyznať sa na dnešnom trhu.

Chladnička Samsung

Chladničky Samsung patria dlhodobo k ťahúňom trhu. Obvykle prichádza Samsung každý rok s novými technológiami, ako napríklad Triple Cooling™ alebo Twin Cooling Plus™, ktoré sa starajú o optimálnu teplotu vo vnútri chladničky.

Chladnička Electrolux

Chladničky Electrolux patria dlhodobo k obľúbeným. Disponujú technológiou SpacePlus®, vďaka ktorej máte viac miesta v chladničke alebo beznámrazovú technológiu TwinTech® pre dlhotrvajúcu čerstvosť potravín.

Chladnička Whirlpool

Ku spotrebičom Whirlpool patrí už tradične 6. zmysel. V chladničkách Whirlpool narazíte na technológiu Fresh/Freeze Lock, ktorá neustále kontroluje teplotu v chladničke a udržuje potraviny maximálne čerstvé. Pri niektorých chladničkách narazíte tak na 6. Zmysel FreshControl, vďaka ktorému samostatne regulujú vnútornú teplotu a vlhkosť. Vďaka tomu vydržia potraviny až 4× dlhšie čerstvé.

Lednička Gorenje

Chladničky Gorenje kombinujú atraktívny dizajn a prijateľnú cenu. Samozrejme aj tieto chladničky sú vybavené rôznymi technológiami ako SuperCool, ktorá zaisťuje rýchle schladenie alebo FastFreeze pre rýchle zmrazenie. Chladničky Gorenje sú tiež veľmi obľúbené vďaka mnohým variáciám retro dizajnu, ktoré ponúkajú.

Lednice Beko

Chladničky Beko využívajú novú technológiu NeoFrost™, ktorá využíva dva chladiace okruhy a dva ventilátory, vďaka čomu potraviny neokorávajú a nevysušujú sa. V kombinácii s technológiou Active Fresh Blue Light™, ktorá využíva modré svetlo, vydrží aj ovocie a zelenina dlhšie čerstvé a zachovajú si nutričné hodnoty.

Lednička Bosch

Chladničky Bosch patria medzi stálice. Teraz ponúkajú modernú technológiu FreshSense, pre konštantnú teplotu v chladiacom a mraziacom priestore. Senzory chladničky nonstop monitorujú okolitú teplotu, a vďaka tomu nastavia optimálne aj teplotu vnútri chladničky a mrazničky. Vďaka Bosch VitaFresh zásuvkám budú potraviny čerstvé aj po dlhšej dobe.

Drahá alebo lacná chladnička

To je otázka. Drahšie chladničky majú obecne lepšie vyriešený priestor a sú nabité mnohými technológiami, ktoré udržia potraviny čerstvé. Tiež obvykle disponujú lepšou energetickou triedou A+++, ktorá dokáže ušetriť veľa energie, taže sa vám po pár rokoch väčšia investícia vráti na menšom účte za elektrinu.

Spotreba lacnejších chladničiek (energetických tried A, A+ a A++) je vyššia, zato počiatočná investícia je nižšia. Ak hľadáte chladničku ako „dočasné riešenie“, na chaty a chalupy, potom rozhodne odporúčame siahnuť skôr po lacnejších modeloch, pretože úspora energie by sa vám pri občasom používaní pravdepodobne nevrátila. Na Mall.sk nájdete širokú ponuku lacných a zlacnených chladničiek v akcii.

Výhody amerických chladničiek, prečo kúpiť americkú chladničku?

Americká chladnička disponuje dvojkrídlovým otváraním. V jednej polovici sa nachádza veľkorysá chladnička, v druhej veľký mraziak. Americká chladnička je vhodná pre veľké rodiny a dokáže uchovať potraviny až pre 6 ľudí. Bohužiaľ sa budete musieť zmieriť s vyššou spotrebou a hlučnosťou (obvykle nad 40 dB). Americké chladničky často disponujú dávkovačom na vodu a ľad z prednej strany dverí. Tie lepšie majú dokonca minibar.

_____

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné ledničky.

_____

^ naspäť hore