ECG ERS 21780 NWA+

ECG ERS 21780 NWA+

Hodnotenie: 4,5 A+
629 €

Americká chladnička v energetickej triede A+ s celkovým objemom 510 l v kvalitnom bielom prevedení je vybavená poličkami z tvrdeného skla. ECG ERS 21780 NWA+ disponuje technológiou NoFrost, ktorá sa postará o vytvorenie ideálnych podmienok pre skladovanie vašich potravín.

ECG ERB 21700 WA+

ECG ERB 21700 WA+

Hodnotenie: 4,4 A+
258,90 €

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A+ disponuje objemom 216 litrov. Chladnička ECG ERB 21700 WA+ s automatickou odmrazovacou chladiacou časťou je ďalej vybavená úsporným LED osvetlením, sklenenými policami a tvorítkom na ľad spoločne so škrabkou na sneh.

ECG ERB 21860 NWA++-25%
429 € 319 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaca kombinovaná chladničkav energetickej triede A++ a bielom prevedení s celkovým objemom 324 l, elektronickým ovládaním a LED osvetlením. ECG ERB 21860 NWA++ ponúka zameniteľné otváranie dverí, automatické odmrazovanie chladiacej aj mraziacej časti alebo kovový držiak na víno.

ECG ERB 21880 NXA++
469 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaca chladnička v energetickej triede A++ a objemom 295 l disponuje systémom MultiAir Flow, ktorý minimalizuje proces vysúšania potravín. Súčasťou je technológia NoFrost, vďaka ktorej sa ľad neusadzuje na stenách. ECG ERB 21880 NXA++ má vnútorný priestor osvetlený LED diódami.

ECG ERT 10850 WA+

ECG ERT 10850 WA+

Hodnotenie: 4,3 A+
131 € 129 €

Jednodverová chladnička ECG ERT 10850 WA+ je typ chladničky s malou mrazničkou umiestnenou hore. Tento model je veľmi vhodný do menších kuchýň alebo na chatu. S jeho malými rozmermi, s ktorými je ideálny pre umiestnenie vedľa kuchynskej pracovnej dosky, má celkovým úžitkový objem 81 litrov, z toho 73 litrov má chladnička a 8 litrov je objem mrazničky.

ECG ERD 21444 WA++

ECG ERD 21444 WA++

Hodnotenie: 4,7 A++
228,90 €

Voľne stojaca chladnička ECG ERD 21444 WA++ v energeticky úspornej triede A++. Chladnička disponuje celkovým úžitkovým priestorom s objemom 216 l vrátane mrazničky, ktorá je umiestnená v hornej časti a jej objem je 42 l. Iste prekvapí tiež nízkou hlučnosťou 42 dB.

ECG ERT 10853 WA++

ECG ERT 10853 WA++

Hodnotenie: 5 A++
189 €

Jednodverová chladnička ECG ERT 10853 WA++ s malou mrazničkou v energetickej triede A++. Celkový objem chladničky je 113 l, z toho 16 l je mraziaca časť. Vo vnútri chladničky sú 2 sklenené police pre uloženie potravín a zásuvka na ovocie a zeleninu.

ECG ERT 10841 WA+
129 €

Voľne stojaca chladnička v energetickej triede A+ disponuje s objemom 93 litrov. Chladnička ECG ERT 10841 WA + je vybavená 8 l chladiacou priehradkou, automatickým odmrazovaním a vnútorným osvetlením. Nie je možné zmeniť stranu otvárania dverí.

ECG ERB 21800 W
299 €

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A+ a bielom prevedení s celkovým objemom 286 l, mechanickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. ECG ERB 21800 W disponuje automatickým odmrazovaním chladiacej časti a možnosťou zmeny smeru otvárania dverí.

ECG ERS 21781 NIXA++

ECG ERS 21781 NIXA++

Hodnotenie: 5 A++
849 € 749 €

Voľne stojaca chladnička v energetickej triede A++ a objemom 510 l disponuje systémom MultiAir Flow, ktorý minimalizuje proces vysúšania potravín. Súčasťou je technológia NoFrost, vďaka ktorej sa ľad neusadzuje na stenách. ECG ERS 21781 NIXA++ má vnútorný priestor osvetlený LED diódami.

ECG ERB 21420 W
223,90 €

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A+ a bielom prevedení s celkovým objemom 167 l, mechanickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. ECG ERB 21420 W disponuje automatickým odmrazovaním chladiacej časti a možnosťou zmeny smeru otvárania dverí.

ECG ERM 10470 WA+

ECG ERM 10470 WA+

Hodnotenie: 4,7 A+
108,90 €

Volně stojící chladnička v energeticky úsporné třídě A+. ECG ERM 10470 WA+ Nabídne vám 43 l pro uložení vašich oblíbených potravin. Svou velikostí se hodí především na chatu, malého bytu nebo do kanceláře. Uvnitř naleznete 1 drátěnou poličku a 2 přihrádky ve dveřích.

Chladničky

Vyberáte chladničku a neviete si rady? Akú značku zvoliť a aké technológie prináša moderná chladnička? Pomôžeme vám vyznať sa na dnešnom trhu.

Chladnička Samsung

Chladničky Samsung patria dlhodobo k ťahúňom trhu. Obvykle prichádza Samsung každý rok s novými technológiami, ako napríklad Triple Cooling™ alebo Twin Cooling Plus™, ktoré sa starajú o optimálnu teplotu vo vnútri chladničky.

Chladnička Electrolux

Chladničky Electrolux patria dlhodobo k obľúbeným. Disponujú technológiou SpacePlus®, vďaka ktorej máte viac miesta v chladničke alebo beznámrazovú technológiu TwinTech® pre dlhotrvajúcu čerstvosť potravín.

Chladnička Whirlpool

Ku spotrebičom Whirlpool patrí už tradične 6. zmysel. V chladničkách Whirlpool narazíte na technológiu Fresh/Freeze Lock, ktorá neustále kontroluje teplotu v chladničke a udržuje potraviny maximálne čerstvé. Pri niektorých chladničkách narazíte tak na 6. Zmysel FreshControl, vďaka ktorému samostatne regulujú vnútornú teplotu a vlhkosť. Vďaka tomu vydržia potraviny až 4× dlhšie čerstvé.

Lednička Gorenje

Chladničky Gorenje kombinujú atraktívny dizajn a prijateľnú cenu. Samozrejme aj tieto chladničky sú vybavené rôznymi technológiami ako SuperCool, ktorá zaisťuje rýchle schladenie alebo FastFreeze pre rýchle zmrazenie. Chladničky Gorenje sú tiež veľmi obľúbené vďaka mnohým variáciám retro dizajnu, ktoré ponúkajú.

Lednice Beko

Chladničky Beko využívajú novú technológiu NeoFrost™, ktorá využíva dva chladiace okruhy a dva ventilátory, vďaka čomu potraviny neokorávajú a nevysušujú sa. V kombinácii s technológiou Active Fresh Blue Light™, ktorá využíva modré svetlo, vydrží aj ovocie a zelenina dlhšie čerstvé a zachovajú si nutričné hodnoty.

Lednička Bosch

Chladničky Bosch patria medzi stálice. Teraz ponúkajú modernú technológiu FreshSense, pre konštantnú teplotu v chladiacom a mraziacom priestore. Senzory chladničky nonstop monitorujú okolitú teplotu, a vďaka tomu nastavia optimálne aj teplotu vnútri chladničky a mrazničky. Vďaka Bosch VitaFresh zásuvkám budú potraviny čerstvé aj po dlhšej dobe.

Drahá alebo lacná chladnička

To je otázka. Drahšie chladničky majú obecne lepšie vyriešený priestor a sú nabité mnohými technológiami, ktoré udržia potraviny čerstvé. Tiež obvykle disponujú lepšou energetickou triedou A+++, ktorá dokáže ušetriť veľa energie, taže sa vám po pár rokoch väčšia investícia vráti na menšom účte za elektrinu.

Spotreba lacnejších chladničiek (energetických tried A, A+ a A++) je vyššia, zato počiatočná investícia je nižšia. Ak hľadáte chladničku ako „dočasné riešenie“, na chaty a chalupy, potom rozhodne odporúčame siahnuť skôr po lacnejších modeloch, pretože úspora energie by sa vám pri občasom používaní pravdepodobne nevrátila. Na Mall.sk nájdete širokú ponuku lacných a zlacnených chladničiek v akcii.

Výhody amerických chladničiek, prečo kúpiť americkú chladničku?

Americká chladnička disponuje dvojkrídlovým otváraním. V jednej polovici sa nachádza veľkorysá chladnička, v druhej veľký mraziak. Americká chladnička je vhodná pre veľké rodiny a dokáže uchovať potraviny až pre 6 ľudí. Bohužiaľ sa budete musieť zmieriť s vyššou spotrebou a hlučnosťou (obvykle nad 40 dB). Americké chladničky často disponujú dávkovačom na vodu a ľad z prednej strany dverí. Tie lepšie majú dokonca minibar.

_____

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné ledničky.

_____

^ naspäť hore