DAEWOO FRN Q39F2B
1 129 € 1 073 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA: zľava 100 EUR navyše po zadaní kódu AST100 v košíku (platí 19. 8. – 31. 8. 2019, alebo do vypredania zásob)!
Americká chladnička Daewoo FRN Q39F2B s objemem 512 l v designově zajímavé černé barvě.Chladnička nabídne funkci NoFrost, díky které bude chladnička automaticky odmrazovat chladící prostor a nebude vznikat námraza. Příjemné LED osvětlení perfektně osvítí celý prostor chladničky. Uvnitř chladničky se také nachází pohlčovač pachů a praktický nerezový držák na 4 lahve.
DAEWOO FN 15B3RNB

DAEWOO FN 15B3RNB

Hodnotenie: 4 A++
209 € 178 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednodverová chladnička s výparníkom Daewoo FN 15B3RNB v úspornej en. triede A++ o výške 88cm a objeme 115l. Čierna moderná farba doplní dizajn vašej kuchyne.

DAEWOO FRN Q37F2S

DAEWOO FRN Q37F2S

Hodnotenie: 5 A+
989 € 899 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Americká chladnička Daewoo FRN Q37NPFS s objemem 512 l disponuje zásuvkou Nenámrazovým systémem, díky kterému již nebude nutné chladničku odmrazovat. Potraviny se zmrazí zchlazeným vzduchem a vlhkost se vyvede ven. Takto zůstává mrazicí prostor bez námrazy a na potravinách nevzniká námraza. Jistě oceníte domácí bar, který šetří výkon chladničky, jelikož není potřeba otevírat celé dveře. Je také navíc opatřena výrobníkem ledu.

DAEWOO FN 153AMQ

DAEWOO FN 153AMQ

Hodnotenie: 4 A++
299 € 284 €

Splátky bez navýšenia

Luxusná tyrkysová retro chladnička Daewoo FN 153AMQ o objeme 124 litrov. Svojou výškou 92cm je vhodná aj do menších kuchýň. Vnútorný priestor ponúkne 2 police, šuplík na ovocie a zeleninu a vo dverách sa nachádza 3 police.

DAEWOO FRN Q39NPFS

DAEWOO FRN Q39NPFS

Hodnotenie: 5 A++
1 129 € 1 073 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Americká chladnička Daewoo FRN Q39NPFS s objemem 512 l v krásném provedení inox. Úporné LED osvětlení skvěle osvítí celý prostor chladničky. Uvnitř chladničky se také nachází pohlčovač pachů a praktický nerezový držák na 4 lahve. Zásobník na vodu zajistí, že není potřeba chladničku připojit na přívod vody pro užívání dávkovače vody. Dále chladnička nabídne funkci NoFrost, díky které bude automaticky odmrazovat chladící prostor a nebude vznikat námraza.

DAEWOO RN 320NQSS-13%
459,19 € 399 €

Výpredaj

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A++ a nerezovom prevedení s celkovým objemom 305 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Daewoo RN 320NQSS disponuje predovšetkým beznámrazovým systémom Total No Frost, 100 % automatickým odmrazovaním chladničky i mrazničky.

DAEWOO RN 317NQB

DAEWOO RN 317NQB

Hodnotenie: 4 A++
499 € 474 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kombinovaná chladnička v energetickej triede A++ disponuje objemom 305 litrov. Chladnička Daewoo RN 317NQB v čiernom prevedení zaistí rovnomerné chladenie pomocou užitočnej funkcie Multi Air Flow a zamedzí vzniku námrazy vďaka technológii No Frost.

DAEWOO FN 153PBQ
299 € 284 €

Splátky bez navýšenia

Čierna retro chladnička Daewoo FN 153PBQ v energetickej triede A++. Pre uloženie potravín máte k dispozícii objem 124 litrov. Vo vnútornom priestore sa nachádzajú 2 police, šuplík na ovocie a zeleninu a vo dverách chladničky 3 priehradky.

DAEWOO FRN Q39F2S
1 129 € 1 073 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Americká chladnička Daewoo FRN Q39F2S s objemom 512 l disponuje nenámrazovým systémom, vďaka ktorému už nebude nutné chladničku odmrazovať. Potraviny sa zmrazia schladeným vzduchom a vlhkosť sa vyvedie von. Takto na potravinách nevzniká námraza. Iste oceníte domáci bar, ktorý šetrí výkon chladničky, pretože nie je potrebné otvárať celé dvere. Je tiež navyše vybavená výrobníkom ľadu.

DAEWOO RN 317NQW-20%
499 € 399 €

Výpredaj

Kombinovaná chladnička v energetickej triede A++ s celkovým objemom 305 litrov zaistí rovnomerné chladenie pomocou užitočnej funkcie Multi Air Flow. Voľne stojaca chladnička Daewoo RN 317NQW si dokonca poradí aj s nepríjemnými pachmi vďaka jedinečnej funkcii Neutra Fresher.

DAEWOO RN 308NQW
449 € 427 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kombinovaná chladnička Daewoo RN 308NQW s en. triedou A++ v bielom prevedení. Neodmysliteľnou funkciou je tiež NoFrost, vďaka ktorej vás už nebude trápiť námraza. Rovnomerné chladenie zaisťuje cirkulácia vzduchu vďaka Multi Air Flow. Je vybavená praktickým odstraňovačom pachov Neutra Fresher, vďaka ktorému nebude v chladničke vznikať nepríjemný zápach. Úsporné a jasné LED osvetlenie vnútorného priestoru chladničky iste uvítate.

DAEWOO RN 317NQS
499 € 474 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Exkluzívna inox kombinovaná chladnička Daewoo RN 317NQS s technológiou NoFrost v energetickej triede A++. Rovnomerné chladenie zaisťuje cirkulácia vzduchu vďaka Multi Air Flow. Digitálne ovládanie chladničky s LED displejom na dverách zaisťuje jednoduché a intuitívne nastavenie teploty. Chladnička je vybavená odstraňovačom pachov Neutra Fresher, vďaka ktorému predídete nepríjemným zápachom. Ďalej ponúkne funkcie superchladenie pre rýchlejšie schladenie vložených potravín, alebo funkciu EKO pre úsporu energie.

DAEWOO FN 093R

DAEWOO FN 093R

Hodnotenie: 5 A+
149 € 138,10 €

Splátky bez navýšenia

Jednodverová chladnička Daewoo FN 093R v en. triede A+ s výškou 72,6 cm a objemom 75 l. Vnútri sú vám k dispozícii na uloženie potravín 2 drôtené police, priestor pre ovocie a zeleninu a vo dverách chladničky sú umiestnené 3 praktické police.

Chladničky

Vyberáte chladničku a neviete si rady? Akú značku zvoliť a aké technológie prináša moderná chladnička? Pomôžeme vám vyznať sa na dnešnom trhu.

Chladnička Samsung

Chladničky Samsung patria dlhodobo k ťahúňom trhu. Obvykle prichádza Samsung každý rok s novými technológiami, ako napríklad Triple Cooling™ alebo Twin Cooling Plus™, ktoré sa starajú o optimálnu teplotu vo vnútri chladničky.

Chladnička Electrolux

Chladničky Electrolux patria dlhodobo k obľúbeným. Disponujú technológiou SpacePlus®, vďaka ktorej máte viac miesta v chladničke alebo beznámrazovú technológiu TwinTech® pre dlhotrvajúcu čerstvosť potravín.

Chladnička Whirlpool

Ku spotrebičom Whirlpool patrí už tradične 6. zmysel. V chladničkách Whirlpool narazíte na technológiu Fresh/Freeze Lock, ktorá neustále kontroluje teplotu v chladničke a udržuje potraviny maximálne čerstvé. Pri niektorých chladničkách narazíte tak na 6. Zmysel FreshControl, vďaka ktorému samostatne regulujú vnútornú teplotu a vlhkosť. Vďaka tomu vydržia potraviny až 4× dlhšie čerstvé.

Lednička Gorenje

Chladničky Gorenje kombinujú atraktívny dizajn a prijateľnú cenu. Samozrejme aj tieto chladničky sú vybavené rôznymi technológiami ako SuperCool, ktorá zaisťuje rýchle schladenie alebo FastFreeze pre rýchle zmrazenie. Chladničky Gorenje sú tiež veľmi obľúbené vďaka mnohým variáciám retro dizajnu, ktoré ponúkajú.

Lednice Beko

Chladničky Beko využívajú novú technológiu NeoFrost™, ktorá využíva dva chladiace okruhy a dva ventilátory, vďaka čomu potraviny neokorávajú a nevysušujú sa. V kombinácii s technológiou Active Fresh Blue Light™, ktorá využíva modré svetlo, vydrží aj ovocie a zelenina dlhšie čerstvé a zachovajú si nutričné hodnoty.

Lednička Bosch

Chladničky Bosch patria medzi stálice. Teraz ponúkajú modernú technológiu FreshSense, pre konštantnú teplotu v chladiacom a mraziacom priestore. Senzory chladničky nonstop monitorujú okolitú teplotu, a vďaka tomu nastavia optimálne aj teplotu vnútri chladničky a mrazničky. Vďaka Bosch VitaFresh zásuvkám budú potraviny čerstvé aj po dlhšej dobe.

Drahá alebo lacná chladnička

To je otázka. Drahšie chladničky majú obecne lepšie vyriešený priestor a sú nabité mnohými technológiami, ktoré udržia potraviny čerstvé. Tiež obvykle disponujú lepšou energetickou triedou A+++, ktorá dokáže ušetriť veľa energie, taže sa vám po pár rokoch väčšia investícia vráti na menšom účte za elektrinu.

Spotreba lacnejších chladničiek (energetických tried A, A+ a A++) je vyššia, zato počiatočná investícia je nižšia. Ak hľadáte chladničku ako „dočasné riešenie“, na chaty a chalupy, potom rozhodne odporúčame siahnuť skôr po lacnejších modeloch, pretože úspora energie by sa vám pri občasom používaní pravdepodobne nevrátila. Na Mall.sk nájdete širokú ponuku lacných a zlacnených chladničiek v akcii.

Výhody amerických chladničiek, prečo kúpiť americkú chladničku?

Americká chladnička disponuje dvojkrídlovým otváraním. V jednej polovici sa nachádza veľkorysá chladnička, v druhej veľký mraziak. Americká chladnička je vhodná pre veľké rodiny a dokáže uchovať potraviny až pre 6 ľudí. Bohužiaľ sa budete musieť zmieriť s vyššou spotrebou a hlučnosťou (obvykle nad 40 dB). Americké chladničky často disponujú dávkovačom na vodu a ľad z prednej strany dverí. Tie lepšie majú dokonca minibar.

_____

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné ledničky.

_____

^ naspäť hore