Kód: 1245959

Whirlpool WQ9 E1L + záruka 20 rokov na kompresor

Whirlpool WQ9 E1L + záruka 20 rokov na kompresor

Kombinovaná americká chladnička v energetickej triede A+ s celkovým objemom 591 l, elektronickým ovládaním a nízkou hlučnosťou. Whirlpool WQ9 E1L disponuje pokročilým beznámrazovým systémom NoFrost a technológiou 6. zmysel Fresh/Freeze Lock pre neustálu kontrolu teploty. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
1 452,80 €
Tovar od: MALL
1 452,80 €
Posledné 2 kusy
Pri zaobstaraní MALL karty 1 422,80 €

28.3.2023 na vašej adrese
Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Predĺžte si zákonnú záruku o 1, 2 alebo 3 roky.

Prípadné opravy riešite priamo s nami – platí to pre elektronické aj mechanické poruchy po vypršaní zákonnej záruky.

AKCIA – v prípade, že si predĺžite záruku o 3 roky, cena je len 2-krát vyššia ako pri predĺženej záruke o 1 rok. Všetky informácie o predĺženej záruke Vám radi povieme na špeciálnej telefónnej linke: + 421 2 205 167 22 Viac informácií o predĺženej záruke

Získajte možnosť vrátenia tovaru do 2 mesiacov po nákupe

Získajte možnosť vrátenia nepoškodeného tovaru do 2 mesiacov po nákupe. Pre viac informácií o službe, prejdite do sekcie „Všetko o nákupe“.

Popis

Kľúčové vlastnosti Whirlpool WQ9 E1L

 • Flexi mraziaci oddiel
 • 6.ZMYSEL Control
 • 2 FreshBox
 • LED odstupňované osvetlenie
 Whirlpool WQ9 E1L

 Whirlpool WQ9 E1L

Flexi mraziaci oddiel

FlexiFreeze je konvertibilná zásuvka, kde si môžete zvoliť jednu z troch teplôt podľa toho, aké potraviny skladujete a na základe preferencií. Soft Freeze (- 7 °C) vám umožní vyhnúť sa procesu rozmrazovania, takže môžete vložiť jedlo z mrazničky priamo na panvicu. Mild Freeze (-12 °C) uchová zmrzlinu a dezerty pripravené na servírovanie (1–2 mesiace). Deep Freeze (-18 °C) uchová nutričné hodnoty po dlhšiu dobu (max 12 mesiacov).

 Whirlpool WQ9 E1L

Total NoFrost

Inteligentné senzory vnútri chladničky monitorujú teplotu a znižujú jej kolísanie, aby zaručili optimálny level potrebný pre skladovanie potravín. Technológia Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničke a vďaka tomu nemusíte tráviť čas odmrazovaním mrazničky, zmrazené produkty sa nelepia ku stenám, štítky zostávajú čitateľné a priestor pre skladovanie potravín je vždy čistý.

 Whirlpool WQ9 E1L

6. ZMYSEL Control

Technológia 6 ZMYSEL Control zaručuje stálu kontrolu teploty v reálnom čase, zodpovedajúce tak na teplotné výkyvy a rýchlo prispôsobuje teplotu tak, aby zabezpečila čerstvosť produktov, a dodatočne minimalizuje výkyvy teploty v mrazničke a znižuje popáleniny mrazom, vďaka čomu chráni potraviny od straty kvality a farby.


 Whirlpool WQ9 E1L

2 FreshBox

Dve priestranné zásuvky, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti chladničky, sú ideálne pre samostatné skladovanie ovocia a zeleniny. Zásuvky sú vyrobené z robustného priehľadného materiálu, ktorý umožňuje spotrebiteľom ľahko vidieť dovnútra.

 Whirlpool WQ9 E1L

W kolekcia

W Collection 4 Doors je navrhnutá tak, aby bola elegantná a moderná zo všetkých uhlov pohľadu, bez toho aby sa uspokojila s čímkoľvek iným ako s dokonalosťou. Špičkový dizajn produktu je spojený s pokročilým výkonom, a to ako spôsobom, ako je produkt vytvorený v exteriéri, tak v interiéri. Rad je jedinečne navrhnutý v slim fit prevedení, aby jednoducho zapadla do modernej kuchyne v súlade s okolitým nábytkom.

 Whirlpool WQ9 E1L

RED DOT

Red Dot ocenenie patrí najlepším v dizajne a podnikaní. Medzinárodná súťaž je zameraná na všetkých, ktorí by chceli svoje obchodné aktivity odlíšiť estetikou. Tento rad je jedinečne navrhnutý v slim fit prevedení, aby jednoducho zapadla do modernej kuchyne v súlade s okolitým nábytkom.


 Whirlpool WQ9 E1L

Invertorový kompresor 6. ZMYSEL

Optimalizuje spotrebu energie a znižuje kolísanie teploty, čo zlepšuje uchovanie potravín. To všetko s 20-ročnou zárukou na kompresor.

 Whirlpool WQ9 E1L

Usporiadanie vnútorného priestoru

S objemom až 591 litrov je W Collection 4 Doors veľmi priestrannou chladničkou, ktorú možno prispôsobiť individuálnym potrebám: nastaviteľná teplota v policiach a zásuvkách, veľkorysá v priestore a veľmi dobre organizovaná pre skladovanie objemných predmetov a udržiavanie poriadku malých predmetov.

 Whirlpool WQ9 E1L

Bočné police mrazničky

Malé krabičky pre skladovanie zmrazených potravín či zmrzliny. S nimi budete mať jednoduchý a rýchly prístup. Je tu tiež vyšší kôš, do ktorého sa vojde box s mrazenou pizzou.

 Whirlpool WQ9 E1L

Mraznička so 4 zásuvkami

Ešte väčšia flexibilita, vďaka lepšej organizácii priestoru.


 Whirlpool WQ9 E1L

Ľahko prístupná zásuvka

Špeciálny box, ktorý sa vysúva, aby ste lepšie videli a mali jednoduchý prístup k najčastejšie používaným potravinám uloženým v mrazničke.

 Whirlpool WQ9 E1L

Fast Cooling

Funkcia rýchleho chladenia zaručuje dlhšiu čerstvosť potravín, ktoré práve dorazili z obchodu, a to vďaka tomu, že v oveľa kratšom čase obnoví optimálnu teplotu vo vnútri chladničky a máte viac času na seba, pretože budete môcť menej často nakupovať.

 Whirlpool WQ9 E1L

Fast Freeze

Už nečakajte na zmrazenie potravín: proces zmrazenia sa zrýchľuje jednoduchým stlačením tlačidla, čo umožňuje lepšie uchovanie obľúbených jedál.


 Whirlpool WQ9 E1L

Jednoduchšie čistenie

Inteligentné senzory vnútri spotrebiča monitorujú teplotu v chladničke a aktivujú režim odmrazovania automaticky iba v prípade potreby.

 Whirlpool WQ9 E1L

Prenosný výrobník ľadu

Špeciálny vyberateľný box vnútri mrazničky bol špeciálne navrhnutý, aby kocky ľadu boli ľahko dostupné.

 Whirlpool WQ9 E1L

LED odstupňované osvetlenie

Osvetľovací systém sa zapína jemne a postupne, akonáhle otvoríte dvere, takže vaše oči majú čas sa prispôsobiť svetlu.

 Whirlpool WQ9 E1L

LED displej

Jedinečne navrhnutý displej plne integrovaný do dverí v slim fit prevedení chladničky, ktorý jednoducho zapadne do modernej kuchyne v súlade s okolitým nábytkom. Displej vyvinutý pre intuitívne použitie a ľahkú zmenu nastavenia teploty pre Flexi Freeze Compartment. Jednoduchá aktivácia rýchleho chladenia / rýchleho zmrazenia, prázdninový režim, detský zámok.

Vlastnosti

 • Technológia 6. zmysel Fresh/Freeze Lock pre neustálu kontrolu teploty v chladničke a udržanie čerstvosti potravín
 • Pokročilý beznámrazový systém No Frost
 • Moderné elektronické ovládanie s displejom na vonkajšej strane madla chladničky pre prehľadnosť a jednoduché ovládanie bez nutnosti otvárať dvere
 • Tichý chod
 • Veľký úložný priestor aj pre početnú rodinu

Vnútorná výbava

 • 3 police v chladničke
 • 6 priehradiek v mrazničke

Technické parametre

Energetická trieda A+
Spotreba el. energie 1,3 kWh/deň
Celkový úžitkový objem 591 l
Objem chladničky 384 l
Objem mrazničky 207 l
Hlučnosť 37,5 dB
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 14 h
Výška 187,5 cm
Šírka 90,9 cm
Hĺbka 69,7 cm

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.