SilentiumPC Stella HP ARGB, 120mm, HBS, RGB

SilentiumPC Stella HP ARGB, 120mm, HBS, RGB

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitný ventilátor s vysokým statickým tlakom, pre PC skrine a radiátory, ARGB LED osvetlenie, 9 LED, veľkosť 120 × 25 mm, PWM ovládanie, rýchlosť 800 – 2300 RPM, prietok vzduchu 66,3 CFM. Celý popis
15,36 €
Vrátane RP a DPH
11,48 €
-25%
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100006761183

Popis

SilentiumPC Stella HP ARGB

SilentiumPC Stella HP ARGB PWM je efektívny ventilátor poskytujúci vysoký statický tlak s plným ARGB osvetlením na všetkých špeciálne profilovaných lopatkách. Vďaka vysokému statickému tlaku je perfektnou voľbou nielen pre počítačové skrine, ale aj radiátory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti SilentiumPC Stella HP ARGB

  • Kvalita produktov SilentiumPC
  • Vysoký statický tlak
  • ARGB LED osvetlenie
  • Ovládanie prostredníctvom softvéru kompatibilných základných dosiek

ARGB osvetlenie

Adresovateľné RGB, čiže ARGB, poskytuje možnosti nastavenia farby pre každý zdroj svetla samostatne. V dôsledku tak môže každá z 9 LED svietiť inou farbou. To poskytuje obrovské možnosti tvorby svetelných efektov, ako sú dúhové osvetlenie a hladké prechody. Stella HP ARGB PWM ventilátory sú vybavené štandardizovaným 3-pinovým ARGB konektorom, ktorý je kompatibilný so základnými doskami podporujúcimi ARGB osvetlenie: ASRock Polychrome Sync, Asus Aura Sync, Biostar VIVID LED, EVGA RGB Header, Gigabyte RGB Fusion (3-pin) a MSI Mystic Light.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

PWM + ARGB splitter

Každý ventilátor Stella HP ARGB PWM je vybavený PWM a ARGB rozdeľovačmi, ktoré sú umiestnené na konci kábla. Ten umožňuje prepojenie ventilátorov a synchronizáciu ich súčasných parametrov, ako sú rýchlosť a farba.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o kvalitný ventilátor s vysokým statickým tlakom. Je ideálny na použitie do PC skrine a na radiátory. Je vybavený ARGB LED osvetlením s 9 LED. Jeho veľkosť je 120 × 25 mm. Má PWM ovládanie otáčok. Ponúka rýchlosť 800 – 2300 RPM a prietok vzduchu 66,3 CFM.