Arctic Fan F12 Silent

Arctic Fan F12 Silent


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kvalitný tichý ventilátor s Fluid Dynamic Bearing ložiskom. Priemer 120 mm. Prietok 37 CFM tj. 62,9 m3 / h, hlučnosť 30dB Celý popis

4.67
4,67 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100004979603

Popis

Popis produktu

Chladenie počítača je založené na cirkulácii vzduchu a to predovšetkým na ventilácii toho teplejšieho von zo skrine počítača. Napriek tomu, že ventilátory vnútri napájacích zdrojov do istej miery tento problém riešia, ich účinnosť je veľakrát nedostatočná, v horších prípadoch to bývá i variant hlučný.

Švajčiarska firma Arctic Cooling tieto problémy rieši predajom veľmi kvalitných ventilátorov, ktorých tretia generácia práve prichádza na náš trh.

ARCTIC ventilátor F12 Silent Casae Fan je určený ako doplnok či náhrada existujúcich ventilátorov vášho počítača. Tento ventilátor pomáha k celkovému zlepšeniu stavu prúdenia vzduchu vo vnútri PC. Ložiško ventilátora je tiché, ale i pri danej menšej rýchlosti poháňa viac vzduchu než štandardné bežné ložiská. Motor je vyvinutý v Nemecku s novými materiálmi a lubricantom. Táto kombinácia znižuje trenie a hluk. Celkové množstvo vzduchu, ktoré počas jednej hodiny ventilátorom pretečie je približne 37 CFM, tj. 62,863 m3/h.

Dlhá životnosť vďaka Fluid Dynamic Bearing ložisku, ktoré obsahuje olejovú kapsulu, ktorá predchádza úniku maziva. Tým je toto ložisko rovnako tiché ako klzné, ale zaručuje dlhšiu životnosť.

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Biela, Čierna
Hmotnosť 107 g
Otáčky 800
Konektor 3pin
Úroveň hluku 20.5 dB
Výška chladiča 25 mm
Prietok vzduchu (CFM) 37
Veľkosť ventilátora 120 x 120