Airen RedWings Extreme 92H

Airen RedWings Extreme 92H

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Extrémne výkonný ventilátor s rozšírenými FDB ložiskami, priemer 92 mm, 2800 ot./min, hlučnosť 22,8 dB, červená farba. Celý popis
15,27 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100006760668

Popis

Chladenie počítača je založené na cirkulácii vzduchu a predovšetkým ventilácii toho teplejšieho von zo šasi. Hoci ventilátory vnútri napájacích zdrojov do istej miery tento problém riešia, ich účinnosť je veľakrát nedostatočná. V horších prípadoch navyše produkujú príliš veľa hluku. Nový rad vysokokvalitných ventilátorov Extreme od Airen Technology s enhanced FDB ložiskami poskytuje vysoký výkon, tichý a spoľahlivý chod.

 

Ventilátor RedWingsExtreme92H (FRWE92H) v atraktívnom červenom dizajne je určený ako náhrada za existujúce a menej kvalitné ventilátory v počítači. Slúži na dodatočné chladenie procesorov aj iných komponentov a celkové zlepšenie stavu prúdenia vzduchu vnútri PC. Ventilátor s priemerom 92 mm a výškou 38 mm je opatrený kvalitnými FDB ložiskami, ktoré zaručujú dlhú a bezproblémovú prevádzku. Ďalšou devízou tohto riešenia je nízka úroveň hluku, ktorá sa pri 2800 stálych vysokých otáčkach za minútu pohybuje na hranici 22,8 dB.

 

Ventilátor je napájaný klasickým trojpinovým molex konektorom, pričom dĺžka kábla je 300 mm.