Cestovné, športové tašky

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar cestovné, športové tašky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Cestovné, športové tašky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Cestovné, športové tašky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

OSPREY Farpoint 40 Volcanic Grey S/M
3x

OSPREY Farpoint 40

134,34 €
130,40 €

Cestovná batožina so skrytým chrbtovým systémom sa dá využiť ako taška a batoh. Osprey Farpoint 40 má objem 40 litrov a rozmery 54 × 35 × 37 cm. Z výbavy rozhodne poteší vypolstrovaná kapsa na notebook a kompresné popruhy vnútri batožiny.

Tovar od predajcu MALL
Salomon Prolog 25 Bag Baja Blue/Spectrum Blue

Salomon Prolog 25

51,68 €
45,40 €

Salomon Prológ 25 je menšia taška s odolným nepremokavým dnom. Oddelenie pre čistú a špinavú bielizeň využijete pre veci do posilňovne a fitness centrá.

Tovar od predajcu MALL
-23%
OSPREY Rolling Transporter Global Carry-on 30 black

OSPREY Rolling Transporter Global Carry-on 30

196,70 €
149,90 €

Cestovná taška s objemom 30 l disponuje uzamykateľnými zipsami pre väčšiu bezpečnosť vášho obsahu. Súčasťou je bezpečnostné vrecko blokujúce RFID čítačky. Je vhodná aj ako príručná batožina do lietadla. Osprey Rolling Transporter Global Carry-on 30 má ergonomickú rukoväť v tvare T.

Tovar od predajcu MALL
DEUTER Aviant Duffel Pro batoh black 60 l

DEUTER Aviant Duffel Pro batoh black 60 l

101,60 €
96,90 €

Taška disponuje ramennými popruhmi, ktoré umožňujú nosenie na chrbte ako batoh. Súčasťou je hlavné priestorné vrecko na vybavenie a bočné oddelené vrecko na obuv. Deuter Aviant Duffel Pro batoh black 60 l je vhodný na tréning aj cestovanie.

Tovar od predajcu MALL
-22%
Husky Goody 80 Modrá
8x

Husky Goody 80L

58,76 €
45,80 €

Veľká cestovná taška Husky Goody 80, ktorú môžete nosiť klasicky cez rameno alebo na chrbte rovnako ako batoh, vďaka polstrovaným popruhom. Pre ľahšiu manipuláciu sú úchyty umiestnené aj na bokoch. Kompresnými popruhmi možno tašku stlačiť na menší objem.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Husky Goody 60L Modrá
1x

Husky Goody 60L

54,82 €
44 €

Cestovní taška Husky Goody 60. Pro snažší manipulaci jsou úchyty umístěny také na bocích. Kompresními popruhy lze tašku stlačit na menší objem.

Tovar od predajcu MALL
VENUM Sportovní taška VENUM SPARRING SPORT - černo/bílá

VENUM Sportovní taška VENUM SPARRING SPORT - černo/bílá

59,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Športová taška VENUM SPARRING SPORT – čierno/biela Nová športová taška VENUM do ktorej sa vojde všetko Vaše vybavenie na tréningy a to i keď máte dvoje oblečenie pre Vaše dvojfázové tréningy!!!Má jedno postranné vrecko a dve bočné vrecká aby ste mohli oddeliť  už použité