SuitSuit Cestovný obal na oblečenie M
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou obalu na oblečenie Suitsuit si so sebou na dovolenku môžete zabaliť viac tričiek a topov než obvykle. Z úhľadne poskladaného oblečenia môžete vytlačiť prebytočný vzduch cez špeciálne vetracie otvory, aby sa maximalizovali využitie priestoru. Obal súčasne chráni vaše oblečenie pred pokrčením a vy tak nebudete musieť na dovolenke žehliť!

SuitSuit Cestovný obal na oblečenie L
20,90 € 16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný obal Suitsuit je ideálny na väčšie kusy oblečenia ako sú svetre alebo nohavice. Z úhľadne poskladaného oblečenia môžete vytlačiť prebytočný vzduch cez špeciálne vetracie otvory, aby sa maximalizovalo využitie priestoru. Získate tak až 3× viac miesta. Obal súčasne chráni vaše oblečenie pred pokrčením.

SuitSuit Cestovný obal na spodnú bielizeň
20,90 € 20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický cestovný obal vám pomôže zorganizovať drobné kúsky spodnej bielizne vo vašom kufri. Výhodou je, že ho nebudete musieť zložito hľadať v množstve ostatného oblečenie a nebude vystavené „na obdiv“ okolia počas prípadnej bezpečnostnej kontroly na letisku. Využiť ho však možno aj na iné drobnosti ako sú šperky, kozmetika či iné doplnky.

Mia Toro Sada organizérov MA-039 Peace & Love
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro sada organizérov MA-039 Peace & Love vám uľahčí cestovanie. Tieto obaly zabraňujú pomiešaniu vecí vo vašom kufri. Každý je uzatvárateľný na zips a má na hornej strane priehľadnú sieťovinu, aby ste hneď vedeli, čo v ktorom obale máte. Sada obsahuje organizéry vo troch veľkostiach.

Mia Toro Sada organizérov MA-039 Love This Life
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro sada organizérov MA-039 Love This Life vám uľahčí cestovanie. Tieto obaly zabraňujú pomiešaniu vecí vo vašom kufri. Každý je uzatvárateľný na zips a má na hornej strane priehľadnú sieťovinu, aby ste hneď vedeli, čo v ktorom obale máte. Sada obsahuje organizéry vo troch veľkostiach.

Mia Toro Sada organizérov MA-039 Hamsa Love
23,30 €

Mia Toro sada organizérov MA-039 Hamsa Love vám uľahčí cestovanie. Tieto obaly zabraňujú pomiešaniu vecí vo vašom kufri. Každý je uzatvárateľný na zips a má na hornej strane priehľadnú sieťovinu, aby ste hneď vedeli, čo v ktorom obale máte. Sada obsahuje organizéry vo troch veľkostiach.

Mia Toro Sada organizérov MA-039 Pop Love
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro sada organizérov MA-039 Pop Love vám uľahčí cestovanie. Tieto obaly zabraňujú pomiešaniu vecí vo vašom kufri. Každý je uzatvárateľný na zips a má na hornej strane priehľadnú sieťovinu, aby ste hneď vedeli, čo v ktorom obale máte. Sada obsahuje organizéry vo troch veľkostiach.

REAbags Obal na kufr 1414 Treasure Island
26 €

Novinka

Univerzální ochranný obal na kufr 1414 Treasure Island od výrobce Reabags je skvělým ochráncem vašeho kufru. Je vyroben ze syntetického materiálu, který lze prát na 30 °C. Univerzální velikost pro kufry s výškou 60 až 80 cm, bez koleček. Udržte svůj kufr čistý a bez poškrábání.

REAbags Obal na kufr 9015 Zebra
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9015 Zebra je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9043 Bohemian Rose
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9043 Bohemian Rose je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9045 Modern Retro
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9045 Modern Retro je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9051 Statement
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9051 Statement je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9053 Boombox
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9053 Boombox je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9055 Deep Sea
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9055 Deep Sea je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9056 Beach Flowers
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9056 Beach Flowers je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9069 Pied de Chat
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9069 Pied de Chat je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9078 Roses
25,90 €

Novinka

REAbags Obal na kufr 9078 Roses je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

SuitSuit Sada obalov Perfect Packing System M
44,50 €
+ doprava zadarmo

Súprava troch cestovných obalov Perfect Packing bola navrhnutá špeciálne pre kufre Suitsuit strednej veľkosti M, aby zabezpečili, že váš kufor bude vyzerať krásny a čistý nielen zvonku, ale aj vo vnútri! Súprava do seba zapadá tak dokonale, že umožňuje optimálne využitie priestoru vnútri kufra.

SuitSuit Cestovný obal na oblečenie do kabinového kufru XL
21,30 €

Cestovný organizér špeciálne vyrobený pre kabínové kufre značky Suitsuit. Bol navrhnutý takým spôsobom, že presne zapadne medzi uzavreté priestory na oboch vnútorných stranách kufra. Tieto dva uzavreté priestory poskytujú perfektnú ochranu pre najviac ohrozené kusy odevov a minimalizujú ich pokrčenie.

SuitSuit Sada obalov Perfect Packing System L
63,80 €
+ doprava zadarmo

Sada štyroch cestovných obalov Perfect Packing bola navrhnutá špeciálne pre kufre Suitsuit veľkej veľkosti L, aby zabezpečili, že váš kufor bude vyzerať krásny a čistý nielen zvonku, ale aj vo vnútri! Súprava do seba zapadá tak dokonale, že umožňuje optimálne využitie priestoru vnútri kufra.

SuitSuit Cestovný obal na oblečenie S
10,72 € 10,50 €

Cestovný obal na tie najmenšie kúsky bielizne, ktoré si beriete na vaše cesty, vám zorganizuje obsah vášho kufra a už nikdy nebudete musieť nič zložito hľadať. Organizér môžete kombinovať s ďalšími organizérmi značky Suitsuit a cestovať tak naozaj štýlovo!