10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

STARESSO Cestovný kávovar Travel čierna

STARESSO Cestovný kávovar Travel čierna

3 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
STARESSO Travel je najmenší espresso kávovar na svete. Pripravte si počas niekoľkých sekúnd espresso ako od baristu. AKCIA: Pri kúpe kávovaru získate L'Or Espresso Colombia kapsule 10 ks ako darček ZADARMO.
63 €
Tovar od: BeesKnees
63 €
Získajte dopravu ZADARMO so

18.7.2024 na výdajnom mieste
18.7.2024 - 19.7.2024 na vašej adrese

Popis

AKCIA: Pri kúpe kávovaru získate L'Or Espresso Colombia kapsule 10 ks ako darček ZADARMO.

Představujeme nejnovější verzi kávovaru Stareso, který prošel inovací a přejmenováním. Tento model přináší nejaktuálnější technologie a vylepšení, zachovává však všechny osvědčené kvality, díky kterým se Stareso stal oblíbeným mezi milovníky kávy.

NI zatieni svojich konkurentov v menšej veľkosti, vynikajúcej chuti, bezpečnejším materiálu, širšie aplikáciu a viac možnostiach prípravy kávy.

K príprave kávy stačí niekoľko stlačení tlakovej pumpy, aby sa vytvoril tlak až dvakrát vyššie ako u elektrických kávovarov. Prístroj je ideálny pre prípravu espressa, či ľadovej kávy, nech ste kdekoľvek.

STARESSO Travel medzi ručnými kávovary vyniká vďaka stálej produkcii „smotanového“, aromatického espressa s dokonalou extrakciou medzi 18 a 22%.

Trik spočíva v pokročilom hydraulickom systéme, ktorý obsahuje dva ventily, jeden pre zvýšenie tlaku na neuveriteľných 20 barov (290 psi), druhý pre vypúšťanie kávy, akonáhle tlak dosiahne 15 bar (218 psi).

STARESSO Travel je najmenší prenosný kávovar na svete, váži len 300g a meria na výšku len 15,2 cm, napriek tomu má kapacitu zásobníka na 110 ml, čo je oveľa viac než väčšina ručne ovládaných kávovarov.

Mimoriadne vysoký tlak je tiež nevyhnutný pre kompenzáciu vysoké teploty varenia, ktorú je možné dosiahnuť iba pri elektrických kávovarov. Môžete tak extrahovať kávové látky potrebné ľadovou vodou, džúsom, sódou a ďalšími. Užite si neobmedzený potenciál v príprave kávy rôznych chuti, vôní a zložitosti. Presne podľa vašich preferencií.

Do kávovaru môžete použiť mletú kávu, alebo Nespresso kapsule. Skvelé sú potrebné nami ponúkané Nespresso kompatibilné kapsule COVIM a L'Or.

STARESSO Travel získal bezpečnostná certifikácia od agentúr v mnohých krajinách, ako je Japonsko a Kórea. Silikónové materiály používané vo STARESSO MINI majú rovnakú úroveň bezpečnosti ako v dojčenských fľašiach, zatiaľ čo všetky kovové komponenty sú vyrobené z potravinárskej nerezovej ocele.

 

Zásadná vlastnosti:

malé rozmery

bezúdržbová konštrukcia

Nezávislosť na elektrickej energii

Určené pre mletú kávu, kapsule Nespresso a sypaný čaj

Možnosť prípravy espressa, americana, alebo čaju

Vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov

Precízne spracovanie a pekný dizajn

 

Špecifikácia:

Pracovný tlak: 15 ~ 20bar

Gramáž mletej kávy: 5 ~ 10 g

Kapacita nádržky na vodu: 50 ~ 80 ml

Hmotnosť: 300 g

Výška: iba 15 cm

 

Použité materiály:

Nádržka na vodu: PCTG (bez bisfenolu A)

Izolácia nádržky pred horúčavou: silikón

Kryt a tlačidlo: SUS304 nerezová oceľ

Filtre: SUS304 nerezová oceľ

https://www.youtube.com/watch?…