Country Life BIO Kuskus celozrnný 500 g
1,70 €

Kuskus sú bezvaječné cestoviny zo sušenej celozrnnej pšeničnej krupice ideálny pre rýchle varenie. Použitie je rovnaké ako ryža alebo iných obilnín.

Country Life Cestoviny vretená s cícerom 300 g
1,20 €

Prirodzene bezlepkové cestoviny s obsahom cizrnové a ryžovej múky. Rýchlo je uvaríte a v kuchýň majú široké využitie. Chutné rozšírenie jedálnička celiatikov. .

KetoDiet Proteínové cestoviny FUSILLI (7 porcií)
15 €

Fusilli si môžete dať aj v diétnom režime. Proteínové cestoviny obsahujú 60% bielkovín, vlákninu, vitamíny a minerály a zároveň obsahujú minimum cukrov, vďaka čomu vás zasýtia na dlhší čas. Majú nízky glykemický index. Do 12 minút máte na stole hotovú chutnú bielkovinami nabitú večeru.

Natu Proteín pasta Penne zo zeleného hrachu BIO 250 g
3,60 €

Proteín pasta Penne zo zeleného hrachu BIO s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok.

Šmajstrla Pohánkové cestoviny vlnky 250g
1,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohánkové cestoviny vlnky sú prirodzene bezlepkové a ľahko stráviteľné. Vhodné ako príloha alebo do polievok. Veľmi rýchla príprava a skvelá chuť!.

Max sport Bio Špagety z čiernych fazúľ 200 g
3 €

Naše Organic Proteín Pasta je ideálny pre tých, ktorí chcú zdravé cestoviny s vysokým obsahom bielkovín a nízkym glykemickým indexom. sú bez lepku, bez laktózy – Iba z fazule a vody. Pretože v jednoduchosti je krása. Zloženie: Čierne fazuľa *. * Z ekologického hospodárstva.

Natu Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g
3,60 €

Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok. .

Natu Superfood pasta Fusilli sa spirulinou 250 g
3,90 €

BIO ryžové cestoviny sa sladkovodné sinicami spirulinou tvoria moderné spojenie chutí a výživových benefitov. Spirulina (Arthrospira platensis) je modrozelená sladkovodné sinice s veľmi intenzívnou chuťou a bohatým nutričným profilom.

Cornito - Kolienka 200 g
1,80 €

Cornito Kolienka Cestoviny CORNITO sú jednoznačne najpredávanejšie bezlepkové cestoviny na českom a slovenskom trhu a to dlhodobo. Veľmi chutné, k nerozoznanie od klasických pšeničných cestovín. Bez lepku, vajec a sóje. Zloženie: kukuričná múka, kukuričný škrob, zemiakové vločky, hroznový cukor.

Cornito - Twister - Fusilli farebné 200 g
1,80 €

Cornito Twister Farebné špirály (fusil), veľké kukuričné špirály zafarbené. Bezlepkové cestoviny neobsahujú vajcia ani sóju. Cestoviny CORNITO sú jednoznačne najpredávanejšie bezlepkové cestoviny na českom a slovenskom trhu a to dlhodobo.

Country Life Cestoviny fľaky ražnej BIO 400 g
1,40 €

Bezvaječné sušené cestoviny z celozrnnej ražnej múky v biokvalite. Rýchlo je uvaríte a v kuchýň majú široké využitie. Vhodné pre vegánov, ale aj pre maškrtníkov vďaka výbornej chuti. .

Country Life Cestoviny tagliatelle mix BIO 400 g
1,60 €

Český produkt. Bezvaječné sušené cestoviny z celozrnnej pšenice v biokvalite. Cestoviny sú zafarbené špenátovým púdrom a púdrom z červenej repy. Rýchlo je uvaríte a v kuchýň majú široké využitie. .

Country Life Cestoviny vretená ražná BIO 400 g
1,30 €

Bezvaječné sušené cestoviny z celozrnnej ražnej múky v biokvalite. Rýchlo je uvaríte a v kuchýň majú široké využitie. Vhodné pre vegánov, ale aj pre maškrtníkov vďaka výbornej chuti. .

Max sport Bio Fettuccine quinoa 200 g
3 €

Naše Organic Proteín Pasta je ideálny pre tých, ktorí chcú zdravé cestoviny s vysokým obsahom bielkovín. Sú bez lepku a veľmi jednoduché na prípravu. Pretože v jednoduchosti je krása. Zloženie: sójové bôby 95%, quinoa 5% *. * Z ekologického hospodárstva.

Max sport Bio Špagety z červených fazúľ adzuki 200 g
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Naše Organic Proteín Pasta je ideálny pre tých, ktorí chcú zdravé cestoviny s vysokým obsahom bielkovín. Sú bez lepku. Pretože v jednoduchosti je krása. Zloženie: sójové bôby 90%, fazuľa farebná adzuki 10% * * z ekologického hospodárstva.

Rej Cestoviny SPAGHETTI - celozrnná semolina 400 g
1,30 €

Základná špecifikácia Cestoviny Špagety 400g celozrnnej: vysoký obsah vlákniny 100% celozrnná semolina obsah bielkovín 13g / 100g nižší glykemický index oproti bežným cestovinám nikdy sa nerozvarí a nelepí (pripravujte al dente) Zloženie: celozrnná múka z tvrdozrnnej pšenice (semoliny).

Šmajstrla Pohánkové cestoviny kolienka 250 g
1,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohánkové cestoviny polievkové sú prirodzene bezlepkové a ľahko stráviteľné. Určené do polievok. Pohánka je bohatým zdrojom rutínu, ten je potrebný pre správnu funkciu organizmu. Veľmi rýchla príprava a skvelá chuť! Vhodné pre diabetikov.