Mikbaits Fanatica pasta 200g
7,20 €

Fanatica

Úplne nová Fanatica je cesto, s ktorým sa rozhodne nebudete nudiť. Jedná sa o veľmi špecifickú celoročne použiteľnú príchuť, ktorá má základ v rybine, ale nájdete v nej aj ovocné a korenené podtóny.
Obaľovacie cesto je skvelá pomôcka pri chytaní, kedy nástrahu ochránite, zväčší

Jet Fish Obaľovacie cesto mystery 250 g
5,35 €

Obaľovacie cesto od firmy Jet Fish.

Vynikajúce, rýchlo účinné cesto. Môže sa použiť ako samostatná nástraha alebo k obaleniu boilies, peliet alebo partiklov. Výrazne zvýši šancu na záber!

Jet Fish Obalovacie Cesto Premium Clasicc 250 g
4,58 €

Úplne univerzálne cestá, ktoré sú zostavené tak, aby sa dala použiť ako k obaľovaniu boilie, peliet, partiklov a ďalších nástrah, tak priamo ako nástraha na háčik.​

Jet Fish Obaľovacie cesto Special Amur 250 g
5,35 €

Špeciálne vytvorené pre lov Amurov.

Obaľovacie cesto je vynikajúca a rýchlo fungujúca nástraha. Používa sa buď ako samostatná násraha, alebo k obaľovaniu boilies, peliet, partiklov atď., A alebo je tiež možné vyrobiť z cesta guličky a uvariť z nich boilies.

Pastu môžete mať kedykoľve

Jet Fish Obaľovacie cesto Supra fish 250 g
5,35 €

Novinkou v rade Suprafish sú obaľovacie cestá. Majú rovnaké zloženie ako boilies Suprafish a obsahujú okrem boilie mixu a esenciou ešte tekutá pečeň a lososový olej.​

Lk Baits Boilie Paste 200 ml
6,15 €

Boilie cesto (obaľovačka) je veľmi účinnou a rýchlou nástrahou. Obaľte boilie alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Lk Baits Boilie Paste Fluoro 250 ml
9,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Boilie cesto (obaľovačka) je veľmi účinnou a rýchlou nástrahou. Obaľte boilie alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Lk Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml
9,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Boilie pasta, je veľmi účinná metóda ako zatraktívniť Vašu nástrahu. Obaľte boilies alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Mikbaits Cesto Express 200 g
6 €

Obaľovacie cesta sa vyrábajú z rovnakých zmesí a AK ako boilie rovnaké príchute. Sú nesmierne účinné na dosiahnutie ešte viac záberov.

Mikbaits Cesto LiveriX 200g
7,20 €

Obaľovacie cesta sa vyrábajú z rovnakých zmesí a AK ako boilie rovnakej príchute. Sú nesmierne účinné na dosiahnutie ešte viac záberov. Obaľte nástrahu niekoľko minút pred nahodením, aby cesto zaschlo a vydržalo dlhšie.

Mikbaits Cesto Robin Fish 200g
6 €

Naše nové hotové cestá vám uľahčujú prácu.
Teraz už nemusíte pri vode rozmiešavať malé množstvo suchej zmesi a rýchlo ju spotrebovať, aby sa nepokazila. Tieto cesta sú konzervované, takže sa nekazia a nevysychajú. Dobre sa nanáša na nástrahu a vo vode vytvára atraktívnu vrstvu, ktorej žiaden kapo

Mikbaits Obaľovací Dip Fluo Slime 100 g
7,20 €

Fluo slime sú sypké obaľovacie dipy, ktoré na nástrahe vytvoria chuťovo aj vizuálne lákavý obláčik. Sú skvelé ako s nástrahami na dne, tak aj s pop-up a Wazza-up.

Mikbaits Trvanlivé cesto Gangster 200g
7,20 €

Dlho sme pracovali na tom, aby sme vám mohli ponúknuť trvanlivé cesta ku všetkým druhom boilie, ktoré vyrábame.
Sú v praktickej dóze s dokonale tesniacim vekom, ktoré zaisťuje, že cesta ani po mesiacoch skladovania alebo používania nevysychajú a netvrdnú. Cestá sú vyrábané z identických zmesí a l

Mikbaits Trvanlivé cesto Legends 200g
7,20 €

Nová trvanlivé cestá

Dlho sme pracovali na tom, aby sme vám mohli ponúknuť trvanlivé cestá ku všetkým druhom boilie, ktoré vyrábame. Sú v praktickej dóze s dokonale tesniacim vekom, ktoré zaisťuje, že cestá ani po mesiacoch skladovania alebo používania nevysychajú a netvrdnu. Cestá sú vyrába

Nikl Feeder Pasta 50 g
2,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi atraktívna, pripravená, obaľovacia pasta, vhodná pre zatraktívnenie boilies, peliet alebo partiklu.