Jet Fish obaľovacie cestá Legend Range 250g
5,59 €

Obaľovacie cesto je vynikajúca a rýchlo fungujúca nástraha. 

Používa sa buď ako samostatná násraha, alebo k obaľovaniu boilies, peliet, partiklov atď., A alebo je tiež možné vyrobiť z cesta guličky a uvariť z nich boilies.

Dynamite Baits Pasta 60 g
8,04 € 7,44 €

Dynamite Baits Paste – pasta, cesto pripravené na okamžitú aplikáciu na háčik.

Vďaka kvalitným použitým surovinám dobre drží aj pri nahadzovaní.

Berkley Cesto Pstruh 50g
6,50 € 5,99 €

Cesto Berkley Powerbait s výraznou chuťou a arómou patrí k najúčinnejším nástrahám na pstruhy a sivoň na svete.

Cc Moore CC More Obalovacie Cesto Pacific Tuna 300 g
9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Tuna je úplne nová rada na báze morských produktov. CC Moore sa podarilo získať náhradu za skvelý rybí proteín L 0 30 práve v podobe tuniakového proteínu a extraktu.

Lk Baits Pasta Duo X-Tra 200 ml
9,97 €

Novinka

Obaľte boilies alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je! Boilie cesto vyrábame z rovnakých ingrediencií ako boilies, ale s rozdielom dvojnásobnej dávky extraktov.

Extra Carp Magic Squid Boilie paste 250g
5,95 € 3,56 €

Nová seria obalovacej pasty je vyrobená z rovnakých surovin ako boilie Magic Squid a taktiež obsahuje rozmixované kusy čerstvého kalamára z Jadranského mora , čím sa stává pre kapra neodolateľnou součásťou nástrahy.

Jet Fish obaľovacie cesto mystery 250 g
5,85 €

Obaľovacie cesto od firmy Jet Fish.

Vynikajúce, rýchlo účinné cesto. Môže sa použiť ako samostatná nástraha alebo k obaleniu boilies, peliet alebo partiklov. Výrazne zvýši šancu na záber!

Jet Fish Obaľovacie Cesto Natur Line 250 g
5,55 €

Cesto obsahuje mnoho variantov prírodnej a ušľachtilej kukurice, napríklad kukuričnú múku, kukuričný extrakt, drvené kukuričné lupienky, CSL a tiež zapekanú TTX kukuricu.​

Jet Fish Obalovacie Cesto Premium Clasicc 250 g
4,78 €

Novinka

Úplne univerzálne cestá, ktoré sú zostavené tak, aby sa dala použiť ako k obaľovaniu boilie, peliet, partiklov a ďalších nástrah, tak priamo ako nástraha na háčik.​

Jet Fish Obaľovacie cesto Special Amur 250 g
5,55 €

Špeciálne vytvorené pre lov Amurov.

Obaľovacie cesto je vynikajúca a rýchlo fungujúca nástraha. Používa sa buď ako samostatná násraha, alebo k obaľovaniu boilies, peliet, partiklov atď.

Jet Fish Obaľovacie cesto Supra fish 250 g
5,57 €

Novinkou v rade Suprafish sú obaľovacie cestá. Majú rovnaké zloženie ako boilies Suprafish a obsahujú okrem boilie mixu a esenciou ešte tekutá pečeň a lososový olej.​

Lk Baits Boilie Paste 200 ml
9,97 €

Boilie cesto (obaľovačka) je veľmi účinnou a rýchlou nástrahou. Obaľte boilie alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Lk Baits Boilie Paste Fluoro 250 ml
9,41 €

Boilie cesto (obaľovačka) je veľmi účinnou a rýchlou nástrahou. Obaľte boilie alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Lk Baits IQ Method Paste 150 ml
5,57 €

Novinka

Boilie cesto (obalovačka) je veľmi účinnoá a rýchla nástraha. Obaľte boilie alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Lk Baits Pasta Jeseter Special 200 ml
7,61 €

Novinka

Špeciálna pasta pre lov kapitálnych jeseterov. Pasta je zložená zo špeciálnych ingrediencií, ktoré sa vo vode uvoľňujú a lákajú jeseterov na Vaše kŕmne miesto.

Lk Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml
9,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Boilie pasta, je veľmi účinná metóda ako zatraktívniť Vašu nástrahu. Obaľte boilies alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Mikbaits Cesto Express 200 g
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Obaľovacie cesta sa vyrábajú z rovnakých zmesí a AK ako boilie rovnaké príchute. Sú nesmierne účinné na dosiahnutie ešte viac záberov.

Mikbaits cesto LiveriX 200g
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Obaľovacie cesta sa vyrábajú z rovnakých zmesí a AK ako boilie rovnakej príchute. Sú nesmierne účinné na dosiahnutie ešte viac záberov. Obaľte nástrahu niekoľko minút pred nahodením, aby cesto zaschlo a vydržalo dlhšie.

Mikbaits cesto Robin Fish 200g
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Naše nové hotové cestá vám uľahčujú prácu.
Teraz už nemusíte pri vode rozmiešavať malé množstvo suchej zmesi a rýchlo ju spotrebovať, aby sa nepokazila. Tieto cesta sú konzervované, takže sa nekazia a nevysychajú.

Mikbaits Fanatica pasta 200g
7,20 €

Fanatica

Úplne nová Fanatica je cesto, s ktorým sa rozhodne nebudete nudiť. Jedná sa o veľmi špecifickú celoročne použiteľnú príchuť, ktorá má základ v rybine, ale nájdete v nej aj ovocné a korenené podtóny.

Mikbaits Obaľovací Dip Feeder Slime 50 ml
2,76 €

Úplne nová rada Feeder produktov, vďaka ktorej je naša Feeder range úplne kompletná. Feeder dip nielenže pachovo zvýrazní vašu nástrahu, ale ešte okolo nej urobí nesmierne príťažlivý farebný oblak.​

Mikbaits Obaľovací Dip Fluo Slime 100 g
7,20 €

Fluo slime sú sypké obaľovacie dipy, ktoré na nástrahe vytvoria chuťovo aj vizuálne lákavý obláčik. Sú skvelé ako s nástrahami na dne, tak aj s pop-up a Wazza-up.

Mikbaits obaľovací extrakt Ultra Liver 250ml
10 €

Fantastická vec pre obaľovanie akejkoľvek nástrahy.

Jednoducho zmiešajte sypký extrakt s tekutým pečeňovým aktivátorom a vytvorte vynikajúce cesto, ktoré na niekoľko hodín obalí nástrahu tým najatraktívnejším spôsobom, aký si dokážete predstaviť.

Mikbaits Plávajúce Cesto Fluo Paste 100 g
7,20 €

Fluo paste je špeciálne obaľovacie cesto, ktoré výrazne zatraktívni akúkoľvek nástrahu. Čo viac, s jeho pomocou je možné z potápavých nástrah robiť plávajúce alebo neutrálne vyvážené.

Mikbaits trvanlivé cesto Gangster 200g
7,20 €

Dlho sme pracovali na tom, aby sme vám mohli ponúknuť trvanlivé cesta ku všetkým druhom boilie, ktoré vyrábame.
Sú v praktickej dóze s dokonale tesniacim vekom, ktoré zaisťuje, že cesta ani po mesiacoch skladovania alebo používania nevysychajú a netvrdnú.

Mikbaits trvanlivé cesto Legends 200g
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová trvanlivé cestá

Dlho sme pracovali na tom, aby sme vám mohli ponúknuť trvanlivé cestá ku všetkým druhom boilie, ktoré vyrábame.

MIVARDI Gélový Atraktor 50 g
4,21 € 3,95 €

Špeciálna prášková zmes atraktorov, kvalitných rybích proteínov, enzýmovanej pečene a ďalších špecifických zložiek, ktoré vysielajú intenzívny potravinový signál.

MIVARDI Obaľovacia Pasta Rapid ProActive 120 g
4,21 € 3,95 €

Najnovšia séria obaľovacích pást s dlhou výdržou na nástrahe a okamžitým účinkom!

Pastu je možné použiť nie len na boilies, plávajúce boilies, ale aj na klasické nástrahy ako puffa, kukurica a pod.

Nikl Feeder Pasta 50 g
2,36 €

Novinka

Veľmi atraktívna, pripravená, obaľovacia pasta, vhodná pre zatraktívnenie boilies, peliet alebo partiklu.

Nikl Powder Dip 60 g
6,51 € 6,03 €

Vysoko atraktívny práškový dip od firmy Nikl je vhodný pre zatraktívnenie všetkých druhov nástrah.​

Pelzer Pellet Paste
9,95 €

PELZER PELLET PASTE

Obaľovacie cesto Pelzer Pellet Paste nie je iba obyčajná navoňaná hmota, ktorou si budete obaľovať Vaše nástrahy. Naše cesto je vyrábané z kvalitných ingrediencií, mletých prvotriednych halibut peliet, extraktov, atraktorov a oleja.

Saenger MS Range cesto Fluffy paste powder 500g
9,49 € 9,13 €

Hotové cesto je revolúcia v oblasti nástrah pre modernych rybárov. Cesto má jedinečnú, jemnú, vláknitú konzistenciu. Pripravené je veľmi rýchlo, len zmiešame prášok s vodou a hotovo.

Sticky Baits Obalovacia Pasta The Krill Paste 280 g
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Po dlhodobom testovaní prichádza na trh okrem boilies tiež obaľovacia pasta Krill, ktorá má rovnaké zloženie, ako pri tvorbe boilies, len je v nej zvýšené množstvo atraktorov.​