Grivel Nepal SA

Grivel Nepal SA

Hodnotenie: 5
81,13 € 64,90 €

Ideálne cepín sa zahnutým poriskom pre VHT. Nepal S.A. je netechnický cepín, ktorý je ideálny pre trekking, klasické lezenie na snehu, do požičovní a pre horoškoly.

Petzl Summit Evo

Petzl Summit Evo

Hodnotenie: 5
148,46 € 139,60 €

Ľahký a technický horolezecký cepín Petzl Summit Evo v troch dĺžkach s dostatočnou hmotnosťou na hlave pre vyvážený zásek vhodný aj pre turistiku.

Petzl Summit

Petzl Summit

Hodnotenie: 5
115 € 108,40 €

Ľahký klasický cepín Petzl Summit v troch dĺžkach pre moderné horolezectvo. Vyvážený pomer ceny a výkonu. Poskytuje vynikajúce kotviace vlastnosti.

Petzl Glacier Literide 50 cm
74,60 €

Ľahký cepín Petzl Glacier Literide nájde vhodné využitie pri skialpinizme, lyžovaní vo voľnom teréne a pri nenáročných lezeckých a turistických výpravách do hôr.

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Hodnotenie: 4,8
68,80 € 54,90 €

Singingrock Merlin je ľahký cepín určený pre ľadovcové túry, vysokohorskú turistiku a jednoduché horské výstupy. Cepín má rovnú duralovú násadu a hrot z kvalitnej kalenej Cr-Mo ocele, ktorý ľahko preniká do tvrdého snehu alebo ľadu.

CAMP Neve

CAMP Neve

Hodnotenie: 4,7
65 € 54,50 €

Turistický cepín Neve od firmy Camp je ľahký, napriek tomu veľmi pevný. Má široké použitie od ľadovcovej turistiky až po skialpové výlety. Pútko je v cene.

Singing Rock Wizard

Singing Rock Wizard

Hodnotenie: 4,5
76,50 € 68,20 €

Singingrock Wizard je ľahký cepín určený pre klasické horské výstupy. Cepín má zakrivenú duralovú násadu s protišmykovou páskou pre istejší úchop a hrot z kvalitnej kalenej Cr-Mo ocele, ktorý ľahko preniká do tvrdého snehu alebo ľadu. Hlavnou prednosťou tohto cepínu je nízka hmotnosť a veľká odolnosť.