Petzl Summit Evo

Petzl Summit Evo

Hodnotenie: 5
148,46 € 129 €

Ľahký a technický horolezecký cepín Petzl Summit Evo v troch dĺžkach s dostatočnou hmotnosťou na hlave pre vyvážený zásek vhodný aj pre turistiku.

Singing Rock Wizard

Singing Rock Wizard

Hodnotenie: 4,5
76,50 € 73,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Singingrock Wizard je ľahký cepín určený pre klasické horské výstupy. Cepín má zakrivenú duralovú násadu s protišmykovou páskou pre istejší úchop a hrot z kvalitnej kalenej Cr-Mo ocele, ktorý ľahko preniká do tvrdého snehu alebo ľadu. Hlavnou prednosťou tohto cepínu je nízka hmotnosť a veľká odolnosť.

Petzl Glacier

Petzl Glacier

Hodnotenie: 5
80,38 € 67,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký cepín Petzl Glacier v troch dĺžkach nájde vhodné využitie pri skialpinizme, lyžovaní vo voľnom teréne a pri nenáročných lezeckých a turistických výpravách do hôr.

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Hodnotenie: 4,8
68,80 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Singingrock Merlin je ľahký cepín určený pre ľadovcové túry, vysokohorskú turistiku a jednoduché horské výstupy. Cepín má rovnú duralovú násadu a hrot z kvalitnej kalenej Cr-Mo ocele, ktorý ľahko preniká do tvrdého snehu alebo ľadu.

Cepíny

Cepín je nevyhnutnou súčasťou horolezcov a skialpinistov pri výstupe na strmé skaly. Mal by byť odolný, ľahký a spoľahlivý.

Cepíny Petzl

  • Firma Petzl má v ponuke okrem iného ultalight cepín pre skialpinizmus s hmotnosťou iba 240 gramov.

Cepín Camp

  • Cepíny Camp majú hroty vyrobené z odolnej ocele Sandvix Nanoflex, ktorá je o 20 % ľahšia a 70 % tvrdšia ako iné ocele.