Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Cepíny. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Cepíny doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Cepíny najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Cepíny alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Petzl Cepín Petzl SUM´TEC Kladivo Petzl Cepín Petzl Glacier Literide 50cm
Petzl Cepín Petzl SUM´TEC Kladivo

Cepín pre technický alpinizmus, ktorý sa dá prestavovať podľa potreby. SUM'TEC predstavuje univerzálnosť: ľahko sa prispôsobuje akejkoľvek horolezeckej aktivite, od klasického po technické lezenie. Jeho stavebnicový systém umožňuje optimalizáciu na danú potrebu.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
Petzl Cepín Petzl Glacier Literide 50cm Petzl Cepín Petzl Glacier Literide 50cm
Petzl Cepín Petzl Glacier Literide 50cm

Petzl Glacier Literide kompaktný ľahký cepín pre skialpinizmus a freeride skiing. Kompaktný ľahký cepín určený pre skialpinizmus, lyžovanie vo volnom teréne na príkrých svahoch hôr a pre ultra ľahkú lezeckú alebo bežeckú výpravu do hôr.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
CAMP Cepín Camp Corsa Race Petzl Cepín Petzl Glacier Literide 50cm
CAMP Cepín Camp Corsa Race

CAMP Corsa RACE je certifikovaný cepín špeciálne navrhnutý pre závodný skialpinizmus, kde je kladený dôraz na čo najnižšiu hmotnosť povinnej výbavy. K cepínu Corsa RACE môžete pripeniť aj pútko CAMP Corsa Leash (tiež novinka 2020) a užiť si rýchlu turistiku, avšak v predaji bude iba v dĺžke 50cm.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
Singing Rock Cepín Singing Rock Bandit kladivo 2021 Singing Rock Cepín Singing Rock Bandit kladivo 2021
Singing Rock Cepín Singing Rock Bandit kladivo 2021

Technicky prepracovaný cepín Singing Rock Bandit je určený najmä na lezenie ťažkých ľadopádov a technicky náročných horských ciest, ale vďaka modulárnemu systému ho môžete prispôsobiť každému výstupu.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
Grivel Cepín Grivel The North Machine Carbon Singing Rock Cepín Singing Rock Bandit kladivo 2021
Grivel Cepín Grivel The North Machine Carbon

Technická sekera s hrotom TOTAL ICE VARIO. Súčasťou balenia je hrot SIMPLE VARIO. Určené na lezenie v ľade alebo mixové lezenie. Háčik má dve zakrivenia na jednoduchú manipuláciu a zasekávanie. Anatomicky tvarovaná rukoväť pre dokonalý úchop a ochranu prstov.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
CAMP cepín Corsa Alpine Singing Rock Cepín Singing Rock Bandit kladivo 2021
CAMP cepín Corsa Alpine

Ultraľahký cepín s oceľovou hlavicou je perfektný pre ľadovcové túry alebo závodný skialpinizmus. Camp Corsa Alpine je vyrobený z hliníkovej zliatiny a hlavica je z 3 mm odolnej ocele. Spodok poriska je opatrený nylonovou upchávkou, ktorá bráni naberaniu snehu. Protišmykové madlo je tvorené mechanickým výbrusom. Možnosť pripevnenia pútka CAMP Corsa Leash (nie je v balení).

môžete mať 28.09

Partner: MALL
CAMP cepín Neve Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/lopatka
CAMP cepín Neve

Turistický cepín pre široké použitie od ľadovcovej turistiky až po skialpové výlety. Camp Neve má hlavu s pätkou a spodný bodec vyrobený z vysoko odolnej chrómovanej ocele a je tak vhodný aj do zamrznutého snehu alebo pre rýchle seba zaistenie. Otvor pre istiacu karabínu v hlavici aj spodnom bodci. Pútko CAMP Touring súčasťou cepínu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/lopatka Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/lopatka
Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/lopatka

Kombinuje výhody oboch typov: prehnutú násadu, ktorá vytvára viac priestoru pri náročnom lezení, a hladký spodný hrot, ktorý ľahko preniká do snehu pri istení alebo pri ľahších výstupoch. Ideálny cepín na strmé žľaby a klasické alpské lezenie.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/tlouk Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/lopatka
Singing Rock Cepín Singing Rock EDGE/tlouk

Kombinuje výhody oboch typov: prehnutú násadu, ktorá vytvára viac priestoru pri náročnom lezení, a hladký spodný hrot, ktorý ľahko preniká do snehu pri istení alebo pri ľahších výstupoch. Ideálny cepín na strmé žľaby a klasické alpské lezenie.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Lezec-shop
Black Diamond Cepín Black Diamond Raven Ice Axe Black Diamond Cepín Black Diamond Raven Ice Axe
Black Diamond Cepín Black Diamond Raven Ice Axe

Black Diamond Raven Ice Axe je klasický horolezecký piolet, ktorý sa používa na klasické výstupy po celom svete už desaťročia. Teraz prepracovaný, Raven je ľahší a má aktualizovanú investične odliatu hlavu z nehrdzavejúcej ocele, ergonomicky vylepšenú pre väčšie pohodlie pri chôdzi.

Momentálne nedostupné

Partner: Lezec-shop
CAMP Cepín Camp Corsa Black Diamond Cepín Black Diamond Raven Ice Axe
CAMP Cepín Camp Corsa

Najľahší cepín na svete! Perfektný pre ľadovcové túry, skialpinizmus alebo lezenie vo vysokých nadmorských výškach. Vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá spĺňa všetky CE a UIAA požiadavky na pevnosť a odolnosť. Tento cepín nie je vhodný na ľadovcové a mixové lezenie.

Momentálne nedostupné

Partner: Lezec-shop
CAMP Cepín Camp Corsa Nanotech Black Diamond Cepín Black Diamond Raven Ice Axe
CAMP Cepín Camp Corsa Nanotech

Camp Corsa Nano je ultraľahký cepín vhodný pre ľadovcové túry, skialpinizmus alebo lezenie vo vysokých nadmorských výškach. Druhý najľahší cepín na svete, ale napriek tomu veľmi silný. Keď je hliník málo odolný, ale oceľ Vám príde zbytočná, vyskúšajte hybrid.

Momentálne nedostupné

Partner: Lezec-shop

Cepíny

Cepín je nevyhnutnou súčasťou horolezcov a skialpinistov pri výstupe na strmé skaly. Mal by byť odolný, ľahký a spoľahlivý.

Cepíny Petzl

  • Firma Petzl má v ponuke okrem iného ultalight cepín pre skialpinizmus s hmotnosťou iba 240 gramov.

Cepín Camp

  • Cepíny Camp majú hroty vyrobené z odolnej ocele Sandvix Nanoflex, ktorá je o 20 % ľahšia a 70 % tvrdšia ako iné ocele.