Silverpoint Čelovka Guide XL165

Značka: Silverpoint Náš kód: 100000815028
Silverpoint Čelovka Guide XL165

Partnerský predaj

Silverpoint Čelovka Guide XL165

Úplne nová čelovka Guide od prestížnej značky Silverpoint Nordic Outdoor zaistí s prehľadom výkon a svietivosť 165 lumenov. Celý popis

25.23

25,23 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Úplne nová čelovka Guide od prestížnej značky Silverpoint Nordic Outdoor zaistí s prehľadom výkon a svietivosť 165 lumenov.

Ideálne pre čokoľvek, a pritom sa navyše pýši aj niekoľkými vychytávkami. Disponuje tzv. Instant off funkcií, teda kedykoľvek čelovku vypnete a opäť zapnete, nie je potrebné preklikávať k funkcii poslednej, ktorú ste mali, ale práve vďaka Instant off sa opätovným zapnutím dostanete hneď na funkciu použitú ako posledný pred vypnutím. Výborná vec, ušetrí nielen čas, ale aj nervy a hlavne sa hodí, ak používate nočné osvetlenie. Ďalším prvkom je vodeodolnosť s označením v tabuľke IPX5, dostatočne vodeodolná proti prudkému dažďu. Váha čelovky je rozložená tak, aby nedochádzalo k samovoľnému padaniu z čela a nedochádza ani k prípadom minimálnych vibrácií, či už pri chôdzi, či iné aktivite. A v neposlednom rade tu máme ešte indikátor stavu batérie, teda žiadny strach z toho, že náhle prídeme o svetlo. Stačí si strážiť kontrolku stavu batérie a včas tak zareagovať na výmenu nových batérií. Špecifikácia: – materiál: ABS – typ žiarovky: kryptónové svetlo XH-G 1W Led, 1mm indikátorová dióda (rozsvieti sa, keď je napätie menšie ako 3,1V) – maximálny výstup: 165 lumenov bieleho svetlo – výdrž batérie: 6 hod pri max . svietivosti, 12 hod pri strednej svietivosti, 45 hod pri min. svietivosti – použitie batérií: 3×AAA (batérie sú súčasťou) – operačný režim: plné svetlo –50% svetlo – min. svetlo – červené svetlo – funkcia Instant off (stlačiť a podržať) v každej funkcii – pamäťová funkcia: čelovka sa rozsvieti znova na svetlo, v ktorom došlo k jej vypnutie – rozmery: 56×43×38mm – hmotnosť: 85g vrátane batérií – záruka: 2 roky.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zdroj svetla Led