U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar čiapky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Čiapky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Čiapky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Reima dievčenská šiltovka Vesikirppu, 48, ružová

Reima dievčenská šiltovka Vesikirppu

20 €

Dievčenská šiltovka pre batoľatá od značky Reima je absolútnym kľúčovým doplnkom do slnečného počasia. Má ľahší strih bez podšívky a je vyrobená zo strečového materiálu s ochranným UV faktorom 50+. Šilt chráni tvár, zatiaľ čo zadná krempa nepustí slniečko na zadnú stranu krku.

Tovar od predajcu MALL
Devold dievčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE ružová

Devold dievčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE ružová

39,90 €

Dievčenská pekne tvarovaná čiapka od značky Devold je vyrobená zo 100% merino vlny, ktorá deti udrží v príjemnej teple. Praktický strih ochráni hlavu pred chladom. Jednofarebná čiapka so šnúrkami na zaväzovanie nájde využitie od jesene do jari.

Tovar od predajcu MALL
Devold chlapčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE modrá

Devold chlapčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE modrá

39,90 €

Chlapčenská pekne tvarovaná čiapka od značky Devold je vyrobená zo 100% merino vlny, ktorá deti udrží v príjemnej teple. Praktický strih ochráni hlavu pred chladom. Jednofarebná čiapka so šnúrkami na zaväzovanie nájde využitie od jesene do jari.

Tovar od predajcu MALL
Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby, 45 - 48, sivá
1x

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby

13,70 €

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Tovar od predajcu MALL
Reima chlapčenská šiltovka Vesikirppu, 48, modrá

Reima chlapčenská šiltovka Vesikirppu

20 €

Chlapčenská šiltovka pre batoľatá od značky Reima je absolútnym kľúčovým doplnkom do slnečného počasia. Má ľahší strih bez podšívky a je vyrobená zo strečového materiálu s ochranným UV faktorom 50+. Šilt chráni tvár, zatiaľ čo zadná krempa nepustí slniečko na zadnú stranu krku.

Tovar od predajcu MALL
Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Žraloci, 42 - 44, sivá
2x

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Žraloci

13,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Žraloci je priedušná vďaka technológii AIR+.

Tovar od predajcu MALL
Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Morský svet, 45 - 48, sivá
3x

Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Morský svet

13,70 €

Dievčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu alebo do vody. Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Morský svet je priedušná vďaka technológii AIR+.

Tovar od predajcu MALL
Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby, 42 - 44, sivá
2x

Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby

13,70 €

Dievčenská čiapka s ochranou zátylku disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu alebo do vody. Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Tovar od predajcu MALL
good2go unisex funkčná čiapka Mikro Cool Max GOOD2GO 40 - 43 žltá
3x

good2go unisex funkčná čiapka Mikro Cool Max GOOD2GO

12,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Funkčná čiapka good2go Micro Cool Max je ľahká čiapočka vhodná na jar/jeseň. Vďaka motívu zvieratiek si ju obľúbia všetci malí športovci a objavitelia, svoje miesto nájde aj pod helmou. Ľahká pletenina, rubová strana z mikrovlákien, ktorá zabezpečuje účinný odvod potu do vrchnej vrstvy, ktorá má hrubšiu štruktúru pre rýchle odparovanie vlhkosti.

Tovar od predajcu MALL
Unuo Chlapčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Žraloci, 42 - 44, sivá
2x

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Žraloci

12,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Žraloci je priedušná vďaka technológii AIR+.

Tovar od predajcu MALL
-50%
Puma čiapka Animal Beanie detská, žltá
1x

Puma detská čiapka Animal Beanie

21 €
10,50 €
Akcia

Detská pletená čiapka klasického strihu s rebrovaním ochráni hlavu a uši pred jesenným a zimným chladom. Vpredu je zdobená roztomilým obrázkom a vzadu má decentné logo Puma. Čiapka je vyrobená z akrylu, ktorý je vysoko odolný, pružný a mäkký, zaručuje tak veľmi pohodlné nosenie.

Tovar od predajcu MALL