Outwell Stôl Nain Low Table
22,65 € 19,90 €

Skladací stolík disponuje doskou, ktorá sa veľmi ľahko čistí a je odolná voči vode. Rýchlo sa skladá aj rozkladá bez nutnosti montáže. Outwell Stôl Nain Low Table nájde využitie v prírode alebo na pikniku pri prípave jedla.

Vango Granite Duo Table 60 Excalibur
45,77 € 30,90 €

Kempingový stôl disponuje pätkami na nohách, ktoré zaisťujú stabilitu na nerovnom povrchu. Je vybavený integrovaným prepravným puzdrom a madlom pre jednoduché prenášanie. Vango Granite Duo 60 Table Excalibur má ľahkú hliníkovú konštrukciu.

Easy Camp Angers
23,81 € 21,90 €

Skladací stôl disponuje konštrukciou z pevného a ľahkého hliníka. Využijete ho pri stolovaní, na odkladanie vecí, či varenie a vďaka kompaktným rozmerom sa vojde aj do batohu. Easy Camp Adventure Angers bude ideálnym spoločníkom pri kempovaní

Robens Adventure Table Large
37,50 €

Skladací stôl disponuje konštrukciou z pevného a ľahkého hliníka. Využijete ho pri stolovaní či poslúži ako pracovná doska. Robens Adventure Table Large bude ideálnym spoločníkom pri kempovaní

Outwell Stôl Canmore M
100 € 90,10 €

Stôl disponuje ľahkou hliníkovou konštrukciou, ktorá je ale zároveň veľmi odolná. Nohy je možné výškovo nastaviť. Súčasťou je prepravný obal. Outwell Stôl Canmore M je ideálny na kempovanie a výlety.

Outwell Outwell Furniture Cody L
150,20 € 135,20 €

Praktický stôl disponuje skrutkovateľnými pätkami, ktoré umožňujú presné výškové nastavenie. Stôl je možné nastaviť do 3 rôznych úrovní. Je odolný voči krátkej nepriazni počasia. Outwell Furniture Cody M má hliníkovú konštrukciu.

Coleman Camp Table and Storage
109,90 € 101,90 €

Skladací kempingový stôl je veľmi priestranný a obsahuje antimikrobiálny povrch, ktorý obmedzuje vznik zápachu a plesní. Disponuje melaminovou doskou a pevnou konštrukciou z hliníka. Coleman Camp Table and Storage je po zložení veľký ako kufrík a ľahko sa uskladní.

Coleman 6 in 1 Table

Coleman 6 in 1 Table

Hodnotenie: 4,8
84,90 € 71,90 €

6 in 1 Table je veľmi univerzálny stolík – veľa variant použitia. 2 nezávislé stolíky možno ľubovoľne spojiť v jeden širší alebo podlhovastý užší stolík, navyše s možnosťou rozdielnych výšok (vhodné aj pre deti).

Coleman Mini Camp Table

Coleman Mini Camp Table

Hodnotenie: 4,5
47,10 € 35 €

Exkluzívne

Veľkou prednosťou tohto stola pre dvoch je jeho mimoriadna skladnosť, jednoduchá zostaviteľnosťou a nastaviteľná výška. Skrutkovacie nožičky zabezpečujú stabilitu na nerovnom povrchu. Veľmi praktická je tiež odkladacia sieťovaná polička.

Outwell Toronto M
117,23 € 76,90 €

Outwell Toronto M je kompaktný skladací stôl. Stabilná hliníková konštrukcia splní požiadavky pre organizovanie pikniku či pri kempovaní.

Outwell Kimberley
95,06 € 50,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický stůl disponuje svým skládacím systémem, kdy nohy slouží zároveň jako rukojeti pro snadné přenášení. Obsahuje desku z bambusu, který je ekologickým materiálem. Outwell Kimberley má desku zasazenou do lehkého hliníkového rámu.

Vango Rowan 80 Table Excalibur
38,75 € 29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kempingový stůl Rowan 80 Table si zamilujete pro všechny své rodinné výlety. Novinka roku 2019 vyniká odlehčenou ocelovou konstrukcí, odolnou a snadno očistitelnou deskou stolu s imitací žuly, pohodlnou přenosností nebo texturovaným rámem, jenž stolu propůjčil exkluzivní a vysoce kvalitní povrch. Vodě odolný, maximální zátěž je 30 kg.

Vango Birch 80 Table French Oak
57,79 € 40,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stůl Birch 80 je ideálním doplňkem vašeho kempování. Odhlečená ocelová konstrukce, robustní vzhled a vrchní deska s imitací francouzského dubu vytváří exkluzivní vzhled, zatímco si pochutnáváte na té správné tábornické baště. Díky výškově nastavitelným nohám bude stůl držet stabilitu i na nerovném povrchu.

Outwell Furniture Cody L
173,33 € 106,70 €

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Je odolný vůčí krátké nepřízni počasí. Outwell Furniture Cody L má hliníkovou konstrukci.

Husky Stôl Moryla

Husky Stôl Moryla

Hodnotenie: 5
39 €

Praktický skladací stôl disponuje 2 držiakmi na pitie a sieťkou na odkladanie vecí. Konštrukcia je z hliníka a 600D polyesteru. Pri zložení je zafixovaný a nehrozí samovoľné zrútenie. Husky Stôl Molar využijete s rodinou v kempe.

King Camp Kempingový stôl Bamboo Color šesťstranný
135,70 €
+ doprava zadarmo

Kempingový stôl KING CAMP Bamboo Color šesťstranný – skladací hliníkový stôl s vrchnou bambusovou doskou s priemerom 100 cm.

Technické dáta:

skladací kempingový stôl hliníkový
rozmery stola 100 × 100 × 60 (40) cm
výška 60/40 cm
materiál konštrukci