Easy Camp Skladacia skrinka Halton
73,20 € 65,90 €

Skladacia skrinka disponuje odolným oceľovým rámom. Nie je nutná montáž, stačí ju len vybaliť z transportného obalu a je pripravená na použitie. Easy Camp Skladacia skrinka Halton je ideálna na cestovanie.

Easy Camp Skladacia skrinka Blencow
89,20 € 80,20 €

Skladacia skrinka disponuje odolným oceľovým rámom. Nie je nutná montáž, stačí ju len vybaliť z transportného obalu a je pripravená na použitie. Easy Camp Skladacia skrinka Blencow je ideálna na cestovanie.

Easy Camp Skladacia skrinka Corby
100 € 90,10 €

Skladacia skrinka disponuje odolným oceľovým rámom. Nie je nutná montáž, stačí ju len vybaliť z transportného obalu a je pripravená na použitie. Easy Camp Skladacia skrinka Corby je ideálna na cestovanie.

Vango skrinka Granite Storage Double Granite Grey
138,10 € 102,90 €

Skrinka disponuje 2 vnútornými policami a pevnou hornou doskou na odkladanie vecí. Je opatrená oceľovým rámom a polyesterovou tkaninou. Vango skrinka Granite Storage Double Granite Grey je vhodná na oblečenie alebo ako organizér na nevyhnutnosti.

Vango skrinka Granite Storage Granite Grey
87,90 € 78,90 €

Skrinka disponuje 2 vnútornými policami a pevnou hornou doskou na odkladanie vecí. Je opatrená oceľovým rámom a polyesterovou tkaninou. Vango skrinka Granite Storage Granite Grey je vhodná na oblečenie alebo ako organizér na nevyhnutnosti.

Outwell Furniture Domingo
105,38 € 59,90 €

Skladacis skriňa disponuje sieťovanými otvormi v zadnej časti pre zaistenie optimálnej ventilácie. Obsahuje 2 vyberateľné police a veko, ktorú môžete využiť ako stolík. Outwell Furniture Domingo má odolný a ľahký hliníkový rám.