Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Karimatky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Karimatky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Karimatky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Karimatky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Husky Folly 2,5 Tm.Zelená Husky Folly 2,5 Tm.Zelená
Husky Folly 2,5 Tm.Zelená

Husky Folly 2,5 je ľahká a skladná samonafukovacia karimatka. Vďaka hrúbke 2,5 cm je vhodná na použitie od jari do jesene.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Husky Funny 10 Modrá Husky Folly 2,5 Tm.Zelená
Husky Funny 10 Modrá

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s veľmi komfortnou hrúbkou 10 cm. Vďaka tejto hrúbke dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Husky Firel 5 cm Husky Folly 2,5 Tm.Zelená
Husky Firel 5 cm

Samonafukovacia karimatka FIREL disponuje veľkorysými piatimi centimetrami výšky, ktoré Vám poskytnú maximálnu izoláciu od zeme a luxusný spánok aj na nerovnom teréne.

môžete mať 06.10

Partner: MALL
Husky Flast 3,5 Naturehike dvojitá samonafukovacia karimatka s nafukovacími vankúšmi 2400g - modrá
Husky Flast 3,5

Karimatka Husky Flast 3,5 v novom prevedení bude istotou pohodlného spánku. Táto karimatka je veľmi ľahká, odolná a izolačná vrstva 3,5 cm poskytuje výborný komfort.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Husky Funny 10 Zelená Naturehike dvojitá samonafukovacia karimatka s nafukovacími vankúšmi 2400g - modrá
Husky Funny 10 Zelená

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s integrovanou pumpou. Hrúbka 10 cm vyrovnáva nerovnosti a zaručuje tak komfortné spanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Naturehike nafukovacia karimatka FC-12 650g - zelená Naturehike samonafukovacia karimatka s nafukovacím vankúšom 1100g - modrá
Naturehike nafukovacia karimatka FC-12 650g - zelená

Nafukovacia spacia podložka s nafukovacím vankúšom s veľmi nízkou váhou a pohodovou cestovnou veľkosťou.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Naturehike
Master karimatka dvojvrstvová 12 mm Naturehike samonafukovacia karimatka s nafukovacím vankúšom 1100g - modrá
Master karimatka dvojvrstvová 12 mm

Dvojvrstvová karimatka MASTER je vyrobená z polyetylénovej peny, ktorá spoľahlivo izoluje od chladu a vlhkosti a je odolná voči mechanickému poškodeniu.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Mastersport
Sportvida Karimatka kempingová turistická podložka SKLADACIA 180x49 CM - zesílená pěna EVA Sportvida Karimatka kempingová turistická podložka SKLADACIA 180x49 CM - zesílená pěna EVA
Sportvida Karimatka kempingová turistická podložka SKLADACIA 180x49 CM - zesílená pěna EVA

Karimat je skladací a bol vyrobený zo špeciálnej mäkkej perforovanej eva peny s hustou štrukturálnou štruktúrou. Karimata má špeciálne ochranné prostriedky. EVA pena je bezpečný materiál ponúkajúci veľmi dobré tepelnoizolačné parametre. Okrem toho dokonale chráni pred nerovným terénom, hrúbku 1 cm

môžete mať 10.10 - 11.10

Sportvida SKLADACIA TURISTICKÁ PODLOŽKA 39 X 29 CM - EVA PENA Sportvida Karimatka kempingová turistická podložka SKLADACIA 180x49 CM - zesílená pěna EVA
Sportvida SKLADACIA TURISTICKÁ PODLOŽKA 39 X 29 CM - EVA PENA

Podložka na sedenie je ideálnym produktom pre ľudí idúcich na výlet pod holým nebom, rohožka je skladačná a je vyrobená zo špeciálnej mäkkej perforovanej eva peny. EVA pena je bezpečný materiál ponúkajúci veľmi dobré tepelnoizolačné parametre. rohožka má hrúbku 1 cm, rozmery: 39 × 29 cm.

môžete mať 10.10 - 11.10