Salvia Paradise Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO (Veľkosť 15 g)

Salvia Paradise Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO (Veľkosť 15 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% čistý Pai Mu Tan biely čaj v BIO kvalite pre naše chuťové poháriky, rovnako tak pre osvieženie a povzbudenie nášho orgaizmu. Celý popis
1,50 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066979651

Popis

100% čistý Pai Mu Tan biely čaj v BIO kvalite pre naše chuťové poháriky, rovnako tak pre osvieženie a povzbudenie nášho orgaizmu.

Pai Mu Tan znamená v preklade biela pivonka. Ide o pravý biely čaj z Číny s veľmi jemnou chuťou a vôňou. Má príjemný podiel tipsov, ktoré sú bohato ochlpené. Sušenie je vykonávané na slnku, čím získava sýtu sladkú vôňu a ľahkú, jemne sladkastú, osviežujúcu chuť. Nálev má farbu jemne okrovú.

Biely čaj má všeobecne veľmi jemnú chuť a vôňu. Jedná sa o veľmi výnimočný čaj – v minulosti bol tak vzácny, že ho smeli piť len čínski cisári. Jeho aróma bolo vysoko cenené a cisárom bol čaj podávaný ako zázračný nápoj predlžujúci život. V dnešnej dobe si jeho prednosťou všíma aj západný svet a biely čaj pozvoľna doháňa v obľube zelený.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu. Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože. Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti, je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Biely čaj (Pai Mu Tan, Camellia sinensis) v BIO kvalite Dávkovanie: Dve až tri polievkové lyžice (5–7 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml horúcej vody (70–80 ° C). Lúhujeme 2–3 min., Potom scedíme. Možno pripraviť 2–3 nálevy preliatím vodou s teplotou 90 ° C. Pai Mu Tan je vhodný k celodennému pitie alebo ako ľahký popoludňajší čaj. Upozornenie:

Čaj pravý zelený.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Biely čaj (Pai Mu Tan)