Naturalis Rooibos čaj Naturalis BIO 70 g

Značka: Naturalis Náš kód: 100002271947

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Naturalis Rooibos čaj Naturalis BIO 70 g

BIO Rooibos čaj Naturalis je špeciálna odroda čaju, ktorá rastie najmä v Južnej Afrike (západným Kapsku). Oficiálne druh BIO Rooibos čaju Naturalis je „green rooibos organic“ – čiže zelený čaj rooibos. Celý popis

3.6

3,60 €

Náš kód: 100002271947

Popis

Popis produktu

BIO Rooibos čaj Naturalis je špeciálna odroda čaju, ktorá rastie najmä v Južnej Afrike (západným Kapsku). Oficiálne druh BIO Rooibos čaju Naturalis je „green rooibos organic“ – čiže zelený čaj rooibos. Zelený rooibos oproti „klasickej“ variantu nie je oxidovaný (vysušený v špeciálnych oxidačných miestnostiach). 

Pestovanie i výroba BIO čajov Naturalis prebieha tradičnými postupmi – ihneď po zozbieraní sa čajové lístky preváža do výrobne, ktorá býva v tesnej blízkosti plantáže (kvôli zachovaniu kvality). Tam sa z čajových lístkov odparí cca 50% vody. Následne sa začnú rozvrstvovat v špeciálnej miestnosti (čím vzniká chuť i vôňa čaju). Poslednou fázou je odparení zvyšnej vody a následne balenie.

Ako používať:

Vložte 1 zarovnanú čajovú lyžičku (cca 1 g) čaju do hrnčeka a zalejte 200 ml vriacej vody. Lúhujte 5–8 minút a následne sceďte.

Balenie:

70 g


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
BIO Čajovníkovec sivokrký (zelený rooibos, Aspalathus linearis)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia sypané
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Bio, Vege, Vegán
Časti tela a problematiky Bio čaje, Rooibos čaju