Zelená Země Konopná zmes s citrónovou trávou 50 g

Zelená Země Konopná zmes s citrónovou trávou 50 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zelená Země Konopná zmes s citrónovou trávou 50 g Zelená Země Celý popis
Partner: IloveCBD.sk
5,10 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 4 kusy

27.1.2022 - 28.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu IloveCBD.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 3833198

Popis

Konopná zmes s citrónovou trávou 50 g

Konopná zmes s citrónovou trávou - doplnok stravy – bola s láskou vypestovaná a ručne zbieraná v Českej republike. Obsahuje cenné kanabinoidy, prevažne CBD – kanabidiol, terpeny, flavonoidy a éterické silice. Prémiová kvalita je daná chuťou a vôňou, vďaka extra pomalému spôsobu sušenia a ručným výberom tej najlepšej kvality.

Príprava a použitie konopnej zmesi Návod k príprave: Pripravte nálev – tzn. konopný čaj. 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 3 dl vriacej pitnej vody a nechajte 3–5 minút vylúhovať. Nálev potom sceďte a popíjajte po dúškoch. Doporučená denná dávka: 2 šálky zmesi cca 600 ml. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Čo sú to kanabinoidy? Medzi kanabinoidy sa radia nielen prírodné látky obsiahnuté v konope, ale aj tie, ktoré si vyrába náš organizmus (endokanabinoidy). Tieto látky udržujú rovnováhu nášho metabolického systému. Endokanabinoidný systém ovplyvňuje prakticky všetky funkcie nášho organizmu a otvára naše vedomie novým spôsobom myslenia. Endokanabinoidný systém nám pomáha radostne a mierumilovne prijímať zmeny a prispôsobovať sa im, byť im proste otvorený. Medzi využívané kanabinoidy patrí CBD, CBG a CBN.

Mohlo by vás zaujímať Novorodenci dostávajú endokanabinoidy na začiatku kojenia od matiek v materskom mlieku, aby dostali chuť do jedla a naučili sa jesť. Dodávateľ: Zelená Země