Skylink Satelitny modul Viaccess s kartou

Skylink Satelitny modul Viaccess s kartou

Nový typ modulu podporujúci dekódovací systém Viaccess-orca s integrovanou kartou Skylink. Karta je vstavaná v module takže manipulácia je ešte jednoduchšia. Spolupracuje s novými TV. Celý popis
47,10 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL
od 39,90 €

Na sklade 3 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1094718

Popis

Špecifikácie

  • Dekódovací modul CAM 701 slúži pre dekódovanie satelitného signálu. Používa sa najmä v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízor so zabudovaným satelitným tunerom (DVB-S alebo DVB-S2) a teda nepotrebuje navyše satelitný prijímač.
  • Na rozdiel od iných dekódovacích modulov má tento modul už vloženú dekódovaciu kartu Skylink pracujúcu v systéme Viaccess Orca. Túto kartu nemožno vybrať a modul je určený výhradne pre príjem služieb Skylink. Jedenásťmiestne číslo tejto karty nájdete na samolepke na zadnej strane modulu.
  • Modul je schválený satelitný platformou SKYLINK – Skylink Ready
  • Aktivácia a prevádzka karty sa riadia cenníkom uvedeným na www.skylink.cz

Inštalácia

  • inštalácie modulu je veľmi jednoduchá – po vsunutí modulu do príslušného otvoru v televíznom prijímači (CI/ CI + slot) sa rozsvieti červená LED dióda, ktorá signalizuje proces párovania modulu s televízorom. Úspešné dokončenie procesu možno spoznať podľa zmeny farby diódy z červenej na zelenú.