Irdeto SKYLINK CA MODUL SMIT
50,70 €

Dekódovací modul CI + pre príjem satelitného vysielania v systém Irdeto. Certifikované operátorom SKYLINK pre použitie s kartami SKYLINK IRDETO, odskúšané s kartami CSLINK IRDETO, funguje aj s kartami T-MOBILE.

Skylink Karta Skylink standard HD M7 (IR)
19,90 € 18,80 €

Nová dekódovacia karta Skylink standard HD M7 (IR) pre príjem HDTV programov vo vysokom rozlíšení a pre príjem slovenských a českých programov.

Irdeto MASCOM SKYLINK READY CI+ modul
41,99 €

Dekódovací modul Mascom Irdeto CI+ Skylink Ready pre príjem satelitného vysielania v systéme Irdeto. Kompatibilný pre Skylink, FreeSAT. Vhodný pre satelitné prijímače a nové TV s 4K Ultra HD rozlíšením (Sony, Samsung, LG, Philips, Finlux, Sharp).

Technisat CAM Technicrypt IR CI+ Skylink
42,70 €

Dekódovací modul Cl+ pre príjem satelitného vysielania v systémoch Irdeto PI-sys. Certifikované operátorom Skylink. Funkcia DualDecrypt dokáže aj s jedným tunerom nahrávať iný ako práve sledovaný program na rovnakej frekvencii.

Skylink Satelitny modul Viaccess s kartou
58,90 €

Nový typ modulu podporujúci dekódovací systém Viaccess-orca s integrovanou kartou Skylink. Karta je vstavaná v module takže manipulácia je ešte jednoduchšia. Spolupracuje s novými TV.