Salvia Paradise Pure Peru AF tinktúra (Objem 50 ml)

Salvia Paradise Pure Peru AF tinktúra (Objem 50 ml)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pure Peru je tinktúra s 0% alkoholu pre jednoduché užívanie, ktorá je zmiešaná podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Celý popis
Partner: Vivantis
6,50 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059116388

Popis

Pure Peru je tinktúra s 0% alkoholu pre jednoduché užívanie, ktorá je zmiešaná podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Pure Peru je tinktúra vyrobená podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny a zmiešaním v správnom pomere vzniká vysoko účinný očistný prostriedok.

Tinktúra je zložená z týchto bylín:

Manayupa pochádza z horských oblastí Peru, kde je považovaná za tradičné rastlinu a sú jej pripočítané takmer až magické účinky. V kečuánčine znie jej názov „runa mana yupana“, čo sa dá preložiť ako „jej vlastnosti sú nespočetné“. Za čias Inkov bolo užívanie manayupy privilégiom vyšších spoločenských vrstiev a malo čiastočne obradný, až kultový charakter. Manayupa je doporučovaná pre podporu a čistenie pečene.

Canchalagua je pôvodom z Južnej Ameriky, jej náleziská sú skôr v suchších hornatých regiónoch v nadmorskej výške od 2 000 do 3 000 metrov. Hojne sa nachádza v údoliach uprostred And na území dnešného Peru. Tradične sa canchalagua vyslovuje ako „kančalágua“.

Chanca piedra je jednoročná bylina rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na močové ústrojenstvo. Španielsky názov možno preložiť ako „kameň“ alebo „drvič kameňov“, čo napovedá, prečo je Chanca piedra užívaná – prispieva k udržaniu normálnej funkcie močových ciest a obličiek. Chanca piedra je antioxidant, podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu, udržiava dobré zdravie. Má vplyv na metabolizmus tukov v krvi a krvný tlak, odporúča sa na (pre) menštruačný syndróm a tlmenie sprievodných symptómov menopauzy. Chanca piedra pôsobí relaxačne na duševnú a fyzickú pohodu. Odporúča sa pre normalizáciu pH v žalúdku a kĺbovej zdravie.

Cola de Caballo patrí k najväčším přesličkám sveta, tomu zodpovedá aj jej ďalší názov
- praslička obrovská. Je juhoamerickú odrodou prasličky roľnej. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín na zemi. Užívala sa už pred stovkami rokov a dodnes je populárny v celom Peru a ďalších krajinách Južnej Ameriky.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto kombinácie bylín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Prídavné látky:

glycerol; čistená voda

Dávkovanie:

Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 170 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Upozornenie:

doplnok stravy
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.
Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Desmodium (Stužkovec vystoupavý, Desmodium adscendens)
Normálna činnosť pečene
Canchalagua (Schkuhria pinnata)
Chanca Piedra (Phyllanthus niruri)
Normálna funkcia močovej sústavy
Praslička obrovská (Cola de Caballo, equisetum giganteum)