English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 pyramidek
6,80 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.


English Tea Shop Čaj Upokojujúci zmes 20 pyramidek
6,80 €

Wellness upokojujúci čaj je mixom prírodných bio ingrediencií, ktoré sú známe svojimi tíšiacimi vlastnosťami. Táto špeciálna zmes vás zaručene pozdvihne do stavu pokojnej bdelosti.


English Tea Shop Mama me 20 sáčků
3,90 €

Novinka

Mama me bio bylinkový čaj so škoricou, harmančekom, žihľavou, feniklom, červenou repou, pomarančom, čiernymi ríbezľami a čučoriedkou. .


English Tea Shop Pro krásu 20 sáčků
3,90 €

Novinka

Pre krásu je bio bylinkový čaj s harmančekom, Gotu kola, ibišteka, škoricou, rooibosom, kakaom, pomarančom, červenou repou, brusnicami a okvetnými plátkami ruže. .


English Tea Shop Pro Pohodlí 20 sáčků
3,90 €

Novinka

Pre Pohodlie je bio bylinkový čaj s harmančekom, mätou klasnatou, zázvorom, bazalkou, indickým egrešom (Amalaki), Guduchi (chebule srdčitá) & majoránkou.


English Tea Shop Intenzivní Chai 20 sáčků
3,10 €

Novinka

Intenzívne Chai je bylinkový bio čaj so škoricou, zázvorom, kurkuma, kardamónom, klinčekmi, feniklom, korením a lékořicí. Lahodný, intenzívny, bezkofeínový čaj zmiešaný z tradičných byliniek a korenia, plný robustný, zemité chute. .


English Tea Shop Kakao, skořice a zázvor 20 sáčků
3,10 €

Novinka

Bylinkový čaj so škoricou, kakaom, feniklom a zázvorom. Lahodne bohatá chuť kakaa a kombinovaná s tou najlepšou cejlónska škoricou a zázvorom pre vytvorenie prirodzene sladkého, bezkofeinového čaju.