Arsenal Brašna pod rám ( Art. 503 )
10,52 € 9,90 €

Arsenal Art. 502 je malá brašna pod rám do ktorej sa ľahko zmestí vybavenie na vychádzku ako pumpička, lepenie, duše alebo napríklad vetrovka.

Just One brašna Case L

Just One brašna Case L

Hodnotenie: 5
9,60 €

Cyklistická brašna do rámu disponuje objemom 2,4 l a vodoodpudivým materiálom. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky a dlhý zips pre ľahký prístup. Just One taška Case L využije na svojich cestách každý cyklista.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
50,95 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 4,3 l na 5,8 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Outpost Corner Bag
25,95 € 24,80 €

Rámová brašna s objemom 0,7 l disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená pútkami na uchytenie pumpičky. BLACKBURN Outpost Corner Bag nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Large
55,40 € 44,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 5,25 l na 6,95. BLACKBURN Outpost Frame Bag Large nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Small
46,95 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 2 l na 3,5 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Small nájde využitie u každého cyklistu.

TOPEAK Tri Bag s pláštenkou
18 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolná brašna Topeak Tri Bag na hornú rámovú trubku u hlavového zloženia. Taška je vyrobená z vodeodolného a kvalitného materiálu. Vrecká sú polostrované a ochránia obsah pred nárazmi.

TOPEAK FastFuel Tribag 0,6 L
44 €

Nízká brašna Topeak FastFuel Tribag 0,6 l na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče či jiné drobnosti na dosah ruky.

Just One Frame L

Just One Frame L

Hodnotenie: 4,9
13,50 €

Taška do rámu Just One Frame L o objeme 2.5 l je vyrobená z vodoodpudivého materiálu kombinovaného s neoprénom pre väčšiu odolnosť.

Just One Touch 5.0

Just One Touch 5.0

Hodnotenie: 4,3
11,62 € 11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický držiak na telefón je vyrobený z vysoko elastického silikónu a tak pevne obopne prístroj. Je ideálny pre displeje s veľkosťou 4,5" až 8". Just One Touch 5.0 uvíta každý cyklista.

TOPEAK MidLoader middle bag 3 L
47 €

Topeak MidLoader middle bag je kompaktní brašna do rámu, která pojme spoustu vybavení a uloží ho do nevyužitého místa v prostoru rámu. snadný přístup z obou stran. Objem 3 litry.**

Zéfal Z-Console M

Zéfal Z-Console M

Hodnotenie: 3,3
29,57 € 23,60 €

2 v 1. Zéfal Z-Console M. Predná brašna s integrovaným puzdrom pre smartphone. Vrecko na zips pre náradie, lepenie atď. Priehľadný kryt telefónu. Priesvitný kryt do dažďa súčasťou balenia.

TOPEAK TopLoader top tube bag 0,75 L
36 €

Topeak TopLoader top tube bag 0,75 L je malá prostorná brašna na rámovou trubku. Skvělá na každou vyjížďku. Pojme základní drobnosti jako peněženka, telefon a klíče. Vše na dosah ruky vždy k dispozici.

Just One Case M

Just One Case M

Hodnotenie: 4,4
7,70 €

Cyklistická brašna o objeme 1,5 l disponuje bezpečnostnými reflexnými prvkami 3M ScotchliteTM. Upína sa jednoducho na rám pomocou suchých zipsov. Materiál je vodoodpudivý. Just One Case M prekvapí svojou ľahkosťou, odolnosťou a využije ju každý cyklista.

Just One Touch 1.0 XL

Just One Touch 1.0 XL

Hodnotenie: 4,7
20,70 €

Praktické puzdro na telefón je vyrobené z vodoodpudivého materiálu v kombinácii s neoprénom. Disponuje 2 vonkajšími vreckami, ktoré majú vodoodolný zips. Je ideálny pre displeje s veľkosťou 4,5" až 8". Just One Touch 1.0 XL uvíta každý cyklista.

TOPEAK MidLoader frame bag 6 L
71 €

Topeak MidLoader middle bag je kompaktní brašna do rámu, která pojme spoustu vybavení a uloží ho do nevyužitého místa v prostoru rámu. snadný přístup z obou stran. Objem 6 litrů.**

Just One Frame M

Just One Frame M

Hodnotenie: 4,8
11,60 €

Cyklistická brašna s objemom 1,6 l disponuje bezpečnostnými reflexnými prvkami 3M Scotchlite. Upína sa jednoducho na rám pomocou suchých zipsov. Materiál v kombinácii s neoprénom je vodeodpudivý. Just One Frame M prekvapí svojou ľahkosťou, odolnosťou a využije ju každý cyklista. Rozmery 21 × 21 × 5 cm.