TOPEAK Tri Bag s pláštenkou
17,90 €

Vodeodolná brašna Topeak Tri Bag na hornú rámovú trubku u hlavového zloženia. Taška je vyrobená z vodeodolného a kvalitného materiálu. Vrecká sú polostrované a ochránia obsah pred nárazmi.


TOPEAK FastFuel Tribag 0,6 L
43,90 €
+ doprava zadarmo

Nízká brašna Topeak FastFuel Tribag 0,6 l na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče či jiné drobnosti na dosah ruky.


TOPEAK MidLoader middle bag 4,5 L
58,90 €
+ doprava zadarmo

Topeak MidLoader middle bag je kompaktní brašna do rámu, která pojme spoustu vybavení a uloží ho do nevyužitého místa v prostoru rámu. snadný přístup z obou stran. Objem 4,5 litry.**


Just One Frame L

Just One Frame L

Hodnotenie: 5
13,10 €

Brašna do rámu Just One Frame L o objeme 2.5 l je vyrobená z vodoodpudivého materiálu kombinovaného s neoprénom pre väčšiu odolnosť. .


BLACKBURN Local Plus Top Tube Bag
22,95 €

19,30 €

Praktická brašna Blackburn Local Plus Top Tube Bag na hornú rámovú trubku, ktorá vo verzii Plus disponuje aj vreckom pre mobilný telefón.


TOPEAK MidLoader middle bag 3 L
46,90 €
+ doprava zadarmo

Topeak MidLoader middle bag je kompaktní brašna do rámu, která pojme spoustu vybavení a uloží ho do nevyužitého místa v prostoru rámu. snadný přístup z obou stran. Objem 3 litry.**


Zéfal Z-Console L

Zéfal Z-Console L

Hodnotenie: 4,5
30,31 €
27,90 €

2 v 1. Zéfal Z-Console L predná brašna s integrovaným puzdrom pre smartphone. Vrecko na zips pre náradie, lepenie atď. Priehľadný kryt telefónu. Priesvitný kryt do dažďa súčasťou balenia.


Zéfal Z-Console M
29,57 €
26,90 €

2 v 1. Zéfal Z-Console M. Predná brašna s integrovaným puzdrom pre smartphone. Vrecko na zips pre náradie, lepenie atď. Priehľadný kryt telefónu. Priesvitný kryt do dažďa súčasťou balenia.


Just One Frame M

Just One Frame M

Hodnotenie: 5
10,80 €

Brašna do rámu Just One Frame M o objeme 1,6 l je vhodná do menších rámov. Je vyrobená z vodoodpudivého materiálu kombinovaného s neoprénom pre väčšiu odolnosť.


Just One Case M
7,73 €

Novinka

Cyklistická brašna o objeme 1,5 l disponuje bezpečnostnými reflexnými prvkami 3M ScotchliteTM. Upína sa jednoducho na rám pomocou suchých zipsov. Materiál je vodoodpudivý. Just One Case M prekvapí svojou ľahkosťou, odolnosťou a využije ju každý cyklista.


Just One Touch 5.0
11,62 €

Novinka

Praktický držiak na telefón je vyrobený z vysoko elastického silikónu a tak pevne obopne prístroj. Je ideálny pre displeje s veľkosťou 4,5" až 8". Just One Touch 5.0 uvíta každý cyklista.


Just One Touch 1.0 XL
19,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické puzdro na telefón je vyrobené z vodoodpudivého materiálu v kombinácii s neoprénom. Disponuje 2 vonkajšími vreckami, ktoré majú vodoodolný zips. Je ideálny pre displeje s veľkosťou 4,5" až 8". Just One Touch 1.0 XL uvíta každý cyklista.


TOPEAK MidLoader frame bag 6 L
70,94 €
69,90 €
+ doprava zadarmo

Topeak MidLoader middle bag je kompaktní brašna do rámu, která pojme spoustu vybavení a uloží ho do nevyužitého místa v prostoru rámu. snadný přístup z obou stran. Objem 6 litrů.**


DEUTER Energy Bag

DEUTER Energy Bag

Hodnotenie: 5
14,07 €
13,20 €

Deuter Energy Bag je svým umístěním výborně přístupná a dostatečně velká na vše potřebné během a po jízdě.